Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jumanji

Tenis 2019

Jaoo bre Fico [emoji58] Ma ovaj je 200+ na listi, sto naravno nema veze, samo nije u redu sta radi ovaj nas
  3. mlatko

Tenis 2019

a dobro, ne moze svako upasti tek tako u finale Mastersa... jest da je proslo 20-ak meseci od toga i da smo ocekivali veca dostignuca od istog ali ipak, stajetuje Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  4. InvisibleLight

Čokolada

14g secera na 100gr cokolade, savrsen odnos za moj psihopatski gorkofilski ukys.. mozda ako ima neka s 10gr javite
  5. pbg12345

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

+1 tresem se od soka!!! ko zna koliko je ovakvih stvari ostalo neprimeceno srecom tu je vememah da kao i uvek u rekordnoj brzini izbaci informaciju na ppp astal
  6. theanswer

Tenis 2019

ko god da je, mentalni je gigant za ovog našeg
  7. mlatko

Tenis 2019

neslavan kraj za Filipa, ko je ovaj Balasz? Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  8. Ovo je ozbiljan problem. Vec sam pomenuo Radu Trajkovic, a tu je niz likova, ali kako ja i ne pratim mnogo taj prelazni rok, sigurno sam dosta toga i propustio.
  9. U vezi troskova odrzavanja, stan vs. kuca... Znate da je sada u Srbiji obavezno placanje odrzavanja zgrade i upravnika zgrade. Realno, nisu neke pare, ali je porez koji ja placam za stan u BG manji na godisnjem nivou od toga. Tako da odrzavanje stana nula dinara ne vazi ni u Srbiji. Fast Forward preko okeana. Cuo sam da se to odrzavanje stana u zgradi u mom gradu placa 250-300 dolara mesecno, sto ispadne ajde da kazemo 3-3.5 hiljada dolara godisnje. Kao i u Srbiji to je obavezno i mora redovno da se placa. Da li je to vise ili manje od onoga sto ja placam za odrzavanje kuce? Neke godine manje a neke godine vise. Verovatno u proseku ispadne malo vise za kucu, ali ne mnogo. Prednost? Ne cujem komsiju, a ni oni mene. Ima jos, ali ko ima kucu znace, a ko nema, nece nikad.
  10. pbg12345

Velja kruska u grlo zapadne

pojacanja su valjda povredjena msm, ova tri, cetriri koji su zaista dovedeni da eventualno igraju
  11. ToniAdams

Ne mogu da verujem da su isplagirali!
  12. Da bi se srusio Vucic treba privuci sto vise glasaca, dakle odabrati najbolju "tehniku" za taj poduhvat. Umesto svrstavanja odredjenih (pro)biraca na tamnu stranu, treba ih motivisati da izadju i glasaju. E sad, kako, to je drugo, "malo" teze pitanje.
  13. ultra plasticni

Android

Jel baguje jos nekom Adobe aplikacija na pametnom Samsungu
  14. pbg12345

@Neshma naravno. uostalom neka pise ko sta zeli nego imam osecaj da se u dobroj meri vrtimo u krug i jurimo sami svoj rep a drugo, ovo sto i sam kazes "oni su deo te koalcije", tako da to nam je sto nam je ono sto meni zapravo smeta je to neko projektovanje, pa se na forumu na kom niko ne podrzava dveri, a vecina podrzala ndmbgd na prolim izborima nekoliko godina kasnije ukazuje na "opasnost od dveri". sa sve otkrivanjem ndmbgd raji koja iste do sad nije primetila jer se eto lozi na lidere suludo potpuno a meni licno, koliko su problem dveri na jednom nivou, nista manje mi nisu provlem djilas ili jeremic na drugom u svakom smislu ogavna skupina ljudi i svakim danom postaje sve ogavnija jer ova dvojica nemilice kupe sav sljam diljem srbije koji je iz nekog razloga ispao iz sns broda
  15. theanswer

Tenis 2019

Da li je u istoriji tenisa zabeleženo da je neki igrač više od Krajinovića servirao za set/meč i da je ispušio taj gem? Bukvalno je lik neverovatan.
  16. James Marshall

