Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Eto @renne zna sve Divno bilo na protestu. I srela sam jednu prelepu forumašicu, prepoznala je sa slika a što mi je bio naročito zadovoljstvo Nemam pojma koliko je ljudi bilo, ima li kakvih procena ?
  3. FPLS

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Kolika je bila na Cukaricki pri rezultatu 0:2, to je pravo pitanje.
  4. BlackGeorge

Građanski protesti u Srbiji 2018

Bio incident. Policija nije regulisala saobraćaj i crni džip uleteo među demonstrante. Nije bilo povređenih srećom.
  5. halloween

Ubistvo Olivera Ivanovića

To je taj smeh.
  6. renne

FK Radnički Niš 2018/2019

A1
  7. bradilko

Crna Gora

ihh malo ljudi. a i organizatori necemo neceko ono, necemo sa ovima.. jebiga ne ide tako
  8. Janko Veselinović govori kao neki partijski portparol iz 70ih...aj da vidimo na šta će da liči ta slobodna zona od 4. maja...
  9. ivy

'De ima da se pazari?

meni je matovilac skup za kolicine salate koje ja jedem a nema ni nikakav ukus..skroz mi je bla
  10. Miljenko

Kladža pt2

Ostade jos Porto na ovom dugackom. Da li braniti ili ne. Dobitak mi pokriva veci deo danasnje uplate. Morao bih da odigram nesto 0-1.
  11. Izdrzao sam 5 sekundi dok Sergej još nije ni progovorio. Koje/čije je ovo sranje i ko je onaj lik?
  12. Dimitrije

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Znaci drustvo zaduzeno za parole, pevanje i kikseve.
  13. Kako je ne znam "tvoj" tw? Sad sam razočaran...
  14. Frau Gabrijela

to! to je ta tačka gde se svi vole i ljube . miralemov? o, aždajo, živ bio i sve pojeo! (neka na ovom topiku.)
  15. Reći ću samo da je visoka, plava i lepotica. P.S. Živka vrv odmara od pohoda juče.
  16. Frau Gabrijela

i za tvoj deo ekipe. šta je ovo, najava užičke republike u beogradu? ok, 24. je logičan datum, hoće li biti šetnje 27, u subotu?
  17. W.F.C.

Serie A 2018-2019

Empoli otprilike danas ispao, ako Udineze ne iznenadi.
  18. BlackGeorge

Zoran Živković pored mene Edit: gotova govorancija izgleda. Čujem cepaju Goblini sa kamiona.
  19. Dernjaju se jače no inače ovi kod RTS-a, ali ko da to neko sluša... Ja popila duplu dozu lekova protiv bolova, u fazi sam da ću početi da grlim babe okolo. Znači - ništa mi ne smeta i sve je savršeno. Ovde smo svi. Psi, ljudi i opozicija, poneko dete i biciklista. Slavimo Miralemov rođendan. I jebemo Vučića uglavu.
  20. Max Morlock

Tenis 2019

Najbolje moguće finale [emoji106] [emoji108] (smoreni Djoker excluded) Sent from my SM-N950F
  1. Load more activity
  • Create New...