Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Heaviside

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Jaka je baš konkurencija, zato ga ne pominje niko. Obavezno bih ga zvao na pripreme, tu mislim da i objektivno ima mesta za njega, a i da se ne predomisli što se repke tiče. To za drugu repku je neka sprdnja sa Janisom kome se Tristan predstavio kao grk jer ima grčki pasoš pa novinari naduvali, ali opet treba voditi računa.
  3. Mil@n

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Apsolutno je nebitno ko je koji broj u repki, svakako tim pravi rezultat, pojedinci ga neće napraviti. Moj post se pre svega odnosio na to da je čovek rekao da se vasa u repki loše provede, a imao je objektivno sasvim korektno prvenstvo iza sebe. Problem nije bio u njemu /opet, ako zažmurimo na tekmu vs Italijani pre svega u odbrani/.
  4. assignment

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Nazalost, ova ne-efikasnost nasih napadaca izgleda nije nesto prolazno, vec trajni problem jer nisu kvalitetni, simple as that... Juce je moralo bar 5 laganih da bude... A toliko nismo dali ni mnogo slabijim ekipama od Partizana. Posle Evrope nisam uopste pratio FK, ali za neku ozbiljnu ekipu, nama fale dosta igraca. Neku klasu vidim samo kod Hvanga i Glazera (i mozda Ivanovic). Sve ostalo je zastarelo, ili fali tehnike, ili brzine, ili sve zajedno.... Problem je kao i u zadnjih godina u rukovodstvu i transfer politici...
  5. б1lme3

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ja mislim da bi manojlovic iz borca bio idealan trojke sutira 50%, bez lopte odlicno igra, stalno prisutan na ofanzivnom skoku, pegla odbranu za sve pare samo nesto sumnjam da ce ga zvati pesic :( bez zajebancijem retko potcenjen igrac u aba okvirima, mijatovic je ispao debil sto mu nije dao ozbiljnu sansu, bukvalno je svaki minut odlicno odigrao mislim da ce imati dobru karijeru u evropskoj kosarci
  6. Shaq

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    za to ce se pobrinuti boltauzer, tako da nece moci da udje niko ko nije igrac ili trener..
  7. Hele

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    U reprezentaciji Srbije, blizi je Bogdan borbi sa Jokicem za prvo mesto nego sa Vasom za drugo.
  8. dobro je dok imaju čarape ali kad vidim pajsere kako slaparaju papucama na gole nozurde po gradu tačno bih uveo preko sud
  9. Ros

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    a sezonske ce se izvlaciti po sistemu lutrije? ili nece vaziti za ABA ligu?
  10. ducca

    F1 2022-

    Bomba Mislim da bi za F1 najbolje bilo da Adrian odmori ili batali skroz ovaj sport.
  11. б1lme3

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    ma klubaske gluposti neuporedivi su
  12. napadaj

    Hard n' heavy department

    Ili je visok 150cm
  13. Hele

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Sta ima Jovic da se bori za mesto?
  14. mire

    Majstorski topik

    ej @Braća Strugacki, čime se skida zapekla krep traka sa aluminijumske stolarije?
  15. Hele

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    U kom univerzumu se u reprezentaciji Srbije Bogdan bori sa Vasom za drugo mesto? Mada, generalno, kako ih kosarkaski mozes porediti? U NBA-u je Bogdan bolji, u Evroligi da je igrao sa 26,27,28,29... godina, Bogdan bio bio bolji. Ali u FIBA kosarci i narocito nasoj reprezentaciji, nema tu nikakve borbe za drugo mesto.
  16. assignment