1 Skupština

Mogu stati u 2 linije koda
  17. garmonbozia

Mačke

Pozdrav i od moje ruske plave
  18. Jimmy Kowalski

Na izborima na koje se izlazi sa ciljem da se srusi Vucic, nema podele na gradjanske i (ne)gradjanske birace. Kome je do te podele dok je Vucic na vlasti, taj nije protiv njega..
  19. Tvrdica

Građanski protesti u Srbiji 2018

Не знам где па качим овде... ZEMLJA SKUVANIH ŽABA Više ni ne pitamo da li je moguće da je ovo taj život – život koji prolazi mimo nas, gde su svi dani i sve godine iste, gde vreme leti, a mi stojimo u mestu. Ako se i sećamo svojih mladalačkih snova, kada podvučemo crtu znamo da u najgorim noćnim morama nismo zamišljali ovakav život. A sanjali smo samo da živimo pristojno i dostojanstveno. Ubedili su nas da je luksuz izaći bar jednom mesečno s porodicom na ručak. Ubedili su nas da je normalno trpeti, nemati, zajmiti, biti hronično željan svega. Ubedili su nas da je luksuz otići s porodicom na letovanje, i to na rate. Ubedili su nas da je razbacivanje imati više od dva para cipela, a da je normalno birati kome će se u porodici koje jeseni kupiti nove. Postali smo nacija gojazna od hleba, jer za meso para nema. Postali smo zemlja isfrustriranih roditelja jer deci ne možemo da priuštimo stoti deo normalnih stvari koje bismo želeli. Postali smo zemlja posvađanih supružnika, jer smo stalno pod stresom, stalno nervozni, hronično nesrećni. Postali smo gubitnici, a nije nam jasno zašto. Pošteno smo završili škole, pošteno radimo svoj posao, ali ova država nije zadovoljna – cedi nas dok ne pocrkamo i ubeđuje da tako mora. Da tako treba. Da je to savršeno normalno. Sahranili bi nas najradije, ali ne mogu dok plaćamo poreze i doprinose. Umesto da urlamo “Hoćemo bolje!”, mi šapućemo da može i gore. Nema težnje ka srećnijem životu, već straha od veće nesreće. Sramno nazivaju minimalcem najnižu platu u ovom delu sveta, sa kojom se minimalni troškovi ne mogu pokriti. Dvoje roditelja na minimalcu, sa dvoje dece u kući, za kupovinu zimske jakne se spremaju onako kako je normalno spremati se za kupovinu novog auta. Naši su radnici najobespravljeniji u Evropi. Nemaju para da se leče, da poprave zube, da zakrpe cipele. Štede na ogrevu, krpe jednu rupu dok se druga otvara, duguju za struju, za vodu, dolaze im izvršitelji, strahuju da će ostati i bez to malo sirotinje koju su stekli. A onda poboljevaju, pa i bolesni rade, jer je luksuz otići na bolovanje. Za to vreme se cena rada podiže za tri-četiri dinara. Ubedili su nas da je i to normalno i da tako treba. Ponizili su nam roditelje u starosti, naterali ih da kopaju po kontejnerima, umesto da nakon 40 godina rada biraju banje u kojima će malo ojačati, smanjiti bolove, poboljšati zdravlje. Umesto da se igraju sa unučićima, gledaju ih preko Skajpa, jer je iz ove zemlje pobegao svako ko je mogao. Deca nam odrastaju u uverenju da je normalno ovako živeti, jer za drugačije ne znaju. Za razliku od porodica u normalnim zemljama, kod nas ne možete da isplanirate da sa decom za praznike negde otputujete, da vam deca upoznaju i drugačije kulture, obiđu znamenitosti iz udžbenika. I sve to ne bi bilo toliko tragično, da se mi nismo sa tim pomirili. Ubacili su nas u lonac sa hladnom vodom početkom devedesetih. Zatim su svi od reda lagano pojačavali vatru. Učinilo nam se da smo početkom novog milenijuma mogli da promrdamo, onako ovlaš obareni. Ubrzo su i oni pojačali vatru. Voda je proključala, a ova poslednja vlast je dodala zapršku. I ne samo to! Ova poslednja vlast nas grdi što, tako skuvani, ne radimo dvanaest sati za minimalac, što smo alavi, što se ne ponašamo kao protestanti, što hoćemo plate, penzije, bolje školstvo, jeftinije i bolje organizovano zdravstvo, nezavisno pravosuđe, bezbedne ulice…Ne odgovara im da podignemo glavu. Poručuju – tišina tamo! Ne krekećite kad ste skuvani! Pa zar da i na to pristanemo? Autor nepoznat
  20. Pisalo se o svemu i svacemu milion puta, ali evo ja ne znam sta Hazard misli o tome. Ne znam ni sta ti mislis. Mozda je do mene. Doduse, jeste "malo" uzaludna rasprava jer je koalicija formirana i ide se tim putem, ali valjda smo na forumu, razglabamo o svemu i svacemu.
  21. mrdja

