Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Hele

    NBA 23/24

    Ko ovo kupuje? 🤣🤣🤣 https://www.djaksport.com/majica-ua-embiid-21-tee-1361969-001?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com&utm_term=es_0_1_l3
  3. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    šta će nam? da prevede loptu preko pola? to je passé u modernoj košarci
  4. Ted

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    oćemo li dovesti Nenada Dimitrijevića......ili je pitanje pleja rešeno/prevaziđeno (igra bilo ko, svako, niko)
  5. Jean-Luc Picard

    NFL

    Dosadan draft, ništa se posebno nije dogodilo osim što je Atlanta draftovala Penisa. Nadao sam se da će Giantsi uspeti nekako da trejduju na no.3 i pokupe Maye-a ali ništa od toga. Nabers nam je davan u jedno devedeset posto mokova. Btw....koji je rezon za ovo što je Atlanta uradila?
  6. Lancia

    Polovnjaci

    To je 5? U mom selu zivi Hrvat, koji je bio profi reli vozac, vozio je trista nekih cuda, kaze da ne postoji bolji auto od tog.
  7. Amos

    NBA 23/24

    Protiv Minesote će biti finale zapada pre finala zapada, ne bih se mnogo ložio na ove pobede, Denver ne igra ni blizu svoju najbolju košarku. Što se Lejkersa tiče, tim koji pusti Carusa i KCPa posle osvajanja titule i zameni ih Raselom/Rivsom, ni ne zaslužuje bolje.
  8. twisted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Ted treba da snimi nastavak podkasta na temu Partizanština: Vreme patnje, pa molim vaskoliku pppopulaciju da nam predloži crtice za razgovor. Hvala
  9. fandorin

    Euroleague (sve sezone)

    Ataman opet baljezgao, kaže pretili mu da će da vidi šta će cionisti da mu urade kad dođe u Izrael. Kad će da ide u Izrael? Na letovanje? Jedna od antipatičnijih pojava u istoriji evropske košarke.
  10. Isplatilo se sačuvati free hit do ovog kola. Još da sam se usudio predati traku nekom iz Palace umjesto Salaha bilo bi još bolje.
  11. Kristalno jasna

    Pronađi me/Amber Alert

    kad su im mobilni telefoni otkrili kretanje svake sekunde tokom nestanka deteta, a detektor laži otkrio da muljaju , svejedno je bilo da li su priznali ili ne, a šta im je i preostalo nego da priznaju...moja hipoteza je da osoba koju su kasnije uključili u prikrivanje nije imala telefon kod sebe , pa joj ne mogu pratiti putanju kretanja, ali da detektorom laži mogu da ustanove ko je sve bio umešan u prikrivanje, samo što ne mogu to da eksplicitno dokažu dok neko ne "pukne" i ispriča sve detalje, a taj glavni saučesnik u prikrivanju očigledno neće sam da prizna šta je uradio, oni su ga možda i otkrili tokom ispitivanja, ko je konkretno to mogao da uradi, ali ako je potpuno sam radio, potpuno sam prikrivao, dok ne prizna, teško je ustanoviti kakav mu je bio plan i šta je uradio.
  12. uini

    NBA 23/24

    uff nisam kapirao da je mitch lob iskrenuo zglob, još se pitam zašto je igrao samo 12mins a achiuwa umesto njega
  13. Jesper23

    Polovnjaci

    @Zli Gli Za koju lovu bi se gore mogao naći BMW G30 sa nekom solidnom kilometražom? Ovdje kod nas šverceri traže oko 25-26k eura što je jedna strahota.
  14. Today
  15. mackenzie

    NBA 23/24

    https://streamable.com/fdmfdo Koje govno od igrača I od tima https://streamable.com/afzxlh I pored toga dobije 21 FT
  16. napadaj

    NBA 23/24

    Redži Džekson ima 17 uzastopnih pobeda protiv Lejkersa haha
  17. *edited by mod

    NBA 23/24

    Jokić blizu da postavi još jedan all NBA rekord
  18. napadaj

    NBA 23/24

    Dvajt, MekGi i Dejvis su nekažnjeno tukli Jokića ko vola u kupusu u toj seriji, a njemu je svirano sve živo i zato su Lejkersi dobili. Naravno, taj tim je bio nezreo u odnosu na ovaj, ali je pitanje šta bi bilo da je suđenje bilo normalno.
  19. Zli Gli

