Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. holden kolfild

    Justified

    samo za middla, hanka™ justifieda i istocnog kentakija> i dalje je lepo kao da je juce bilo. patty
  3. copkillah

    Pronađi me/Amber Alert

    Iskreno, ako su ga ispomerali kao što se provlačilo po medijima, nije nerealno da su zbog svega i zaboravili gde je tačno
  4. Caligula

    Netflix produkcija

    Odgledao sve. Nisam razocaran, dobar kresendo
  5. Frank Pembleton

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Ma dajem za laboratoriju i previše. Ovi kad me vide već beže: "Evo ga ovaj što su mu se kriju vene, sad će da ostane pola sata dok mu ne nađemo venu..." 😉
  6. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Ja sam nekako sve vreme izbegavao taj scenario i razne teorije, ali ne mogu ipak da se ne zapitam “šta ako oni stvarno ne znaju gde je telo?” Ono, ljudi bi pod torturom priznali sve, ali ne mogu ih odvesti do tela ako ne znaju gde je…
  7. dragance

    Politika u UK

    Private Eye je UK verzija francuskog Le Canard Enchaîné koji obožavam.
  8. radnik

    Pronađi me/Amber Alert

    Ni ja ne verujem u teorije zavere. Verujem da jesu ona 2 radnika. Ali od pocetka ne verujem da im je neko pomagao oko sklanjanja tela tj. brat i otac. Samo je u pitanju neka intuicija/osecaj.
  9. Valkyrie

    PPPictionary

    Nije, u pitanju je jedan od izraza za golaćenje na plažama.
  10. warp

    PPPictionary

    Da probamo sa očiglednim Naked ? (Google poznaje nekoliko autora)
  11. Arkadija

    Pronađi me/Amber Alert

    Šta me čudi ovde? To što još uvek , evo i na ovom forumu postoje ljudi koji nisu spremni da odmah poveruju da je država upropastila sve. Ovaj slučaj se dešava samo mesec dana posle ubistva onog nesrečnog starca u zatvoru, koje jesu izvršili cimeri iz ćelije, ali uz znanje i prikrivanje osoblja zatvora. Naš sistem je postavljen tako da onaj koji ima vlast, uvek je zloupotrebljava. Ti koji su prebili na smrt ovog čoveka, bi to uradi i meni i vama svima i svojima. Oni su tako naučeni, tako im je dozvoljeno i nikada nisu doživeli da budu ukoreni zbog fizičkog kažnjavanja pritvorenika. Zato što su tako u mogućnosti. Dati silu i vlast neobrazovanom ološu, koji time hrani svoje komplekse dovodi samo to ovoga, Nema drugog ishoda.
  12. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Top, one kreature sa ESPN i first take ce da izumru.
  13. John Coltrane

    Premier League 2023-24

    @Weenie Pooh vratimo se topnicima na domicilnoj temi https://www.instagram.com/reel/C5gTc23oJe5/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
  14. Milosh76

    Utisak nedelje

    O kulturnoj sceni Zajecara i Knjazevca i ekoloskim problemima u Senti u okolini. Deluje da znaju nesto o tome.
  15. Čutura

    NBA 23/24

    pricao je simmons o tome pre par meseci, vecu lovu ocekuju da uzmu od striming servisa. staaara tv je umrla, samo joj jos niko nije javio.
  16. goofs

    NBA 23/24

    Ovi likovi su mi gotivni od skora
  17. Mercuzzio

    Pronađi me/Amber Alert

    Ja verujem da ovde nema nikakvih teorija zavere već da je u pitanju nesposobnos države, sistema i državnih organa da se nose sa bilo kakvom ozbiljnom situacijom, Decenije i decenije negativne selekcije, zanemarivanja bilo kakvog dublje promišljanja zarad političkog šibicarenja i (kao posledica svega toga) odsustvo bilo kakvog osećaja odgovornosti za bilo šta. Iz godine u godinu svedoci smo kako ovakvi slučajevi postaju sve učestaliji i plašim se da će ih biti sve više. možda offtopic: gledao sam skoro neki podcast gde je Robert Sapolsky (američki neurobiolog) izneo podatak da gotovo svuda na svetu ljudi u životu primenjuju obrazac "tit for tat" tj. milo za drago. Pa onda kaže kako je istraživanje pokazalo da te u nekim balkanskim državama koje su proše kroz ratove 90-ih ljudi kažnjavaju kada im učiniš dobro delo i da mora da je užasno živeti u takvom društvu.
  18. Rowanoke

    Pronađi me/Amber Alert

    Jbt život jel ovo parodija?
  19. goofs

    Najvredniji igrač

    /bogohulj mode on MJ23, LBJ23, Kareem, Magic, Bird, Wilt, Russell, Kobe, TD, Šejkil, Stef, Hakim, BigO, DrJ, Konjoglav Drugom titulom bi verovatno prestigao Oskara i Doktora, tu uz Hakima. /bogohulj mode off
  20. uini

    NBA 23/24

  21. Valkyrie

    Polovnjaci

    Mi smo ljudi bez kompleksa, radujemo se tuđoj sreći. A i od ukusa, vallah
  22. smooth.Op

    Polovnjaci

    @Valkyrie Mi fordaši najskuplje lajkove ostavljamo 🤣
  23. Valkyrie

    Polovnjaci

    Čestitke, baš je lep ko panter!
  24. Arkadija

    Stanje u zdravstvu(TM)

    Tako je i kod mene, kompjuteri se nabavljaju sporadično i to tek kada crknu. Server je nedavno kupljen, jer je prethodni radio još od kada sau na vlasti bili prethodni lopovi. Sve cene koje idu preko javnih nabavki su prilagođene krađi. SVE, bez izuzetka.
  25. JohnnyD

    šah je šah

    Ne kazem da mu je tesko, vec da to niko nikad u istoriji nije radio, tesko im je izvuci i koju rec na konferenciji posle meca, pogledati grozomorne konferencije Magnusa i Nepoa, i Nepoa i Dinga gde su kljestima vadili reci, a ovaj car odmah kaci analizu kada bi bilo ocekivano da predahne, jede, spava...
  26. goofs

    NBA 23/24

    Nemoj ga lebati, zašto, zašto
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...