Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. napadaj

    Hard n' heavy department

    Gledao sam i Kreator i Sodom uživo
  3. Tresko kao i uvek u metu.
  4. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    @kud u maglu Simoviću šalji brate moj
  5. Serena

    New Now eating!

    Gotova musaVka, tako je zvao junior kad je bio mali Ne znam da li da okacim sliku razlevuse, posto ne znam ni kako je trebala da izgleda da ne bude kao sa savijacicama o kojima je suprug s tugom pricao kad sam se tek udala. Nije ziva baba da mu ih pravi, a niko nije zapisao recept Ja ih nikad videla nisam. Dodjem nekako preko zaovine svekrve do recepta i odlucim da ga iznenadim. Napravim sve kako mi zena rekla, ispekla ih i poslagala na tanjir, pokrila i jedva cekam da dodje s posla da se iznenadi. Otkrije on savijacice i pita me: Sta je to? A ja u soku onoliki trud uzalud! Moli se @banatjanin da ako zna sta su savijacice doturi recept da probam jos jedared, mozda uspem da obradujem mog lalu.
  6. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

  7. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Još jedan tipičan primer nesreće u smislu kako je bend (u ovom slučaju Sodom) imao talenta a u džepu samo 10 dojč maraka da snimi album. Konkretno 1985. su snimili EP "Obsessed by Cruelty" koji je zvučao produkcijski prilično loše. Sećam se kada mi je drugar dao "bugarsku" kasetu koju je kupio ispred SKC da sam pomislio šta je ovo, kakav je ovo užas? I onda posle mnogo godina čuješ tu istu pesmu i skapiraš koliko je ona u stvari odlična. I uživo mnogo godina kasnije :
  8. Nikako da razumeš. Ja uopšte ne raspravljam o tome da li je ili nije boltauzer ukrao parfem, niti da li mu je čović to namestio. Ono što ja pitam je odakle čoviću taj video, jer on nema pravo da taj video ima, i imanje tog videa je krivično delo za sebe. I ako je tako pravdoljubiv zašto taj video nije odmah dao u opticaj nego sada, kad treba da počne plej of, a on evidentno ne bi voleo da mu sudi Boltauzer, jer je prošle godine Boltauzer praznio tribine, pa je ove godine čović rekao da to neće da dozvoli više da mu neki sudija prazni tribine.
  9. pukl nek odluči konačno jel hoće brkove ili neće.
  10. elementary

    Euroleague (sve sezone)

    Sad Fener vola ne može da ubode ,gomila otvorenih trojki . Fener preteruje sa trojkama,imali prednost oni samo pucaju trojke ,neće ih sut oni nastavljaju za 3
  11. Ja se prijavljujem (ako imam uslove) uz sopstveni uslov - da mi se nick promeni u Al Lynch
  12. Lena

    PPPictionary

    Wow! Bravo, MŽ Ti si
  13. Mindaugas Žukauskas

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Jel to onaj što se bacio između Laze i Ledeja. Vrhunski jajomud
  14. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    The guy who didn't like musicals
  15. Baš zato ga treba skloniti
  16. pukl je vrhunski sudija btw.
  17. Al samo 1. Nameće se prirodno pitanje šta u fioci imamo za Javora i Pukla i kada će to ugledati svetlost dana. Nemoguće da u gaćama nisu krijumčarili retke ptice, recimo.
  18. SNARC

    Euroleague (sve sezone)

    Obradovic kanda zavrsava svoju pricu ovde
  19. uini

    Euroleague (sve sezone)

    delje ih fener rutinski vec drugu tekmu, tose nisam nado.
  20. elementary

    Euroleague (sve sezone)

    Kako se raspao Monako ,ne mogu da daju kos .
  21. levi

    Euroleague (sve sezone)

    epski raspad Monaca u 3/4, skoro na nivou onog na prošlom F4
  22. gsb

    Stanje u IT sektoru

    Revenue je termin. Imas u bilansu uspeha (mislim konto 6x) koje govori o prihodima (prodaja usluga/proizvoda/robe )
  23. Ja ću biti analitičar toga što radite, znači Đoka Vukadinović ili Boško Jakšić. Ili Filip Švarm foruma
  24. Lena

    PPPictionary

    Ne 'vataj se za pravopis, nego rešavaj ovo Eto ti i veliko slovo
  25. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Možda nešto relativno malo, znam da uzmu oko 50-60k za regularni deo a po tekmi dobija 1.5-2k plus aba oko 500 evra po tekmi plus 100-200 za domaće lige ako sude i to.
  26. Ovde nekima kao da nije drago što je raskrinkana jedna funjarska lopina.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...