Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. nisam kontradiktoran, nego si ti malo.. zato i ima taj nadimak, jer nije odsluzio kako je trebao za zlocin koji je napravio.
  3. Za čije babe zdravlje?
  4. vladan sisojevic je odvratnija pojava i od 1 çokija.
  5. da li smo ikad imali gazimetriju na forumu? nesto se ne secam
  6. Mel

    Gender identity

    Ili taj zajebava druge roditelje na tom forumu. Kako god, ima milion nachina da se upropashtava sopstveno dete, nije ovo (proglasiti dete u pelenama ili josh nerodjeno za genderfluid) ni jedini ni najzastupljeniji. Bukvalno ne bih ulazila dalje jer ako je roditelj lud, lud je pa je lud. Neshto ce vec izmisliti. Tih narcis majki ima od pamtiveka i nisam ni sigurna da tu ima mnogo pomoci.
  7. dragance

    Tramp posle poraza

    U Teksas se uselila masa ljudi iz Kalifornije zbog povoljnijih cena i poreza. To je jedan od faktora za menjanje boje države.
  8. johan nagel

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Не знам ја сам некако с годинама престао да се ложим на те што су борбени али зато не знају ништа. Дај ми неког Ломићоликог који можда не шпарта ко луд и не баца се у рекламе али ће зато да пошаље бар пет квалитетних центаршутева по текми. Проблем с овом двојицом је што су и дефанзивно ужасни поред тога што напред не знају, посебно Антић који као важи и за неког офанзивног бека а ужасан је у оба правца. И Урошевић је реално неко ко је танак с талентом и не зна много фудбала али је успео да се наметне као један од лидера екипе и чак да неке веома битне голове, ова двојица жали боже.
  9. kralj

    NBA 23/24

    Mnogo je lud Jovara. U Megi i mlađim reprezentacijama mi je delovao skromnije, mislio sam da će biti staložen i inteligentan igrač, a njega puca ambicija, glavom kasni po 3 sekunde za srcem. Baš pojma nemam gde će sve to rikošetirati u nastavku karijere. Ne bi bilo iznenadjenje da sa iskustvom postane ozb motherfucker.
  10. napadaj

    Organizovani kriminal u Srbiji i regionu

    A nije bio na školovanju u Americi?
  11. E jbg, ja i tvoje onelinere čitam dijagonalno.
  12. Milošica

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Osvajamo sve.
  13. б1lme3

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ne radi se o ego tripovima vec o potrebi da na parketu bude najbolja petorka, a ne 5 individualno najboljih igraca
  14. kralj

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Igraće naravno u petorci i Bogdan i Vasa. Moja logika je da sa Jokićem treba da bude još jedan primarni ballhandler, a da ostalo budu dobri defanzivci, šuteri i igrači koji igraju dobro bez lopte. Idealna kompozicija je da Vasa ulazi sa klupe i predvodi sa Milutinovim 2nd unit. Govorim o inicijalnom planu koji će naravno po potrebi da se modifikuje.
  15. Filozof manijak

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    A ja znam zašto tebe zovu kraljem
  16. Mil@n

    Fallout 2024

    Mislim da su dijalozi namerno malo banalni kako bi napravili distinkciju između civilizovanog sveta dole i ovih gore. To se pogotovu vidi po njenim interakcijama kada ode na površinu.
  17. Ne zovu ni tebe filozofom zato što ti je logičko zaključivanje jača strana, nego zato što uspevaš u senzacionalnom procentu da ga eskiviraš.
  18. ToniAdams

    Fallout 2024

    Ja odustao posle 10 min nakon one priče o venčanici, jezivi dijalozi i facijalne ekspresije
  19. Mil@n

    Fallout 2024

    Odgledao sam samo dve epizode ali utisak mi je isti, pogotovu na quote-ovani deo. Svesno su išli na to, a svet koji su kreirali mi je fascinantan, sa nenormalnim brojem detalja u svakoj sceni, a pošto posebno cenim estetiku što u seriji što u filmu, ovo mi je za čistu desetku. Ako dodam da se priča sasvim lepo odvija, i da se non stop pojavljuju zanimljivi likovi meni je ovo za sada jako dobro, no javiću se posle poslednje epizode. A Gogins je naravno šlag na tortu, obožavam tog čoveka. Biće Bojd Krauder dok je sveta i veka, ali volim da ga vidim bilo kad bilo gde.
  20. Barti66

    Beograd

    Skoro da nema zgrade čak i iznad Slavije da nema problem sa podzenim vodama...kako se smanjuje nm tako problem postaje sve veći. Ispod Vračarskog platoa piči zilion potoka i spušta se ka bari Veneciji...isto tako i od Terazijskog platoa ali i sa jugozapadne strane.
  21. Ted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    ja se slažem sa tobom, ali mi je teško da kritikujem Antića, čovek je sa krvavom glavom izgurao dok nije zamenjen. borbenost je kod njega na nivou fanatizma, šparta kao navijen, kod mene dovoljno za respekt. da ne bude zabune, naravno da nam treba bolji bek, jer svi ti njegovi kvaliteti ne mogu da nadomeste onaj osnovni, odnosno bazični problem odbrana je kritična tačka Duljajeve ekipe, kao po individualnom kvalitetu igrača, tako i sama igra u fazi odbrane. kad govorimo striktno o fudbalu, te dve stvari su ono što će nas koštati boljih rezultata u ovoj sezoni. Duljaj je očito dostigao svom maksimium i od njega nije realno očekivati više ako bude imao ko, i sa čime, odbrana je deo tima koji zahteva potpunu rekonstrukciju, izuzimajući golmana, koga bi morali da zadržimo po svaku cenu od trenera u AVpremier ligi, kao one koji bi mogli da unaprede igru Partizana, vidim Lazetića i Feđu Dudića. mada čisto sumnjam da bi i jednom od ove dvojice palo na pamet da se hvata u kolo sa Vazurom i ekipom. a deluje kako sasvim nerealno da bi se posla, u ovim okolnostima, prihvatio neko jačeg kalibra/imena
  22. Valjda je mislio na onog igrača ćokijevog koji je pijan ubio čoveka i izvukao se bez posledica. I praktično je do ove sezone i igrao za ćokija.
  23. uini

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ma da; usput, ukoliko smo kompletni, startna 5orka će sigurno biti vasa-bogdan-kalinari-jović-jokić tu nema mesta eksperimentisanju sa ego tripovima a onda, što kažeš, za 3 do 5 mins može da se ispostavi neka iteracija 5orke koja je čvršća defanzivno a ima fire-power za tri i dalje
  24. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

  25. Ros

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ma jasno. ako budemo kompletni, imamo takav luksuz da on fly menjamo petorke kako god tece utakmica
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...