Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Tihajeza

Nekretnine

Moj kraj ❤️❤️❤️ Nema bolje u Bg.
  3. Today
  4. mustang

Slike vasih ljubimaca

pred kisu nekih 6km hajka....taman kad smo usli u kucu, pljusak 10min. i toliko od najjavljivane kise danima. steta. poceh da volim kisu. baletan moj btw @renne super je fotka iznad!
  5. *edited by mod

Brza hrana - ostalo

Pre neki dan skontao da mi se u kraju otvara tacos place https://www.facebook.com/nortenjo/ Posle se malo raspitao i navodno je otvorio meksikanac koji se ozenio ovde. Izgleda da ne radi ponedeljkom tak oda ce morati da pomerim degustaciju za dan posle, ali po cenama i slikama deluje i vise nego pristojno.
  6. mustang

Obuća

za zenu pretpostavljam?
  7. mustang

Omiljene serije

what if... okej za pred spavanje rene z. toliko izbotoksirana na pocetku da se sve polako iz epizode u epizodu opustalo. steta. al telo ima, gledam joj ruke pa ni gram sala. odlicno joj stoje zloce da igra. kad malo bolje razmislim, potcenjena je kao glumica. krivo mi sto nisu nekog hotijeg nasli, po mom ukusu da je, muz lisin. taman je to godiste
  8. Nesh

RK Zeleznicar Nis

Moram ipak. Metaloplastika,, najbolji tim svih vremena, namesta utakmice, To je velika bruka .Mi mozda nismo znali, al smo bar igrali posteno. Malo li je?
  9. Micko8

Košarkaška Reprezentacija Srbije

E jebi ga sad ako se sumnja u Teodosica da ne moze da popuni 10,15 minuta . Kao da nije bio deset godina aktivan a ne pola sezone.
  10. maheem

youtube radio

^jako draga tuna
  11. Time Crisis

Građanski protesti u Srbiji 2018

Pre svega, bitno je da je preko 2 miliona glasalo protiv režima/za opoziciju, inače bilo je pre tog x mitinga (Vukovih i sl) gde nije bilo mnogo manje od tog broja pa ništa. Danas da 2 miliona glasa za opoziciju deluje kao naučna fantastika, ne mogu ni pola od toga da dobiju.
  12. gagilija

Torte i kolači

1 mlevena plazma 125 g maslaca 2,5 dcl soka od narandze 100-200 g lesnika ili oraha ( ja cesce stavljam orahe) ako imam u kuci, stavim i suvo grozdje. ponekad dodam i sa cokoladu (menaz) i obavezno je izrendam slag odozgo. meni se bolje pokazao onaj iz kesice nego slatka pavlaka Sent from my SM-J710F using Tapatalk
  13. *edited by mod

Omiljene serije

Valjda na appu tj HBOGo? A ja odgledao This is Bruno. Malo NYC malo kuce, malo dobre ribe. i tako 8x15 minuta Serija taman za gledanje na mobilnom iz kreveta uz blazi mamurluk. Nedovoljno dobro da vredi ustajanja i paljenja TVa i dovoljno kratko i zabavno da se odgleda do kraja. Cini mi se da je i vrlo kompatibilna i sa fuzim borvkom u WCu ili boravkom u GSP.
  14. *edited by mod

HOROR filmovi

Dobro lud horor na Netflixu The Perfection. Sat ipo traje a vozi sve vreme.
  15. Yesterday
  16. Valkyrie

Omiljene serije

Uopšte ne mogu da nahvatam kad ide! Na kom je hbo kanalu??
  17. Nesh

RK Zeleznicar Nis

Pa jeste, Vojvodina je nas najbolji tim. Kako kazes, zezali su se pa i sa Zeljom nisu igrali kako treba. Dobro, sa nama ipak nisu igrali bez golmana svaki napad, ja bhi se naljutio, a ja dolazim sa jednom devojcicom.... Ponovicu. mogu da se poseru na sve titule, sramota je da se namestaju utakmice. Gresim?
  18. Lena

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast

Ima i toga sigurno. Ko zna ko će sve i na koji način tu da se ugradi. Nego sam se nadovezala na pitanje da li su oni to za maturu prepisali od Nemaca. Suludo je prepisati kako će da ti izgleda završnica obrazovanja, tj. matura, a da ti se sistem obrazovanja do mature potpuno razlikuje.
  19. roksi

youtube radio

20. Budja

Osim ako u pitanju nije koncept, vec ideja da se mazne lova: 1. Spremanje mature za ucenike tehnickih skola. 2. Nove privatne gimnazije kada ucenici koji zele da studiraju shvate de im se ne isplati da upisuju Teslu ili Drapsin, a sto ce dovesti do toga da se Koncari i MOCovi ukinu. Privatizacija skolstva na mala vrata.
  21. Nesh

F1 Sezona 2018

Jesam li reko da je Btoas pitao za Finsku. Al ajde, evo ja kazem, pa druze tebe je pobedio drugar iz Mecredesa, ima tri Monte Carla. Mozes da osvojis kolkoi hoces, ali znase ko vozi tamo. Jebi ga tri puta je pobedio.
  22. Lena

Radi se o tome da Nemci imaju razrađen sistem i znaš šta te čeka. Da, klasifikuju ih sa 10-11 godina, zavisno od pokrajine, na osnovu dotadašnjih postignuća i angažovanosti u školi. Ukoliko im se ne dopada gde su raspoređeni, mogu da idu na testiranje i pređu u napredniju grupu. Ako tokom narednih godina školovanja pokažu dobre rezultate, takođe mogu da pređu u napredniju grupu, odnosno gimnaziju, i na kraju upišu fakultet. Da li je ovaj koncept dobar ili loš, o tome bi se dalo raspravljati, ali to je već druga priča. Kod nas je potpuni haos. Taj novi koncept mature se navodno priprema za generaciju koja je prošle godine upisala srednju školu. Tada im niko nije rekao šta ih tačno čeka. Neka deca su upisala stručne škole, a žele na fakultet, i tek sada su se setili da im saopšte da će morati da polažu dve mature, ili ništa od fakulteta. A ko zna šta će biti i od čitave te priče o novom konceptu mature i kako će to sve da izgleda. Zavisi od toga šta će im pasti na pamet dok se igraju velikih reformatora obrazovanja...
  23. Giggsy

Game of Thrones

Zivot dajem da ce ova tema i teme srodne njoj imati vise strana nego ijedna ikada na ovom forumu. ZAUVEK Cak iako uzmemo dva zlata u kosarci sledeceg leta
  24. Weenie Pooh

Game of Thrones

Čekamo da vidimo da li će da prođe the peticija, pa ako slučajno ne prođe ritualno spaljujemo topić.
  25. MayDay

Game of Thrones

Hocemo da napisemo 1000 strana!
  26. Mil@n

Obuća

Poručeno, posle 3 asics modela uzeo neke nike, raspale se posle par meseci, znači asics dok ne umrem, a i gel lyte modeli su nešto najbolje ikad...
  27. Caligula

Građanski protesti u Srbiji 2018

Neveruem, iz gradova se slilo u BG tog dana. Nije bilo vise od 150000 da jebe otca.
  28. Nesh

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Nij Buljs=a, Bilja..
  1. Load more activity
  • Create New...