Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. urkozamanje

    NBA 23/24

    I to ovaj tip upola manji, i ocigledno nije raspolozen za tu vrstu eskalacije. Nadam se da ce dobro da mu naplati ovo.
  3. Serena

    To, mačko!

  4. Shaq

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ocigledno ne toliko dobru koliku bi imao u partizanu
  5. Midgeta

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Blago nama
  6. morgana

    Prodavnice

    i to (i) malecka, za tri zalogajcica, idealno pakovana za torbu. skoro besplatna, toliko malo je kostala. tj alva.
  7. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Što se tiče plate, plata nije problem, predsednik vam je najavio sezonu sa nešto većim budžetom od ovosezonskog.
  8. gospa buba

    Prodavnice

    ohoho ohoho
  9. Mel

    pogodi nešto o sledećem

    Znam, ne znam Sledeci zeli da napravi svoju bashtu.
  10. johan nagel

    NBA 23/24

    Какав паор, буквално је Јокић испао и нормалан кад видиш с каква два болида је одрастао.
  11. uini

    NBA 23/24

    odgledao sam konačno i drugo poluvreme ne pomaže voda, majko, sa kolena embiidova, ni ljekari nit travari luda tekma; knicksi su imali za ovakvu tekmu okej plus 7, u trećoj su baš nadigrali 76erse a onda se ukazao matori lowry, to je igrač sa šampionskim pedigreom. otpratio to maxey i eto brzog preokreta na minus 5 a knicksi su onim neodustajanjem u finišu nekako uspeli da preokrenu tekmu još jednom. sad samo treba otkinuti jednu pobedu tamo, po mogućstvu prvu, da brunson i og odlepe od samog starta ali može i drugu, ne pravim pitanje.
  12. Čutura

    NBA 23/24

    brate :facepalm:
  13. napadaj

    NBA 23/24

  14. Čutura

    NBA 23/24

    ^^ tankovanje i podizanje/tempiranje forme nije isto..
  15. johan nagel

    NBA 23/24

    Реално је Мелоун затрокирао са одлуком да Јокић толико дуго чува Дејвиса кад је било јасно да не иде и да мора много раније да проба са Гордоном. С друге стране Дејвис је свакако врхунски дефанзивац па ни једном Јокићу није баш лако да поентира преко њега а ако додаш на то да су му саиграчи изузимајући Портера шутирали катастрофално са дистанце па га је било још лакше бранити, није ни чудо што није форсирао превише. У сваком случају само је Јокић лик који може да има 27/20/10 партију уз добре проценте и да то делује као мех, није био на свом нивоу. Кад се све сабере Лејкерси не могу много боље од овога, док Денвер има још много тога у резерви, тако да ако се и врати серија у Денвер биће то 4-1 реално.
  16. Ja se nadam da će se pojaviti novi igrač koji će napraviti album kakav zaslužujemo, a kakav nam Panini nije priuštio jako dugo
  17. Filozof manijak

    Igre

  18. MaErAkLoIJA

    FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju

    Pa i Radnikova igra je takva da imaju vise slobode. Cvrst blok i kontre i polukontre. Prepustili im igru. Vanja mi podbacio, Belakovic sve bolji. Vukic igra otprilike kako sam ocekivao kad je dolazio. Meni licno slabo. Nije los ali uz Delea mislim da bi Skrbic ili Petrov eksplodirali. Oba beka skroz defanzivna a zadnji vezni red nije mnogo kreativan. Treba nam paker ali Lukovic jos slabiji od ove dvojice. Ado jako zanimljiv, ume da probije, zajeban za cuvanje i ako je zadnji vezn,i a opet to je sve. Ume da bude smiren, defanzivno ume da smanji pritisak kada nas protivnik sabije u sesnaest a mi osvojimo loptu. Kad ga gledas stices utisak samo sto ne pokida, sledeca tekma je njegova a on isto... Vojnovic pod Joksimovicem dva puta bolji igrac sto ne mogu da kazem za Yamkama. On ko da gleda prema Vojvodini? Ovaj tim je dovoljno jak za opstanak i verujem za dva kola da ce to da dokaze. Ovom timu fali paker i spic koji ume da da 15-20komada po sezoni. Naravno golman mada mi je golmance sve sigurnije, plus bonus. Steta sto ce da ga rasprodaju i sto ce da gledamo na jesen skroz drugi tim!
  19. Filozof manijak

    pogodi nešto o sledećem

    nisam Sledeći zna razliku između teorije i teoreme, i sklon je teoremama zavere,
  20. Zico

    pogodi nešto o sledećem

    Za lajkove me stoli bojko. Sledeci je sklon teorijama zavere.
  21. Today
  22. Posle se neko cudi kad Nestor pokida izbore. Ovde se dovodi u sumnju i zvanicna statistika, cak je i tu neka zavera u pitanju.
  23. Halvard

    Survivor za sva vremena

    David je onako usporen i njanjav plus sa sve onim 50+ stajlingom tačno imao vajb Đorđa Vukadinovića. Mada mi ga bilo malo žao kad je onako setno rekao da je mislio da će se više viđati s Denisom s obzirom da su Zagreb i Karlovac udaljeni 20-ak minuta.
  24. ja se nadam da ce sledeci za svetsko biti bolji, nakon kritika kojih sigurno ima
  25. Mil@n

    NBA 23/24

    Jedna trojka Lebrona koja je izašla iz koša ih je delila od verovatnog poraza i brejka na svom terenu. Tamo će biti zajebano a nemam dilemu da će sudije da poguraju. Nije to situacija u kojoj se dozire. Pre mislim da su se opustili nego što kao namerno nešto tankuju, ne tankuje se u play off-u. Naprotiv, svi bi da završe što pre serije i odmaraju za sledeće što više.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...