Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. reg

    NBA 23/24

    Odličan rezultat s obzirom kako igra Denver. Nedostaju poeni MPJ-a i KCP-a da otvore prostor pod reketom. Lejkersi će samo nastaviti da skupljaju odbranu ako Denver nastavi da sutira 13% za tri.
  3. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Svaga cast AG-u, odrzao je tim iznad vode. Aktivan na obe strane terena. Jamal i dalje iapod 50% iz igre, pokusava da udje u ritam. Nikola ga forsira i zanemaruje svoju poentersku produkciju. Kod LAL, AD opet dominantan u prvom. Rivs doprinosi kao x faktor, a Dlo standardno kanali ekipu.
  4. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    znaju i jedni i drugi da je g3 prebitna te je ulog veliki a samim tim i pritisak
  5. napadaj

    NBA 23/24

    Koji krš od utakmice
  6. Peter Fan

    NBA 23/24

    LAL se nudi, ali DNVR ocajan u napadu
  7. Peter Fan

    NBA 23/24

    Promasuju otvorene suteve i zicere.
  8. Bogotac

    NBA 23/24

    Jama igra katastrofalnu seriju do sada,uzas
  9. Budja

    Amerika, zemlja velika

  10. Today
  11. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Sraman ulazak Denvera u tekmu. Kako ih samo nije sramota, a znaju da imaju navijace u Srbiji koji se bude u pola noci da navijaju za njih. Stidite se gospodo!
  12. napadaj

    NBA 23/24

    Vidi ovde https://nba25.sportshub.stream/event/lа_lаkеrs_dеnvеr_202979825/
  13. reg

    NBA 23/24

    Jel može neko da baci stream? Nijedan mi ne radi kako treba za sada.
  14. Budja

    Amerika, zemlja velika

    Michigan, Nortwestern....
  15. Peter Fan

    Amerika, zemlja velika

    dodaj i Emory u Atlanti. Inace, kao sto kaze Taleb:
  16. Peter Fan

    Tramp posle poraza

    Mozda game over u smislu da ce (D) vladati, ali ne i u smislu da ce se nesto znacajno popraviti. Ta partija nije u stanju da rjesi kljucne probleme ni u gradovima i drzavama gdje imaju apsolutnu vlast, a kamoli na federalnom nivo taman i da imaju tijesnu vecinu. Treba samo pogledati Chicago, NYC, SF, itd. Njima je domet jeftina demagogija / virtue signaling i preraspodjela novca (koja je, ubr, na putu da bukvalno bankrotira te gradove i drzave. a ni federalno nivo nije bolji). Liberalna elita i partijska nomenklatura izvodi vojsku da patrolira metroe, te salje kostolomacku policiju da izbacuje studente iz parkova i studentskih domova. A to da nije sposobna smisliti neki spoljno-politicki okvir koji nije samo jedna od vec postojecih hegemonistickih nijansi - tu tek ne treba imati iluzija.
  17. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Sećam se da još neko bio u sličnoj situaciji
  18. ntwadumela

    NBA 23/24

    Mađioničari pokazali ponos, razvaljen Klivlend. Tužna su skupina dobrih igrača Kavaljeri, Mobli nikad neće doći do nivoa koji su mu predviđali. Mislim da koja god ekipa ima ovog Mičela, nikad neće osvojiti titulu. Možda ako negde pristane da bude treći igrač, tipa pred penziju.
  19. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Konačno nešto pametno i od Bojana da se čuje, a to je da je Mali Pauk samo 1 To zaključuje moje misli o ovoj epizodi.
  20. reg

    NBA 23/24

    Treći faul Embida, Fila u problemu. Mislim da ako dobije još jednu tehničku (posle onog držanja noge igrača Niksa koji je bio uskoku) ide pravo napolje.
  21. kud u maglu Simoviću

    NBA 23/24

    kaj-u dodati i 3x ncaa, amerima je to očito važno pre nego sam otvorio topik pogledao neki reels gde su ih poređali mj kareem magic wilt lbj bird
  22. Hele

