Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. dùda

    Survivor za sva vremena

    Ja ovde ubosni gledam cro verziju. Mogu vam reći da bih sada radije slušala Bokija, kolikogod vam to izgledalo čudno, Mario je dosadan ko proljev, ima taj neki ravan ton. Jedino što je pristojniji. Prema cro najavi delovalo mi je da su crveni pobedili, videćemo.
  3. Milosh76

    Polovnjaci

    Jednom sam vozio automatik, BMW 5 na autoputu. Sve je bilo super dok nije trebalo da "prikocim" pred naplatnu rampu. Da skratim pricu, sreca je da sam, kazu dobar vozac pa kad je krenuo da koci bukvalno u mestu sa nekih 120 km/h da nismo zavrsili na zastitnoj ogradi. A ni kamiona nije bilo u blizini. Kad smo se zaustavili, jedno minut smo svi cutali, onda smo vlasnik auta i ja zamenili mesta. A opet, svi koje znam da voze automatk se kunu u njega.
  4. reg

    Iran: novi front

    Za sada koliko sam video piše da Iranci tvrde da su oborili nešto što zvuči kao dron ("micro air vehicle"). "Iranian Army Official: 'Suspicious Object' Shot Down Siavash Mihandoust, an Iranian Army official in Isfahan, said the sound of explosion heard in the city on Friday morning was the result of the air defense's shoot-down of a "suspicious object". "The incident didn't leave any damages," the official said." Izvor prozapadni Iran internacional.
  5. Tinman

    Dnevni tupan

    Jos je govedo navelo Bogdana Bogdanovica, a spomenik je radio Miodrag Zivkovic.
  6. Mel

    Dnevni tupan

    I eto argumenta zashto je ok imati cenzuru.
  7. Today
  8. napadaj

    Hard n' heavy department

  9. uini

    NBA 23/24

  10. Mel

    Iran: novi front

    Nadam se...
  11. Mel

    Dorucak

    E moja mama je uvek pravila bele - meni se uopste nisu svidjale. Ali zato zelene - fenomenalne. Znachi kao i sve - stvar ukusa.
  12. MocaVukotic

    šah je šah

    Pakao na vrhu... Nepo, gukesh, nakamura 7.5 Caruana 7 Jos 2 paklene runde za nepoa, prvo sa fabijem kao beli i na kraju sa nakamurom kao crni
  13. John Coltrane

    Liga Evrope 22/23

    Šteta što Lever-Roma nije finale…
  14. uini

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    mogli bi da ga zovemo pokupiten
  15. Shan Jan

    Iran: novi front

    Izgleda se Izrael mozda ipak zadrzi na maloj odmazdi, spominje se da su gadjali neki radar. Valjda ce to biti to pa da i Iran iskulira.
  16. Peter Fan

    Iran: novi front

    Iz NYT: Blasts are reported near the Iranian city of Isfahan. Explosions were heard early on Friday near the Iranian city of Isfahan, according to an Iranian news agency affiliated with the Islamic Revolutionary Guards Corps. The agency, Fars News, said the cause of the explosions was not immediately clear. The agency said the explosions were heard in Qahjavarestan, a small city in west-central Iran close to Isfahan airport. Flight tracking websites showed that civilian planes had diverted their routes away from the area.
  17. Shan Jan

    Iran: novi front

    Potvrdjeno i od USA: Edit: i naravno nafta vec reaguje. Ovaj Izraelski ludak ce ceo svet da baci u recesiju ako ovako nastavi.
  18. Shan Jan

    Iran: novi front

    Nazalost izgleda nije fake news, Iranski zvanicni mediji poceli da izvestavaju, ima live update na CNNu: https://edition.cnn.com/middleeast/live-news/israel-hamas-war-gaza-news-04-18-24/index.html
  19. Fins fleet

    Iran: novi front

    Zatvaraju vazdusni prostor, otkazani letovi. Nesto se desava izgleda. Moguce da javljam fake news posto niko od medija ne prenosi, no ima izvestaja da je Izrael bombardovao nuklearna postrojenja u Iranu.
  20. Valkyrie

    PPPictionary

    Kickstart my heart, Motley Crue 🤘🏻
  21. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Kakav kvarnić je Matea, videste li kako je gurnula butinom Katarinu, s kim se ono borila? Ono je toliko očigledno bilo i nema nikakve kazne. Mada, možda se te stvari tolerišu do neke mere...
  22. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

  23. Yesterday
  24. Halvard

    Survivor za sva vremena

    A da, Katarina je menjala povređenu Vesnu, pa je onda išla u svoju redovnu igru, a kapiram da ju je Nensi birala u drugom krugu, pa je zato išla triput. Mogu da se kladim da se Matea gurala da igra protiv Vesne iako ima dovoljno gabarita da se suoči sa svakom crvenom. Trebalo je da protiv Vesne šalju Martinu jer bi ona jedino protiv nje imala šansu da se promuva na neku foru i okretnost.
  25. booyaka

    ABA Liga

    Mirko Kovač
  26. Lena

    PPPictionary

    Strana pesma, 3 reči.
  27. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    https://www.instagram.com/p/C55Z86PKbJ9/?igsh=MW9pdjRlc2I0NGszMg==
  28. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Tijana je baš žilava, svaka čast kako je izdržala ono sa Nensi. Inače, Nensi se davi a njeni stoje pored i gledaju dok Voja i Stefan skaču da je vade. Obitelj my ass. Imaju i crveni nejake Vesnu i Katarinu, Anđela se sve više pokazuje kao tough cookie. Vesni leži, brat bratu, 3% igara i to ako je protivnica baš žešći duduk za gađanje pa je nekako rutinira kad se dovuče do cilja. Ako koleno i leđa sačuvaju Vesnu i Mateu od nominacija, počeću da sumnjam u te povrede po cenu svoje duše.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...