    NBA 23/24

    Naravno da ne stice prednost, ni ovo nosenje kod izvodjenja ispod svog kosa ne stice ali to je sve uvod u mnogo situacija gde se stice prednost i sve treba svirati i lepo je neko napisao u komentarima da bi onda bilo 50 izgubljenih po mecu a kad bi se prilagodili to prosto ne bi bila ista dinamika igre. Ovako je sve pusteno i postalo je normalno, cak se i igraci vise ne bune. A Embidara je zasluzio iskljucenje za ove gadosti, kakav jebeni smrad.
  20. uini

    NBA 23/24

    šta-nam-rade
  21. kralj

    NBA 23/24

    Ma naravno. Ruku na srce i resto Nuggetsa je napredovalo. Inače oko GOAT priče, prilično se zanemaruje klač (premda je meni King jasno no.2). MJ je ključne šuteve pogađao, Kobi promašivao, a Lebron ih prepuštao saigračima.
  22. б1lme3

    NBA 23/24

    ma ovo o cemu sam ja pisao ne utice na igru ili ne u iole bitnoj meri jokic time ne ostvaruje nikakvu prednost, bukvalno mi vise deluje kao (lose stecena) navika sto naravno ne znaci da ne treba da se svira e: minuti denvera bez jokica ce biti bas veliki test u slucaju serije sa minesotom minesota je izvesno ekipa koja ima najvise kapaciteta da koristi cinjenicu da denver nema gotovo nikakvu zamenu za jokica, pa i uoste u reketu votson je trojka i iznudjeno resenje, koje solidno funkcionise, ali jednostavno nema masu/visinu za igru u reketu
  23. Fins fleet

    NBA 23/24

    Thibs to pokusava celu karijeru, ali mu ne ide.
  24. б1lme3

    NBA 23/24

    o da kao u onoj staaaaroj narodnoj kad covek psuje zenu kako je vezala dzakove sa zitom, 5 puta je svaki morao da prevezuje dok je stigao do mlina los sam covek priznajem, ali koliko god imao postovanja za veliku akrijeru lbj, ne mogu a da ne uzivam u svoj ovoj nemoci verovatno ponajvise zbog "diznilenda" i prilicno otvorenog prebijanja jokica i navlacenja sudija tad sam tvrdio (i nisam bio u pravu) da denver dobija jer je jokic najbolji igrac u seriji nije to tad bio zbog svoje glave i (posledicnog) statusa kod sudija denver je u velikoj meri od tad napredovao upravo koliko je jokic u tom smislu naporedovao i koliko se (opet i posledicno) taj status promenio stariji je lbj 4 godine i nemaju lejkersi hauarda, ali sve i da nije tako, odnosno, danasnji jokic bi bio najbolji igrac one serije i drugacije bi se zavrsila
  25. kralj

    NBA 23/24

    Revolucionarna taktika Nagetsa da arče nosioce do iznemoglosti, da bi redom metlali i na taj način obezbeđivali oporavak.
  26. Zli Gli

    NBA 23/24

    Gledao prvu malo i drugu skoro celu, za sinoc nije bilo potrebe jer sam i napisao da je potrebno samo da se ne raspadnu i to je to. Lejkersi su bas jako tuzni, unapred se znalo da ce biti bez ikakvog cimanja a ovi im jos pomogli onim raspadom u drugoj. Protiv Minesote ce im trebati cetvrta i peta. I normalno da Jokic nosi loptu, hvala sto si primetio. To je sve Lebron kriv, bilo je koraka i nosenih i ranije ali povremeno a on toliko da su zbog njega i menjali pravila, ovde ima cak i izjavu gde kaze da je oduvek tako radio i cudi se sto se to svira. Covek prosto ne zna pravila, vidi se po cudjenju posle svake odluke. Covek je sjebao jednu nekad dobru ligu, jebo je kevu.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...