Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. *edited by mod

    NBA 23/24

    Dve izgubljene lopte Majamija vs 2 puts 2+1 za Filu i to je otprilike bilo to.
  3. Midgeta

    PPPictionary

    Ma na Roberta Rodrigeza sam mislila, jer engl-spanski Odustajem
  4. reg

    NBA 23/24

    Sme li neko da šutne u Majamiju u završnici napada osim Hiroa...mogli su da naprave akciju za Hajsmita ili Hakeza. Svejedno očekujem da, ukoliko je Batler relativno zdrav, izbace pobednika Bulsi - Atlanta. Propustili su u drugoj četvrtini da se odlepe još više, imali su nekoliko vezanih odbrana gde su bez potrebe brzali u napadu. Martin 5 poena, Jović prebrzo pravi faulove da bi ga držali na terenu.
  5. banecare1

    NBA 23/24

    embid se probudio, hero divlja i to bi bilo to
  6. reg

    NBA 23/24

    Kakvo navijanje za Sikserse celu utakmicu na TNT-u, nadmasili sebe opisivanjem guranja Hiroa na polovinu Majamija kao "pressure from Batum".
  7. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Vodi 3 razlike Fila, na 36sec do kraja. Napad za Miami.
  8. reg

    NBA 23/24

    Kakav je sad koš dao Batum iz ofanzivnog skoka, čovek igra utakmicu sezone. Daje 5 poena po utakmici, najviše ove sezone 19, protiv tenkista iz Toronta.
  9. Bogotac

    NBA 23/24

    Vidim,mvp dominira
  10. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    ako ne misliš na huan manuel električara, onda nema
  11. Nikodije

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Što je ovo neobično kad se tri meseca pred OI objavi onih 12 koji idu. Umesto da bude širi spisak sa 36 imena, pa uži sa 24, pa onda 16 koji idu na pripreme, pa 14 u Pariz, pa veče pred prvu utakmicu otpadnu još dvojica i imamo 12.
  12. Halvard

    Netflix produkcija

    Mnogo je mračnije nego što deluje na početku. Tema je zanimljiva i kompleksna, šteta što serija jeste vizuelno agresivna, da tako kažem.
  13. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Batum x faktor za Filu. Odavno nisam gledao tekmu gde igrac kanali ekipu kao veceras Hiro. Uzasan je, a ne prestaje da uzima suteve. Batler ima 5 ukradenih lopti i igra sa bolom u kolenu.
  14. Today
  15. Midgeta

    PPPictionary

    Jel nesto od Rodrigeza
  16. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    8/33 imaju zbirno sut iz igre Dzimi i Hiro.
  17. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    koji prevod mojtm ili tzv valkirin? moj kao što piše 1 reč vlk 8 __ ___ ____: __ ____ ___ __ _____
  18. Midgeta

    PPPictionary

    A koliko prevod ima reci?
  19. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    prvi deo reči je predlog mislim da @Valkyrie ima nešto da vam saopšti u vezi sa krajnje neutemeljenim a iz toga izvedenim neosnovanim optužbama na moj račun, a sve u vezi ovog zadatka što se kaže “gde si pošla 🥄 na 🇷🇺”
  20. Radoye

    Covers

    Nemojte koristiti skracene linkove, youtu.be i dai.ly...
  21. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

  22. Midgeta

    PPPictionary

    Lady Justice/ Pravda
  23. Valkyrie

    PPPictionary

    Da, ali film je španski-engleski jezik. postoji istoimeni dokumentarac od 30 min.
  24. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    manir zlatni bukvaliza šta predstavlja slika koja visi? jeste
  25. reg

    NBA 23/24

    Istekao mi edit pa nisam stigao da ispravim, elem, neverovatno mi je koliko Nik Nursu treba da reši zonu Majamija. Ove dve četvrtine deluju kao da nemaju trenera i da nikad nisu videli zonu.
  26. Shan Jan

    Iran: novi front

    Kjubrik je bio vizionar, takav sistem postoji i jos uvek je u funkciji u Rusiji: https://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Hand
  27. Midgeta

    PPPictionary

    A joj Jel.na engl naslov originalan?
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...