Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. copkillah

Premier League 2019-20

Na Adrijanov izlazak sa linije tokom Ejbrahamovog penala. 'ajde da je sudio engleski sudija pa i da pronađemo neku logiku pominjanja toga, ali ovako...
  3. Milosh76

Majstorski topik

Skuvao sam joj kafu, zato je imala snage da mi pomogne
  4. levi

La Liga 2019/20

tradicionalna utakmica sa 8-10 golova na početku Primere, ovog puta Vilareal - Granada
  5. Weenie Pooh

Premier League 2019-20

Na šta je mislio, nedosuđen penal zbog ruke Christiansena ili dosuđen penal na Abrahamu? Da li mu je rezon "jebeš VAR ako nije univerzalno rešenje svih problema u fudbalu"?
  6. theanswer

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Nema ništa od dodatnih poziva svakako. Đorđević je danas rekao da ima u BG-u dvojicu igrača na koje računa, Lučića i Tea. Tako da mi se čini da dok god Teo bude mogao da stoji na nogama ići će u Kinu. Ova situacija sa Gagijem samo dodatno može da pomogne toj soluciji. Tako da prvi kandidat za kat i dalje ostaje Birča ili neko od centara. Raduljica danas nije igrao, u prvoj tekmi je igrao samo drugo poluvreme, možda Sale i nije toliko lud.
  7. mlatko

La Liga 2019/20

Nauci da citas, ako si arogantan sa vec arogantnima neces ih popraviti... treba da se ulizuje malo sredini terena i ako se bude druzio sa Lukom ne verujem da ce imati problema. Koliko godina je igrao u Frankfurtu? Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  8. Ja se protivim bilo kakvoj bahatosti, pa tako i vozaca trotineta . Mislim da preterujes, niko ne zeli da pogine. Ne mogu da zamislim da je broj ljudi koji divlja toliko velik, ako nista drugo nece dugo.
  9. copkillah

Premier League 2019-20

Inače, Gvardiola, besan na VAR posle tekme, pozvao se na Liverpul u UEFA Superkupu? Kakve veze sa Premijer ligom ima takmičenje u kome on već odavno ne učestvuje?
  10. Milosh76

Velja kruska u grlo zapadne

Pa nemamo taj tip igraca, pa mora da trazi ili nesto potpuno drugacije ili nekog ko to moze da pokrije. E sad, kako Milojevic razmislja to mozemo nagadjati, cak nam ni iskustvo ne moze mnogo pomoci. Vulic je drugaciji tip igraca, ume i da povuce loptu, sto treba Marinu da se ne bi vracao, a ume i da pokrije odbranu kad treba. Nije isto igrati sa Njegosem Petrovicem i sa Kanjasom u paru na sredini. Kad ti ledja pokriva Degenek ili raspali Milunovic... Vulic je zicer, a sad sta ce Milojevic smisliti, to cemo videti. Navalni red Kanjas - Vulic - Ivanic - Marin - Ben - Tomane je vrlo dobar, skoro pa najbolje sto imamo trenutno. Ako cemo da poredimo Vulic je vise Krsticic od Jovancica (jedno 2 klase losiji, naravno), a mislim da Kanjasu treba neko kao Krsticic.
  11. sidarta

La Liga 2019/20

Ne razumem o čemu pričaš. Po čemu zaključuješ da je arogantan. Lepo pitam, ako je neko gledao pripremne utakmice i ovu prvu prvenstvenu, koliko ima istine u tome da Jovića bojkotuju saigrači i da ne žele da mu dodaju loptu. O sebičnosti i sujeti igrača Reala je bilo dosta reči ranijih sezona.
  12. ArleKino

Premier League 2019-20

Svaki početak je težak, ali neka VAR-a.
  13. gospa buba

Preporuke za čitanje

odlicno sent from bubamoto
  14. teacher

MLB 2019

Gleyber još jedna tekma sa multi hr, ukupno 7 ove sezone, a hr = 29, najviše među 2B/SS u AL. 22 godine.
  15. slepa živana

Majstorski topik

e pa lako je tako, sa ženom.
  16. slepa živana

Politika "na lokalu"

a sada nešto potpuno drugačije
  17. mlatko

La Liga 2019/20

Eto i Luka se iznervisao i uz'o suspenziju kad je video da je poslao Luku na zagrevanje [emoji38] Svakako treba da se dokaze kao skroman i pozrtvovan igrac pre nego poleti u nebo. Nista mu nije dano na poklon od tima ako bude arogantan. Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  18. copkillah

Premier League 2019-20

Pa eto, to ti je taj ljudski faktor za kojim si gore kukao
  19. Bright Billy

taj fazon...
  20. levi

pa jel Jovančić inače igra zbog pregleda igre i šuta iz daljine, ili Miloe na tom mestu traži neke druge stvari?
  21. Pokojni Ruxin

Premier League 2019-20

ali ako smo mi danas imali situaciju da se var nije palio za poprilično jasan penal, jeste palio da reši utakmicu čvrstom primenom vrlo glupih pravila - jel ova utakmica poštenija zbog toga što smo imali var na njoj? pre bih rekao da bi pošteniji rezultat bio bez njega. ako je tako koja je onda poenta?
  22. Milosh76

Ovde ima solidnog igraca koji ima dobar pregled igre, sut iz daljine... uz Kanjasa moze da drzi blok... Napoli je bio i ostao 3 klase jaci tako da je mogao i da proba neke postavke koje inace ne bi, a Srnic je i tako svastar, ali mnogo bolji igrac od Gobeljica. Ako nije gurnuo Nikolica 20 minuta protiv Spartaka, sanse da mu Gobeljic umesto beka, igra zadnjeg veznog su nikakve
  23. hansolo

Mindhunter

Kad preguras prvu ep. ide ... (ionako je vise da se podsetis sta je bilo u prvoj sezoni), doduse jeste sporije i tu i tamo previse detalja koji nisu u službi priče nego buduće metodologije ali mene je vozalo (doduse ja volim Fincerovog Zodiaca). Ima nesto u seriji sto je meni drzalo paznju do kraja, (osim estetike). Posle sledi guglanje. Epizodica sa Mensonom je skroz zanimljiva, njegov portret kroz dijalog, negde izmedju prodavac kola tipa muljatora i manipulativnog cinika.
  24. Skyhighatrist

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Бивша директорка Агенције за борбу против корупције осуђена за прикривање података о имовини Синише Малог
  25. Bright Billy

to bi mi sa foruma probali al miloje nije lud da stavi ivanica u blok...
  26. sidarta

La Liga 2019/20

Neki pišu da Jovića bojktotuju saigrači, da mu ne dodavaju loptu, da su dosta sebični, da nije isto kao u Ajntrahtu.... Koliko u tome ima istine?
  1. Load more activity
  • Create New...