Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Kakav kvarnić je Matea, videste li kako je gurnula butinom Katarinu, s kim se ono borila? Ono je toliko očigledno bilo i nema nikakve kazne. Mada, možda se te stvari tolerišu do neke mere...
  3. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

  4. Yesterday
  5. Halvard

    Survivor za sva vremena

    A da, Katarina je menjala povređenu Vesnu, pa je onda išla u svoju redovnu igru, a kapiram da ju je Nensi birala u drugom krugu, pa je zato išla triput. Mogu da se kladim da se Matea gurala da igra protiv Vesne iako ima dovoljno gabarita da se suoči sa svakom crvenom. Trebalo je da protiv Vesne šalju Martinu jer bi ona jedino protiv nje imala šansu da se promuva na neku foru i okretnost.
  6. booyaka

    ABA Liga

    Mirko Kovač
  7. Lena

    PPPictionary

    Strana pesma, 3 reči.
  8. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    https://www.instagram.com/p/C55Z86PKbJ9/?igsh=MW9pdjRlc2I0NGszMg==
  9. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Tijana je baš žilava, svaka čast kako je izdržala ono sa Nensi. Inače, Nensi se davi a njeni stoje pored i gledaju dok Voja i Stefan skaču da je vade. Obitelj my ass. Imaju i crveni nejake Vesnu i Katarinu, Anđela se sve više pokazuje kao tough cookie. Vesni leži, brat bratu, 3% igara i to ako je protivnica baš žešći duduk za gađanje pa je nekako rutinira kad se dovuče do cilja. Ako koleno i leđa sačuvaju Vesnu i Mateu od nominacija, počeću da sumnjam u te povrede po cenu svoje duše.
  10. Valkyrie

    ABA Liga

    Paspalj 1/1
  11. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Do 8 se igra, tako da su Katarina i Mitar već propustili 2 meč lopte. E sad ako su plavi stvarno uspeli da preokrenu... Mada kapiram da je možda bilo još 3 meča max. Nisu ni meni baš skroz jasna pravila, dešava se da neko propusti celu igru, a neko ide po 2-3 puta. Ne znam iskreno ni šta im znači ono da se "parovi biraju u hodu". Ova igra ipak mnogo više leži crvenima, naročito otkad je Jakob izašao. Plavi nisu snagatori, još imaju pilad Nikolu i Martinu. Doduše, nisam očekivao da će Tijana uspeti protiv Nensi. Još da je Varja tu
  12. kipo

    R.I.P.

  13. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    I prošle sezone su crveni ovu igru dobili, iako izgladneli ko pseta, prosto umemo da se bijemo jbg. Ne kontam Katarinino triple-luzerajstvo, što je išla treći put? Mitar se ispalio u prvoj rundi i posle pogubio konce, Stefan je ovo trebalo da reši ali kapiram da je Dama™ birao a nije mogao Ognjena pa onda bolje i Mitar. Voja išao rundu pre te i morao je valjda da preskoči, nemam pojma kako idu pravila više? U najavi za sledeću ima još x različitih parova, do koliko poena se igra? Pretpostavljam 10 ali nisam čula šta je rečeno.
  14. Lena

    PPPictionary

    Ne pokušavaj mijenjat' me?
  15. Lena

    PPPictionary

    Šobić?
  16. MeanM@

    PPPictionary

    Bradonja peva. Nesam skolovala, pomoci ce zadavač, al ne bih rekao da je simforok.
  17. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    jel bradonja peva? ne mogu da se setim na koga mi liči neki yu sinfo rok?
  18. Midgeta

