Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. mustang

Omiljene serije

E pocela sam da gledam, doduse tek 4.ep.. super su "tandem" : ) mislimo li na iste?
  3. roksi

youtube radio

uuu al to onda znaci da se svasta nabavilo!! daj ajde podeli malo na onom vinil topiku sta si sve pazario (ako budes u prilici, jasno) da droolujemo:)) moji favoriti su ona sto si vec kacio 'yearning to this music', 'a fast drive through the universe' i svi coveri: 'lowdown' (naravno!), 'give and take' + 'orpheus' su lavli <3
  4. Nikodije

Super liga - Zabava miliona

...gledam snimak, trebalo je da bude 7-0. Neverovatna razlika u klasi. Al zato Vranje ponosno nosi mts reklamu na grudima. Pa pička vam materina, što je neki klub veća mafijaška kurčina, to je mts prisutniji po nalogu terorističke napredne stranke
  5. Mil@n

Omiljene serije

Javi se posle kraja prve da vidimo kako će ti se svidi kraj. :P
  6. gospa buba

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić

nismo ima sisa kolko ocesh na radiju
  7. Sludge Factory

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Sta je to sa tim autoimunim bolestima? I za Tadic se govorilo da ima lupus ili tako nesto.
  8. Tsai

Novak Djokovic

252. nedelja na prvom mestu
  9. Sludge Factory

The Expanse

Svidja mi se ovo poredjenje sa Swamp Thingom
  10. Valkyrie

Game of Thrones

Napokon logika
  11. copkillah

KK Crvena Zvezda 2018/19

Meni je od duga bolji momenat njegova plata
  12. nautilus

Omiljene serije

prva, negde sam na pola
  13. Radoye

Istorijat F1

Bilo je tu svega i svacega, koliko puta je i policija intervenisala kad je trebalo pomoci Ferariju u Monci (pa npr kombi sa rezervnim delovima za konkurenciju bude zaplenjen usput i slicno), pa je tu bilo zaposljavanja i otpustanja zato sto se njegova zena posvadjala sa necijom, da ne pominjemo da je do kraja zivota s ponosom nosio fasisticku titulu Il Commendatore koju mu je Musolini dodelio. No daleko od toga da je po tome bio poseban i da su drugi bili cvecke - recimo Cepmena je od dugogodisnje robije i sramote spasila samo prerana smrt (bio je do guse u finansijskim malverzacijama, piramidalnim semama i proneverama, kad je umtro istraga je tiho obustavljena); Ser Frenk i prikrivanje dokaza o uzrocima Senine nesrece (crna kutija sa telemetrijom bolida koja je "slucajno" obrisana, video koji se prekida upravo u odsudnom momentu i tome slicno, taman da nista ne moze da se dokaze ni ovako ni onako); Ron Denis kome se ja do imbecilnosti divim jer je bez skole i od masne krpe mehanicarske sam svojim radom napravio imperiju ali koji je apsolutni kosmar za saradnju i zabosce ti noz u ledja a da ne trepne; da ne spominjemo Bernija i njegove malverzacije, pa Briatorea i laziranje rezultata... Izgleda da treba biti poseban soj bitange da bi se uspelo u tom poslu. A Enco je stvarno bio Enco, for better or worse, takve ih vise ne prave...
  14. Nikodije

KK Crvena Zvezda 2018/19

Stara ćokijevska- nisi ispunio očekivanja, neću da te platim
  15. Today
  16. Nikodije

Super liga - Zabava miliona

E što mi je drago što je Inđija nabila odvratno Vranje, jebo im Vučić pas mater. Da nisu nameštali, u svakoj utakmici Superlige bi prošli kao u Inđiji.
  17. Mark Rothko

FK Partizan 2019/2020

Morisej 60 godina, čoveče... Ne, pa to se mora obeležiti 1 osvajanjem kupa.
  18. crtamOrasi

А, па доћи ће викенд да ухватим корак са градивом. Ал ако сте ми џаба изхајповали...
  19. dillinger

Game of Thrones

Doček priređen za Jurona koji nosi/vuče poklone kraljici.
  20. Max Morlock

Tenis za meraklije

Volimo vrce [emoji3590] Otkad ne čuh taj presladak izraz - vrca [emoji8] Sent from my SM-N950F using controlled substances...
  21. Lezilebovich

Omiljene serije

Prva ili I druga sezona ? Meni je e1s2 bila toliko glupa, da sam na pola prekinuo
  22. nautilus

Omiljene serije

The OA ko voli parapsiholoske misterije nek se dohvati zaliva pirata. fino za ubiti vreme.
  23. MiddleClass

FK PARTIZAN 2018/19

Ona je mala maca za njih.
  24. dillinger

Game of Thrones

Nisam napisao da je Cersei bila omiljena, ne učitavaj. Rekoh samo da su gledaoci gradili negativan stav o njoj na osnovu toga što je uzurpatorka, što je progonila Starkove i zbog odsustva empatije za sve ljude ovog sveta osim vlastite dece, jednog od braće i oca. To i dalje ne znači da je veći tiranin od prosečnog vladara na zapadu, a naročito ne u odnosu na one u Zalivu robova. U svakom slučaju potlačeni građani nisu ispunili očekivanja lude kraljice i zato ih je spržila
  25. Kenjeee

Game of Thrones

Jbga pričam na dotračkom.
  26. Na kampanju je verovatno potrosena godisnja plata dvojice vozaca, a glavni razlog nedostatku vozaca je sto su plate niske, a to je zbog toga sto "nema para".
  27. gospa buba

a pa kasnish ozbiljno, sad su i guzice krenule
  1. Load more activity
  • Create New...