Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Jednom film da se snimi o tome i da ga režira Predrag Antonijević.
  3. Filozof manijak

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Uopšte se nisam šalio
  4. 119din je jedna kesica. Ima za 600 kinti kutija u kojoj se dobije jedna zlatna slicica i 5 kesica.
  5. Drži se ti podalje od humora.
  6. fren, kakva je to kutija sa 119 kesica?
  7. kud u maglu Simoviću

    Super liga - Zabava miliona

    nameštena utakmica prve lige, oh wait gat & tekstilac
  8. napadaj

    NBA 23/24

    Evo Luka je imao pozitivan +/- u prvoj utakmici sa Klipersima, a igrao je očajno i napunio je statistiku na 20+ razlike.
  9. spaceploitator

    NBA 23/24

    bas tako, pojedinacan +/- je ovde cisto ilustracije radi , da prikaze ono sto eye test u slucaju browna to mnogo jasnije pokazuje. hrpa losih odluka, loseg zavrsavanja na obrucu kad je ekipi najpotrebnije, i izgubljenih lopti. nije cudo da na nivou sezone ima ubedljivo najgori +/- od bostonovih startera, cak za 2.3 gori od tejtuma s kojim igra vecinu vremena zajedno...
  10. goofs

    NBA 23/24

    Malo kreativne statistike: Boston Seltiksi nikada nisu pobedili Kevina Lovea u plejofu: 2015. ispali od Kavsa u prvoj rundi 2017. ispali od Kavsa u finalu konferencije 2018. opet Kavsi, opet finale 2023. opet finale, ovaj put Majami
  11. dragance

    Tramp posle poraza

    U Phoenix, AZ.
  12. dragance

    Tramp posle poraza

    Postoje “dva” Teksasa. Onaj kaubojski, mali gradovi i crvenilo - što od GOP/MAGA zastava, što od masnih fleka bbq soseva, a postoji i onaj hipsterski u Houstonu sa chia semenkama, fensi kafićima i ultra progresivnim mišljenjima zavijenim u mašnama man bunova i mirišljavim bradama.
  13. Shaq

    Pronađi me/Amber Alert

    obrni okreni, na kraju je ispala ili teska nesposobnost policije ili ucestvuju u ovoj otmici/ubistvu, sto mi je opet pored sve bizarnosti tesko da poverujem.. nesto kasnije mozda dam koju opsirnije..
  14. assignment

    Hard n' heavy department

  15. Tresko

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Pa ono pause je trebalo da znači da on napravi pauzu(a ne da pročita pause), da bi ovi minionsi na znak krenuli da frfljaju four mor years.
  16. ivy

    mobitelska™ fotografija

    i audio
  17. A i ovi dobiju neki svoj znak ili navezbaju ovo 4 more years beforehand? SNS uchio chkole.
  18. Kaem ti ja da on kaže Obradović a misli na Kuzmića.
  19. Mel

    Tramp posle poraza

    I ja sam isto pomislila. Kao Bosanci koji se doseljavaju u Srbiju u bekstvu od Dodika i onoga shto je tamo za njih napravio od Bosne, i onda glasaju SNS. Ali to je valjda tako pa kako god ('svuda u svetu')
  20. ivy

    Fallout 2024

    da,taj volt je na pocetku tako naivan i ona...ali kasnije se otkrivaju slojevi.. jako mi se svidelo i volela bih da ima 20 epizoda,ovo mi je malo :(
  21. Tresko

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Kako se čudno piše Alexandro.
  22. Hvala. Sludela me trafikantkinja, ja joj pokazujem tvoju fotku kutije, a ona meni neku kutiju sa zlatnim karticama. Uh, taman sam se ponadala da imam 4 godine da predahnem od Katara, kad ono... 119 je kesica. Vidimo se na Terazijama
  23. assignment

    Hard n' heavy department

    Posto koristi ESP M II gitaru kao i ja, mora da je odlican Ali najbitnije je da je jeftin, tako da ce to sve funkcionisati dok ne pita za koji procenat vise. Tesko je zameniti pevaca, gitariste imas koliko hoces
  24. Ovde kod mene (Bec) ima na svim mestima gde i redovne slicice. Ima jos nekoliko eco packova. Sin je isto provalio da ako juris zlatne slicice sa potpisom da na kesici na poledjini pise 5 slicica umesto 6.
  25. Micko8

    NBA 23/24

    Jovic je odigrao odlican mec , ne samo u napadu gde je i lepo asistirao, nego i u odbrani na Porzingisu,Tatumu, koga god je preuzimao. On ima tek 20 godina i to treba da se uzme u obzir, te da je tek poceo da igra standardno u poslednja dva meseca regularne sezone. Njegovo vreme tek dolazi.
  26. Today
  27. Filozof manijak

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    A dosadno mi u rudniku, pa mi zabavno da se preganjam sa sirotiljom rajom
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...