Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. pa upravo ovo. marinika ih izgazi bez da se oznoji, a onda dodje sergije i usere. uopste ne mogu da skapiram njegove motive.
  3. arheolog1981

NBA 2018/19

Ruki Bostona Karsen Edvards dao osam trojki za 5 minuta treće četvrtine protiv Klivlenda Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  4. Moram i ovde, lik nije veliki istoricar, mlad je jos, neko 1984. godiste, ali se konacno pojavio neko ko je pokusao da slozi kockice. Na naucnoj bazi, sa potpunim brojkama, uvidom u masu pojedinacnih dosijea, sve u svemu i otprilike sve ono sto je - da je srece - trebalo, savesti radi, da uradi i neko iz Srbije ili CG. Ne opredeljujuci se ni za jednu stranu i - retko u danasnje doba, u Zapadnobalkaniji narocito - da ne podlegne nacionalnim i nacionalistickim glupostima.
  5. mustang

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

s predumisljajem
  6. *edited by mod

KK Partizan 19/20

Zna li se šta će za karte da rade? Sent from my H3213 using Tapatalk
  7. mlatko

Tenis 2019

Ne razumem sta se desava, Juce Krajinovic pobedio u Stokholmu, Kecmanovic u Moskvi, danas Lajovic dobio mec u Moskvi... jos da Filip veceras opet prodje dalje, ihaaj Prava uvertira za sutrasnji (verujem) spektakl u Stokholmu (oko 4) Fonjini-Tipsarevic Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
  8. mislim da vas dvojica npr lepo prestanete, lajk forever, ili mozete da se orochite, 19.99 godina i sl. bojim se da i ako neko chita, ce prestane vrlo brzo. nema mnogo smisla da ne mozete se sporazumete ni oko dobardana ako nishta drugo, propusticu nekad i neshto pametno, skrolujem vas nekriticki sve shto je duze od 2 reda, ako vas detektujem na istom lokalitetu. a ja sam dobronamerna
  9. John Coltrane

Jazz

10. John Coltrane

Reprezentacija Srbije

Mitrovic je klasa spic za nasu repku, sto pokazuje kako u svim klubovima u kojima je do sad igrao tako i u svim uzrastima reprezentacije. Dakle on je dres zasluzio igrama. Kvalitet i forma, ponavljam. Jel mozete da mi kazete cime su Gobeljic i Miletic zasluzili dres sa nacionalnim grbom? Dovoljno pratite i Zvezdu i Partizan. Cak i zbog cinjenice da nam je pozicija desnog beka najdeficitarnija je bedan izgovor za njih. Kaze Harper, probali smo, ne ide a propo gorepomnute dvojice. Imam utisak da se sa Rukavinom "proba" celu deceniju dok npr. za Bastu nije bilo mesta iako je pruzao dobre partije u Udinezeu/Laciju.
  11. napadaj

Igre

Izašla Valfaris. Ne znam šta je sa Hollow Knight 2, najavljena je u februaru i od tada ništa, kapiram da će da je odlože. Cuphead DLC sledeće godine. I RDR2 stiže na PC u novembru.
  12. ToniAdams

taj deo je genijalan, kad kao pokusava da sve vrati na nivo verbalnog. svaka cas na izdrljivosti, ne kapiram kako neko posle onog moze da stoji. inace siguran sam da je u afektu odreagovano.
  13. naravno. ziv nisam dok ne vidim tvoju reakciju.
  14. gospa buba

Beograd

pa pitanje je i kako ce uraditi, sve i da urade...
  15. namenski

Drugi svetski rat - opsta istorija

Memoari Hitlerovih generala inace su etalon istinitostitm... Istinatm prosto preliva iz njih. Sve priznajem, nego pusti ti moje neznanje nego ako hoces daj odgovori konacno na ona pitanja.
  16. Arkadija

Beograd

Mali info u vezi Trga. Radovi će tamo potrajaaaaaaaaaaati. Tek su zalili silikonom do Kolarčeve, gledano iz pravca Trga, a ond tek predstoji vađenje i obrtanje kocke u onoj traci koja vodi ka Makedonskoj. ne verujem da će završiti pre polovine novembra, ako i tada. Možda u međuvremenu zahladi, padne kiša, sneg, Đilas, Šolak itd.....
  17. Shaq

KK Crvena Zvezda 2019/20

svako obrazlozenje poraza sem "...Oslabljeni igranjem govanceta..." vredja zdrav razum
  18. gospa buba

Beograd

vaistinu. sat i 40 minuta od opshtine do munzea. i peshke se moglo, samo da nije ovoliko lep dan
  19. Da li da uopste komentarisem ovo
  20. pasha

Drugi svetski rat - opsta istorija

Tvrdis da taj citat iz Manstajnove knjige nije istinit? Mada je Manstajnov citat na engleskom a sa time se slaze i ruski izvor. Ne valja ni ruski izvor, ne valja dnaski, ne valja engleski, ne valja Manstajnova knjiga... Trebva da stanes malo, priznas gresku, nije sramota sto ne znas.
  21. Barti66

Beograd

Da se vrati štrajk pod hitno, saobraćaj bolje funkcionisao 100x dok su bili u štrajku.
  22. namenski

Ma zloupotreba zakona i uzimanje pravde u svoje ruke su posebna, tuzna prica. Imao sam na umu samo karakterne osobine, mentalitet siledzija, kriminalaca i uopste te fele. Na ono snimaka sto sam video, oni naprasno gestikuliraju, masu rukama, ono nepogresivo oni bi da razgovaraju, objasne... Ma pusti...
  23. napadaj

NBA 2018/19

Dobra je ideja, idu na ulični fazon kao kontra Lejkersima koji su Holivud.
  24. ToniAdams

Rap, Hip-Hop

pa na koji drugi topic, ovo je vise hiphop nego 95 posto okacenih stvari. vrh.
  25. April

Ako si dovoljno lud da kantu od zakona zloupotrebiš više od njih, taj jezik najbrže razumeju.
  1. Load more activity
  • Create New...