Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Grandilof

NBA 2018/19

KD, Kawhi, Jimmy... Salu na stranu, ima dosta opcija, e sad ko ce hteti tamo da dodje : Middleton, Bogdanovic, Ariza, Kelly Oubre...
  3. theanswer

KK Partizan 18/19

pazi, ne znam, ali da li bi te stvarno začudilo da jeste inkasirala nešto? u suštini je nebitno jer je inkasirala preko države za taj tim koji spominješ, ne vidim specijalnu neku razliku dal su to prihodi koje je država uzela od tog turnira ili su to prihodi od poreza koji smo platili. ako već hoćeš da ideš u tu temu.
  4. Goranz

KK Partizan 18/19

Mislim da se sad već može ubaciti onaj klip kad je Čkalja na saslušanju.
  5. jms_uk

Aerodromi i letenje

Nije mi poznato - najblize sto sam video skoro je da ce na Heathrow-u da nabave opremu da ne moraju tecnosti (i elektronika) da se vade iz rucnog prtljaga, ali to tek 2022. ETA: u clanku pise da AMS (kao i JFK) koristi te nove CT skenere, ali ja nisam polazio (ne racunam tranzit jer se izbegava taj security) sa ta dva aerodroma bar nekoliko godina.
  6. notenoughreasonsforclaire

gde da nadjem? kako se zove?

Preporuka za dobar toster (onaj za dva parčeta hleba).
  7. LeBron

KK Partizan 18/19

8. renne

Vaterpolo

Kakav početak
  9. goofs

NBA 2018/19

Ima li Vlad opciju da potpise nekog normalnojeg lika za nisko krilo? Tipa Tobajasa? Ovo bi mogao mu bude dar sa neba, mada znajuci njih potpisace opet Barnsa ali za 30mil.
  10. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Borisha je otkazao draft, osim ako se danas ponovo prijavio.
  11. Apollo Creed

KK Crvena Zvezda 2018/19

Ja ne bih mnogo menjao,ako postoji ikakva šansa da zadržimo KC i Perpera,to bi bilo idealno,bolje nećemo naći na tržištu. Kuzmić na centru bi bio ok rešenje,mada bi više voleo nekog pokretljivijeg na 5. Sve pare na pleja mamojeba. Simon i Đenka i da napadamo taj F4.
  12. simple red white

KK Crvena Zvezda 2018/19

Izvoli, stavi brzinu na 0,5 pa sam izbroj:
  13. harper

KK Partizan 18/19

Svi Duletovi timovi su bili jeftiniji od vecine Radonjicevih. Partizan je ubedljivo najskuplji roster imao one godine kad je Vujosevic otisao u CSKA i ostavio Jovanovica da mu cuva klupu, to je verovatno najskuplji roster nekog srpskog tima, ako se uzmu u obzir promene u ceni igraca tokom vremena. Ono sto su Dule i Radonja znali je da od anonimnih ili propalih igraca naprave buduce ekstra igrace pa se zbog njihovih kasnijih karijera zakljucivalo da su njihovi timovi bili preskupi. Te godine kad je Partizan otisao na F4 razvaljivali su onaj mali plej koji je slucajno dosao iz Turske (ispalio prvi pik za tu poziciju), Aleks Maric koji ni pre ni posle toga nije vise nikada igrao takvu kosarku (nesto slicno Kuzmicu kod nas samo jos bolje) i Veseli kojeg je Partizan kao klinca pokupio iz Slovenije. To su igraci koji su reputaciju stekli upravo kod vrhunskog trenera koji je odlicno znao kako da iz njih izvuce maksimum. Mi smo tupili kurac u tom periodu i sve svaljivali na to da nas je drzava gurala (zvuci poznato?), sto donekle i jeste bio slucaj, ali sustina je bila u tome da se u Partizanu, zahvaljujuci Vujosevicu, radilo neuporedivo bolje nego kod nas, postojao je strucni kontinuitet i bar taj sportski deo je drzan pod kontrolom izuzetnog trenera. Znam da vam se nece dopasti ovo sto cu sad da napisem ali i kod nas se vec godinama radi bolje, iako jeste slucaj da nas je drzava pogurala kad smo bili u najvecem sranju, ne nuzno na ustrb drugih klubova ali svakako u nasu korist. Sto mu u ovakvom rasporedu snaga maltene dodje isti kurac. Zvezda u tom periodu nije imala i nema trenera kao sto je bio Vujosevic, Radonjic nije jos uvek taj nivo, ali ima klupski sistem koji je pogodan za razvoj igraca. Drugim recima, ono sto je u slucaju Partizana bila genijalnost jednog coveka u Zvezdi je nadoknadjeno odlicnom organizacijom kluba. Ljudske osobine Vujosevica i Covica koje nemaju veze sa kosarkom sprecavaju navijace ovih nasih klubova da prihvate i jedno i drugo ali to je jednostavno cinjenica, prihvatali je ili ne. Meni je dovoljno da vidim kolika je povika na to sto Zvezda i FMP igraju ABA ligu istovremeno pa da shvatim koliko cela ta Tegeltijina prica zapravo ima veze sa interesima srpske kosarke (o kojima on stalno kenja) a koliko s interesima Partizana. Jeste besmisleno i neregularno da dva tima koji sustinski imaju istog vlasnika igraju ligu istog nivoa i isto takmicenje ali je problem s tim sto su razlike izmedju ABA 1 i domace lige toliko velike da se nama uopste ne isplati da neki Guduric, Dobric, Simanic, Apic ili Davidovac, ili sada Uskokovic, Popovic, Momirov, Djordjevic igraju toliko slabo takmicenje. Mozda bi ABA 2 za FMP bila neko kompromisno resenje. O Savicevicu i Dilejama nema potrebe pricati na topiku o KK Partizan, postoji topik o FK Crvena Zvezda za to.
  14. ragasto