    NBA 23/24

    Mora se podeliti po erama. Vilt i Bil su dominirali u svoje doba. Vilt je sam priznao da se malo vise zajebavao i da mu nije padalo na pamet da se toliko cima i da povraca pred svaki mec kao Rasel. Bil Rasel osim 11 prstenova ima i 5 MVP priznanja u eri gde su igraci glasali ko je MVP, Vilt ima 4 MVP titule. Bil je bio neverovatan defanzivac. Ipak, Cemberlen je postizao neverovatne rekorde i bas dominirao cak i protiv Rasela. Koliko god da je Rasel bio vise timski igrac, ucestvovao u kreiranju neverovatnog tima sa neverovatnom odbranom, gde je i on sam bio nevidjen defanzivac, Vilt ga je bas urnisao, da brojke nisu ni blizu. U direktnim duelima, Vilt mu je davao 30 poena u proseku. Ko nije gledao, nek pogleda malo Rasela, bio je bas ciglas, a to se moze videti ako se i brojke pogledaju. Uz svu tu sjajnu odbranu, 15 ppg je bas premalo da budes GOAT, dok Viltu fali prstenje da bi bio GOAT. Karim Abdul Dzabar je neko ko je bez premca izdominirao u svojoj eri i ne moze mu se zameriti ovo sta se zamera Viltu i Raselu. 6 prstenova, 6 MVP titula, 2 FMVP (za minimum jedan znam da je pokraden, ali tada je to bila potpuno nebitna nagrada), 5 puta najbolja defanzivna petorka, 25/11/4 karijera uz sut od 56 procenta. Leri i Medzik jednostavno nisu trajali dovoljno dugo, a i u najbitnijim stvarima, poput broja titula ili MVP priznanja, jednostavno zaostaju za dominantnim covekom pre njih i dominantnim covekom posle njih. Dominantan covek koji je dosao posle njih je Majkl Dzordan i nema se sta o njemu pricati. Sledi era u kojoj su dominaciju podelili Sek, Kobi i Dankan. Kobi je jednostavno u svemu gori od Dzordana, Sek nije dovoljno dugo trajao i nije imao mentalitet da bude GOAT, i Dankan koji jednostavno nije GOAT, da ne objasnjavam sad zasto, svi znamo da Dankan nije GOAT, iako jeste u top 10/11, ali ne i u top 5. LeBron Dzejms je najbolji strelac svih vremena, sa skoro 40 godina igra na neverovatnom nivou i dalje, a poceo je sa 18 i od ruki sezone je na visokom nivou. Covek 21. sezonu nije stao, nema sumnje da je najbolji igrac svoje ere i ima 4 prstena, 4 FMVP, 4 MVP i 5 puta je bio u prvom defanzivnom timu. Stef Kari je promenio kosarku i sa poslednjom titulom koju je osvojio je zasluzio da se nadje medju 11 najboljih, ali da pricamo o njemu kao GOAT-u je neozbiljno. Tako da, nema sumnje da su 3 boldovana coveka tri najbolja igraca svih vremena, a i prilicno je jasno je ko je od te trojica na prvom mestu, dok o tome ko je drugi se moze polemisati.
  23. dragance

    Tramp posle poraza

    U pravu si, zajebao sam se.
  24. Yesterday
  25. Ratamahatta

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Kako kad
  26. б1lme3

    NBA 23/24

    ofanzivno daleko bolji orlando nego na prve dve verujem jos uvek da mogu okrenuti ovu seriju
  27. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Ovo sa Nensi mi je bilo beznadežno grozno. Jebala ih "prva dva tjedna", kao da ništa posle toga nije bitno i vredno, toliko dugo je s njima jbt. Ali to je okej, sve legit, nego, oni crveni zlikovci što nisu hteli više da šlepaju Varju i da ne podržavaju na njenom putu metamorfoze i rebuildinga samopouzdanja, ccc
  28. Radoye

    F1 2022-

    Njuijev problem sa Ferarijem je to sto mu porodica nece da se seli u Italiju. Mada Ferariju nije problem da otvori podruznicu u Londonu ako dizajner nece u Maranelo...
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...