    PPPictionary

    Odlazim a volim te
  19. steins

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Ja sam tamo 20 godina i nikad ali baš nikad nisam dobio pomoć od ITja. Bilo da se radi o mreži, računaru ili softveru. Nisam bre mogao da ih nateram da zamene jebeni CD rezač, jer nabavna služba trt mrt.......za svaki problem se slegne ramenima i iskoristi jedan od tri predefinisana odgovora. Da ne pričam o trenutnom skandalu da nam je čitava baza podataka rentgenskih snimaka skinuta sa servera i ne može da se vrati jer...............nemamo hard disk a i da imamo ne smeju da čačkaju oko servera jer nemaju ovlašćenje. NIko ni od koga ne očekuje da ispunjava muzičke želje, nego da radi posao za koji je plaćen, Ako to ne može - pa čemu onda služi? Ja sam odavno predlagao da se ceo IT sektor raspusti i za pare koje se daju za plate sklopi ugovor sa privatnom firmom za održavanje i servis. Naravno, sve dok je u pitanju državna ustanova u Srbiji od ta posla nema ništa...ili bar ništa dobro. Sad, da me se ne shvati pogrešno - taj nesrećni IT sektor nije ni izdaleka najveći problem srpskog zdravstva, nego je krenula priča na tu tehnološku stranu - na sličan način (ne) funkcionišu i ostale službe podrške - obezbedjenje, pravna, ekonomska, tehnička, kuhinja itd itd - što kumulativno predstavlja već veliki deo problema u zdravstvu. Jedini kakav takav pomak je napravljen sa službama za čišćenje u delovima u kojima su ušli privatnici.
  20. Misko

    Muvski kritić

    iskreno, nije mi ovo tolika steta, ali sa druge straen, ancekacemo se do sledeceg jos vise onda..
  21. Tpojka

    pitam te pitas me

    Voli se prošetati tuda. Rijeka ili jezero?
  22. Krošek

    pitam te pitas me

    sori stvarno nije bilo namerno nisam (doručkovao sam i večerao sam) da li ikad odete praznih ruku sa buvljaka?
  23. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    nisi se izvinulatm
  24. Drako

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Naravno da ne mozes sam sebi da zakazes termin za pacijenta, osim kontrolnog pregleda. Koja je poenta da sam sebi zakazes pacijenta. Za B2 - nisam se skolovao da ispunjavam muzicke zelje ljudima koji veze sa mojom strukom nemaju a nastupaju sa pozicije moci zato sto su oni nosioci posla. B3 - sa moje tacke gledista, odlazak kod lekara se svodi na setanje od jednog do drugog specijaliste, dok jedan konacno ne nabode sta mi fali... samo, sto je to izmestena tacka gledista, jbg. Zanimljivo, u mojoj firmi sam ja birao ko ce da radi mrezu, i pratio radove, ja sam birao i odradio javnu nabavku servera, ja sam razgovarao sa proizvodjacima softvera i odabrao softver, ja sam napravio specifikaciju za potrebne racunare, ja sam ih instalirao i umrezio, povezao stampace, ja sam vrsio obuku lekara i za heliant i za moj doktor, sad vec ja i kolega intervenisemo u hitnim situacijama oko jednostavnijih kvarova, itd, itd... svestan sam ja da svako ko izadje sa diplomom sa medicinskog fakulteta misli da zna apsolutno sve na planeti zemlji da radi, al je u informatici malo zajebano, jer radi ili ne radi, ne mozes racunar da posaljes u laboratoriju, pa kod interniste, pa kod hirurga, pa sve dok neko ne provali sta mu fali. A obzirom da znam par ljudi koji rade kod vas, suplja mi je ta prica da niko od IT u UKC Kg nista ne radi, mada ne sumnjam da bi lekari to ipak bolje, jer jbg, oni su lekari. I na kraju, ne znam koje si specijalnosti, al recimo, da li bi mogao da odradis operaciju na otvorenom srcu i zasto ne.. pa lekar si, valjda se to podrazumeva? Ili smatras da su specijalizacije potrebne samo u medicini, a informaticar ce da radi sve, od odrzavanja sistema, postavljanja mreza, pa do programiranja putanja spejs satlova? Steins, ne postoji humanija nauka od medicine ali i ne postoje nadobudniji ljudi od lekara, odnosno, od vecine lekara. Vrlo dobro mi je poznato iz moje ustanove da bi ste vi cas obracunali plate, izradili finansijske izvestaje, finansijske planove, za dan nabavili sve sto je potrebno po najnizoj ceni, popravili sve pokvareno i sastavili sve slomljeno, jedino niko nije komentarisao da bi bolje cistio wc od cistacica, jebem li ga sto
  25. Valkyrie

    PPPictionary

    Kaci dobar.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...