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast

Podneo pa ponudio pa ništa a tri žene su krive. Samo je zaboravio da pomene poligraf.
  15. Shaq

KK Crvena Zvezda 2018/19

naci ovo je neko trenutno stanje.. kolko bode oci ovaj midjit, tacno nas cini jedno 40% slabijim.. s tim sto treba reci da cemo videti status ristica, nenadica i radanova.. a i borisa se prijavio za draft.. ristic nije zadovoljio, al s obizorm na dugu sezonu koja ce biti i milion utakmica, ako je zadovoljan ulogom treceg centra, treba ga ostaviti.. isto tako, iako je danguba izdajnik™, mozda je vreme da kaem i da se lazic zameni sa njima, ako ga se bayern odrekne, bumo vidli
  16. mustang

Planinarenje i hajking

impresivno
  17. Apollo Creed

NBA 2018/19

Smešan igrač,valjda ga neće potpisati...
  18. Apollo Creed

Velja kruska u grlo zapadne

Ovo za drugo kolo i protivnike nije zvanično,tako da ono...čekamo podgrupe...
  19. pasha

Fudbalska kupusara

Da se da ostrvu...
  20. Time Crisis

Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast

B(ot)92: a ispod
  21. pbg12345

Velja kruska u grlo zapadne

Ne bih ja te svabe/nemce/luksemburzane Odlican zreb u prvom kolu U drugom potencijalni protivnici cak i laksi nego u prvom Bice zvezda solidan favorit ko god da nam zapadne Ali kao sto rekoh, lux bi preskocio Imaju oni godinama unazad sasvim solidnih izdanja u evropi,nasi bi ih potcenili kao totalne autsajdere, a oni disciplinovani i uvek izvlace maksimum scojih mocucnosti
  22. mustang

Fotografija - Razno

dobar video. mislila sam da je opste poznato da se cuvaju highlights. ali iskreno, oduvek sam bila za pricu a ne tehniku, bez obzira da li je fotografija ili film. knjiga i knjiga napisanih kako tehnicki bolje da izgleda, al dzaba ako fotka ne izazivaju neku emociju. isto kao sa glumom. neko moze da uci skole, razne metode i onda dodje neko ni sa dva razreda icega, minimalnom pripremom i pokida. pri tom DP na filmu se vise bave formom, pricom i pokretom nego krajnjim ishodom slike jer su to vec odredili ili ce kasnije u postprodukciji. stvar ukusa ali sam primetila da mi strasno idu na onu stvar tamne slike. I can’t see shit.
  23. mozzer

KK Partizan 18/19

Coki jeste opozicija u odnosu na Andreja Vucica. Ali je on stari SPS-ovac povezan sa glavnim krilom DB-a i dalje da ne elaboriram sta mislim o njima... hm mozda i gori od ovih za mene... ali nebitno Isto vazi za Zeku i ekipu samo na drugi nacin...
  24. pasha

U-21 Italy 2019

Ovo mali od Georgija Hadzija igra za mlade rumune?
  25. MiddleClass

KK Partizan 18/19

Dobro da je neko od grobara progledao. Mi smo u sukobu sa Vucicem i drzavom, a oni su drzavni projekat. Coki opozicija
  26. mozzer

KK Partizan 18/19

Iako me uopste ne zanima ova rasprava - i koliki je to ukupan budzet bio? Miler nije imao preko 350k? Ma kako zelis... samo nemoj pisati bez mozga sto kazes... ja pokusavam da pisem realno... kako jeste iz REALNIH info koje imam... sve sto sam napisao za F4, KKP, FKCZ i FKP je istina... za taj budzet te godine zaista ne znam u eurocent... Ako vam je lakse neka bude da je Radonjin tim bio jeftiniji od Duletovog kada je igrao F4... ako je lakse neka bude takoali to je najmanje bitno... Niko ne komentarise vredjanje Deje Savicevica... itd itd itd...
  1. Load more activity
  • Create New...