Serie A 2019-2020

Cristante, Spinazolla, Mancini ... je l' mogu da vas zovem Atalanta 2?
  22. Jimmy Kowalski

F1 Sezona 2018

Da, da, shvatio sam na sta ciljas. Za mene je prednje krilo neizostavni deo F1 bolida.
  23. John Coltrane

Proslo leto nije bila, bili su radovi i raskopan bulevar, gledao sam sve kvalifikacione na istoku, a grupu LS na zapadu doduse mozda je bilo kasnije. Jedino sto bude islo u zaslugu ogradi je sto nece biti "sletanja" i klizanje kroz travu i blato kad rulja krene precicom nizbrdo.
  24. Nista ja tu ne bih menjao. Pre mesec dana sam citao ispovest americkog Mileta™. Juznjacki baptista iza Alabame, video je on da Trump nije cvecka, ali mu je bilo jako bitno da dodje novi kadar sudija u Vrhovnom sudu da se konacno zabrani abortus. To ga je zuljalo najvise, kosi se se njegovom verom, i nas lokalni Mile je zapusio je nos i glasao za manje nemoralnog™, jer je ona druga opcija prodavala decu pedofilima u njujorskoj piceriji, citao je to negde i verovao u to. E sad ima jedan mali twist, sto bi rekli Amerikanci. Americki Mile se zaljubio, ali ne u americku Milevu, nego u americku Nadu, to jest Esperansu. Ilegalnu Meksikanku koja je 2x ilegalno presla granicu. To mu nije smetalo, pa su se vencali i izrodili decu. Esperansa je iza vreme prethodnih administracija izboksovala odlaganje deportacije na neodredjeno vreme + dozvolu za rad, i to je tako funkcionisalo besprekorno. A onda je dosao Tramp, za koga je Mile glasao. Mile racunao da ce Tramp da izbaci iz zemlje ove sto siluju kradu i ubijaju, a da njegovu Esperansu nece da dira jer je Esperansa postena, vredna, radi kod njega u fabrici po ceo dan, placa porez, nema ni kaznu za brzu voznju a kamoli nesto gore od toga. Medjutim, kada su sledeci put otisli da produze papire, Esperansu su uhapsili i rekli da ide nazad za Meksiko o trosku drzave. Mile kadar nevera. Kako bre ovo. Tako lepo, ode Esperansa nazad u svoje selo, dzabe su pisali kongresmenima i kome vec. Mile sada uredno za raspust vodi decu u Meksiko a tokom skolske godine je deci i mama i tata u svom selu u Alabami. Mileta sad jebu sa obe strane. Levo krilo se kikoce i trlja ruke od srece sto je konacno jedan evangelista najebao, a desnokrilni mamojebaci mu kazu "tako ti je to kad se ozenis sa kriminalcem". Kada ga je novinar pitao da li je sansa da se ukine abortus bila vredna ove zrtve koju sada podnosi, Mile gleda tupo u daljinu i kaze (ovo se ne zajebavam, stvarno sam procitao da je to rekao i verujem da je to rekao jer prosto to je takve sorta): "God has a plan for me"
  25. pbg12345

zaista zelis da diskutujes o tome? pisalo se brat bratu 10 puta na tu temu, nekad i nasiroko
  26. Milosh76

Ograda postoji jos od prosle sezone kao i parking. Pitao sam baju na ulazu kako da parkiram tamo, on mi rece da dobijaju "listu iz kluba", a kako se ulazi na listu, to ne zna.
  1. Load more activity
  • Create New...