Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. ntwadumela

    NBA 23/24

    Ovo će biti najkvalitetniji plejof u poslednjih ko zna koliko godina. Prva runda, drugi protiv sedmog na Istoku i Zapadu, i dobijamo dve takve utakmice gde se sve rešava u poslednjim sekundama. Kad se pogledaju svi parovi, samo dva istočna nisu preterano zanimljiva - Klivlend/Orlando i Boston/Majami (zbog povrede Džimija, inače nisam siguran kako bi se to odvijalo). Valja piti Red Bull i pratiti sveee.
  3. nahbar

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    A tek da je koristio svaku, ihaaaaaaj
  4. nahbar

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Zvali i limara na SK pa niko nije skupio jajasca da ga pita za dve prethodne sezone neigranja KLS
  5. Milošica

    Survivor za sva vremena

    Hahahhahahha kako je smešan Nikola ovako blatnjav. Znači Anđela i Voja navijaju za Zvezdu...
  6. uini

    NBA 23/24

    @reg, nisu oni najavili prijavu zbog povlacenja za dres u toj situaciji (sto btw nije odlucilo nista, iako je cist faul, maxeyju je par sekundi kasnije ispala lopta) - vec su nezadovoljni celokupnim sudjenjem na dve citave tekme. klasican pritisak na sudije & dobice domacinsko sudjenje na konto toga. big deal. posle maxey popio i dandaru, sta da se radi a pre toga im srcenstajn svima uzeo loptu, jbga.
  7. Nikodije

    Hard n' heavy department

    bio sam u subotu na svirci rapid force-a i jos par bendova u domu omladine, nije bilo 100 ljudi. kole stari sa stilom. brada mu je seda, ali i dalje przi
  8. Mel

    To, mačko!

    More to come... Nadal
  9. Micko8

    NBA 23/24

    Uzimali su dobru kitu , pogotovo Marej. Kakvo razigravanje kada niko vola nije mogao da pogodi. Znaci igras onu najefikasniju akciju u NBA ligi, pick and roll do iznemoglosti. Na primer Marej je imao desetak situacija gde je mogao da vrati nazad loptu Jokicu ali je nastavio da divlja. Nece se u svakoj seriji ovako raspadati Denverovi protivnici.
  10. Fins fleet

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    Izgleda krenula invazija na Rafu. Pojavano bombardovanje i vozila se krecu u tom pravu. To je to, da se pozdravimo sa mrvom sumnje kako im genocid nije u planu.
  11. reg

    NBA 23/24

    Pa jeste bio očigledan faul na Maksiju, za razliku od MPJ-a koji je okrznuo Rasela po faci nakon što je ovaj već šutnuo. Zato što je Jokić pokušavao da razigra saigrače koji su uglavnom bili sami ili u dobrim pozicijama kada su uzimali svojih 15 promašenih šuteva za tri u prvom poluvremenu. Njihovo pogađanje znači da Lejkersi moraju više da obrate pažnju na njih što daje prostora Jokiću i Gordonu, kao i svakome ko bi da utrči pod koš, samim tim lakše poene. Mislim da je samo KCP promašio tri trojke a svaki put bio sam.
  12. Ros

    To, mačko!

    steta sto je neobrazovan i glup
  13. San Epifanio

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    Juce sam slucajno na N1 naleteo na reportazu iz Gaze. Neka deca se igraju i odjednom eksplodira bomba. Osmoro dece, recimo od 8 do 12 godina, gine na licu mesta. Jauci, leleci na sve strane, roditelji koji nose mrtvu decu u bolnicu. Strava i uzas. Neverovatno kako je svet stigao do ove tacke.
  14. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Nikolica i Luka kopali po smeću produkcije u potrazi za hranom, dobiće kaznu
  15. Micko8

    NBA 23/24

    Da mu je procenat suta bio bolji za dva, tri procenta na utakmici dobili bi mec Hej centar od 215cm ima sut od 41%
  16. mackenzie

    NBA 23/24

    Starog jarca mi nije žao. Bio je još gore govedo od ove dvojice kad je bio mlađi.
  17. Micko8

    NBA 23/24

    Ta konjina je vec bila hapsena zbog davljenja partnera. Jedino ga biilionerska veza njegovog brata mozda moze spasiti corke
  18. Micko8

    NBA 23/24

    Fejkersi primenju taktiku iz Bubble-a, kada su takodje posle poraza u trecoj utakmici plakali zbog sudjenje i rekli da ce poslati zalbu ligi tajnim kanalima. Posle toga je sudjene bilo jos nenormalnije, gde su Jokica punili licnim greskama te je ovaj presedio na klupi vecio deo sledece dve utakmice. Ocekujem istu pricu posle ovg plakanja lejkresa. Mada velika je sramota da je Denver protiv ovog tima lejkersa na dve utakmice kod kuce , dva puta bio u dvocifrenom deficitu u drugoj utakmici cak 20 razlike. Kao sto sam vece rekao mnogo puta u regularnom delu sezone. Denver je neubedljiva ekipa , cak i iako prodju prvu rundu plej of-a, izgubice glatko u plufinalu.
  19. Today
  20. morgana

    Letnje haljine

    mozda nadjes nesto u kolekciji, pogledaj na sajtu
  21. Roger Sanchez

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Ide odlično, hvala na pitanju!
  22. bejzbolka

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ovo je veći rizik nego da štoperski par bude Gobeljić-Srnić. Nedajeove reakcije su toliko nepredvidive da mu ne treba dozvoliti prilazak na 30 m od našeg gola.
  23. kud u maglu Simoviću

    Super liga - Zabava miliona

    1 dragiša
  24. dùda

    Letnje haljine

    e to, lan me interesuje, mada je saten malo svečaniji ipak
  25. dùda

    Letnje haljine

    hvala što se interesuješ ja otišla u planinu, haha, ovde nema ni hleba da se kupi, moram da ga mesim, da ne pričam o haljinama dolazim u BG uskoro, do sada nisam bila zadovoljna letnjom ponudom, tako da ću posle praznika da provedem koji dan obilazeći prodavnice, nadam se da će biti veći izbor letnjih stvari u međuvremenu su mi ambicije splasnule , možda je tako i bolje, na šta naletim da mi dobro stoji i da je udobno, pre svega, jer će biti vrućine a koje ja ne podnosiim, to ću ida kupim
  26. Shaq

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    u kun junisu iz 2 masovne grobnice iskopano preko 200 tela, ocekuje se tri puta veci broj na kraju..
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...