    Hard n' heavy department

    Znaci i tebi opala kosa kao Keriju?
  17. goofs

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Unpopular opinion, Trifa je odličan za petorku sa Bogdanom i Jokićem, pegla odbranu i ubacuje trice, to je sve što ti treba. Ja bih zvao i Tristana, ne treba se odricati takvog talenta, on, Jović, Poku, Filip, nek se “potuku” za mesta, jedan ili dvojica će otpasti. Idealno bi bilo da se napad vodi kroz debelog, a da Vasa i Milutinov vrte pik kad je ovaj na klupi. To bi značilo da Vasil mora da niveliše svoju potrošnju i igru u zavisnosti od petorke u kojoj se nalazi. I mislim da će Aleksa najviše da nazaduje po učinku, mnogo drvi loptu i slabo igra bez nje, a nema niti jednog razloga da je drži toliko pored ovih zmajeva na terenu.
  18. Fudbal 1/3 (2.61 dobitna kvota), a prosao je i jedan tiket iz JA (2+ kvota). MLB 2/5 (4.44 i 3.21 kvote), uz jedan fiks tiket (4+ kvota). NHL 1/2 (2.07 kvota). Hokej 0/1. NBA 1/3 (2.14 kvota). Od fudbala sam ocekivao vise, mada je isti bio tek ispod pokrica. PL je razocarala (ponisteni golovi smaraju nevidjeno, plus kilavi Liverpool); Francuzi takodje meh, Monaco samo 1-0; Holandjani jedini prolaze, a i to na samom kraju. MLB dovoljno dobar za plus, iako sam ocekivao manje od 3 promasaja, na zavrsnom terminu vecine serija. NHL granicno. Hokej nije bio blizu. NBA je morao bolje, ni igraci ne dolaze sjajno. Na kraju balade je bilans bio tacno na nuli (sto samo po sebi nije lose, nakon niza klimavih rezultata). Minimalni ulozi. Fudbal Brighton-Man City 2+ Go Ahead Eagles-Feyenoord 2+ Heerenveen-PSV 3+ Kvota 1.86. Nesto slabija ponuda danas, no ipak se naslo nesto za igru. MLB Washington-LA Dodgers >8.5 (Gore-Yamamoto) NY Yankees-Oakland tim1 5+ (Nestor Cortes Jr.-Wood) Texas-Seattle >7.5 (Heaney-Castillo) Chicago Cubs-Houston tim2 4+ (Assad-Verlander) Cincinnati-Philadelphia tim2 4+ (Martinez-Wheeler) Kvote 3.27 i 3.96. Dovoljno interesantnih utakmica za dva tiketa (uz par sirih). Prateci tiket, NY Yankees 1, LA Dodgers 2, Minnesota 1, Philadelphia 2. Kvota 4.47. NHL Tampa-Florida 7+ (OT&SO) Kucherov 1+ poen Aho 1+ poen Guentzel 1+ poen Kucherov 1+ poen Kvote 2.07, 1.83 i 1.66. Nisam hteo igrati Kucherova na oba tiketa sa poenima, no prevari se covek. Siri NHL tiket, sve 2+ prva trecina, Tampa, Carolina. Kvota 3.38. NBA Jokic 26+ poena Embiid 30+ poena Davis 26+ poena Franz Wagner 18+ poena Maxey 25+ poena Mitchell 24+ poena Brunson 27+ poena L. James 24+ poena Jokic 8+ asistencija Allen 12+ skokova Kvote 2.04, 2.62, 2.15, 2.04 i 1.94. Povezah sve i svasta, posto hendikepi i klasicni poeni tesko dolaze (poraz Bostona je prilicno neverovatan; 1.02 cist kec, ko zna koliki hendukep).
  19. б1lme3

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    +1 olimpijske igre su olimpijske igre kalinic, a i ostali ako vide da idu jokic i bogdan (odnosno jokic, bogdan se podrazumeva) sumnjam da ce iko ko bude u prilici da propusti
  20. Heaviside

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ako ne igra Kalina onda se nadam da će Lučić igrati.
  21. Shaq

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    kakav imbecil je covic, celu sezonu igras u areni, i onda ces 1/2 i finale da igras u pioniru.. na to verovatno ide i kazna posle prve utakmica(saradnja sudija i khm khm jelte), i tako od prednosti™ domaceg terena, nit dobijes teren gde si odigrao 99% utakmica u toku sezone, nit dobijes publika iza sebe.. so typical
  22. Fins fleet

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Kalina je verovatno zavrsio sa kosarkom u repki, tako da je nama Dobric startna trojka. Ako odigra upola dobro kao na SP, nema zime.
  23. Lancia

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ne bi me cudilo, skoro nisam video toliko potcenjenog igraca.
  24. spaceploitator

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    video sam negde (krajnje neprovereno) da razmišlja da igra za neku drugu repku, tpa grčku? nadam se da nije tačno
  25. spaceploitator

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    da zaboravih na nikolicu skroz, njih dvojica su mi tu u ravni iza ove dvojice glavnih
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...