Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Zvezda zainteresovana za Kalinu.
  3. Drako

    Polovnjaci

    Sve kapiram, al ovo mi iskrslo po principu uzmi ili ostavi. Posto su mi on i mazda cx 30 tihe patnje, uzeo sam Gla, teram 3-4 godine pa onda mazdaaaaaaaa
  4. chief32

    Удружење Плус Један

    Night dating. Easy and simple. Authentic Maidens [URL=https://datesnow.life]Exemplary Сasual Dating[/URL]
  5. *edited by mod

    ABA Liga

    Nije zbog toga klač stručnjače. Prošle godine su odužili u nedogled jer je bio neobičan slučaj da neko iz ABA igra plejof. Ove godine su ispravno i na vreme izbacili kalendar i rekli "Za pomeranje se javite kada odete na F4" I ovo je prilično razvučeno, ali se nadam da bi moglo da se ubrza ukoliko ne bude previše majstorica do finala.
  6. Tpojka

    Polovnjaci

    Kad sam prvi put sjeo to je bilo to, sve što treba. Razlika je što kod automatika lijevu nogu držiš pod sicem a kod manuala desnu. : P
  7. Drako

    Polovnjaci

    Sta znam, nikad nisam vozio automatik, a rob sam navika koje jako tesko menjam. Mrzi me i da se mlatim sa servisiranjem menjaca, tako da mi je ovo ok resenje.
  8. Tpojka

    Polovnjaci

    Ima 6. Ja sam lajkovao jer je AMG line.
  9. zmanic

    now playing 2nd coming

    Imam neku seriju iz 2021. godine, čeka na svoj red negde po diskovima. Hvaljena takođe prilično.
  10. booyaka

    Polovnjaci

    Šteta samo što je manuelac, ostalo 5.
  11. morgana

    Netflix produkcija

    gledacu i ja kasnije. smeta mi izoblicavanje lica (pogledala sam samo prvu epizodu), nekakva brojgelovstina. mozda je kasnije nema.
  12. Caligula

    Netflix produkcija

    Eto poceo na poslu u pauzi, ovo obecava. Vec mi je neprijatno. BTW ne vidim tu vizuelnu agresivnost za sada, ne znam zasto vam to smeta... mozda izbije negde kasnije.
  13. JohnnyD

    LŠ 23/24

    Real da ima Rodriga svih 90 minuta (u obe utakmice je crkao u 60. minutu, i svi problemi Reala su krenuli tada) - Real bi lagano resio ovaj dvomec, sevnula bi jedna, druga kontra i cao. Ne znam da li je do takticke postavke ili se decko previse trosi uz manjak snage, ali to je bilo ocigledno u ove dve utakmice. Usput, Vinisijus je podbacio i falilo je njegovih golova, a treceg igraca takvog Real nema. Na kraju, Rudiger, Modric i Lunin su ti kojima Madrid treba da zahvali za ovaj prolaz, nerealno je sta su zatvarali ova dvojica, igrali su za tri igraca kada su svi crkli (Belingem nije imao snage da prdne zadnjih pola sata), a o golmanu ne treba trositi reci, Ukrajina ce sa njim da bude jako zajebana na evropskom i potencijalno veliko iznenadjenje.
  14. booyaka

    NBA 23/24

    @Zli Gli a zato se ti stalno žališ na kladionice, sve jasno.
  15. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    NYK mogu opusteno da zamene kvotu sa Filom, a Minestota sa Milvokijem.
  16. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Niko u protekloj sezoni u KKP od stranaca nije mogao da se pohvali konstantnim dobrim partijama, najveće razočarenje je najskuplji igrač tima Panter koji je imao dosta slabiju sezonu od prethodne. Tu su i truli kompromisi u vidu Balše K., malo manje truli ali i dalje truli Uroš T., loš Alen S., praktično od domaćih solidnu sezonu je imao samo Aleksa A. Ognjen J. zamalo da zaboravim, kao da nije ni igrao, Danilo A. nit smrdi, nit miriše.
  17. Milošica

    NBA 23/24

    Gotivni su mi Vulvsi, gotivan mi je i KAT iako ću ovo napisati, ali mislite li da njegov povratak može poremetiti do sada odlično postavljen sistem gde svako zna svoju ulogu? Naravno, neko me lako može demantovati stanjem na tabeli u trenutku KATove povrede, moguće i da su tada bili ovoliko visoko ali sam zaboravio.
  18. Today
  19. Zli Gli

    NBA 23/24

    Nije isto igrati finale protiv Majamija sa prednoscu domaceg terena i kad gostujes Bostonu, mada nije njihova krivica sto su se ovi raspali. Svakako faktor srece visok kroz ceo plejof. No, jebo Nagetse, da vidimo kvote za osvajanje: Dakle, da se kladim stavio bi kucu na Seltikse i mini pokrivanje na Vulvse koji su potcenjeni zestoko. Nagetsi precenjeni a pobednik izmedju Klipersa i Dalasa vrlo lako moze jako do samog kraja. Eventualno i Milvoki da vaskrsne nekim cudom, ostali bez sansi.
  20. Drako

    Polovnjaci

    Da tako kazem, pazaren jedan GLA 180, 2017, 132.000, covek ga sutra dize na kamion. Tehnicki uradjen pre 2 dana, garancija (al za svajcarsku) 1 g ili 20.000 km, amg line. Manuelni menjac, dosta opreme, nove gume, pa cemo videti za nekoliko dana.
  21. levi

    Basket news

    isprobano je na ženskom u19 prvenstvu. blinka tokom igre kad daju koš
  22. Valkyrie

    PPPictionary

    Radnja/tema filma je građansko-verski rat u jednoj državi zapadne hemisfere.
  23. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Imam utisak da je uzimajući u kontekst poziciju na kojoj igra(ili bolje rečeno ulogu u ekipi), promašaj u vidu Jaramaza kao i nekonstantnog Aleksu iz raznih razloga, on samo na papiru trebalo da bude treći ili četvrti igrač, a da je odgovornost zapravo bila ogromna. U suštini to i jesi rekao ovim "bez prava na grešku". Ja bih ga svakako zadržao ako budemo imali ovoliko novca, samo u malo izmenjenoj ulozi.
  24. Fudbal 1/5 (1.50 dobitna kvota). MLB 2/4 (1.67 i 2.70 kvote). Prosao je prateci NHL tiket (3 para, 6+ kvota), odnosno hokejaski tiket (2 para, 2+ kvota). Fudbal bas slabo, samo je The Strongest prosao nocas. CL bez bilo kakve sanse, a ni Norvezani nisu bili mnogo bolji. MLB tesno i ovo sto je bilo dobitno; Yankees jedva proradise na kraju. NHL se uklopio lako, no nisam imao zivaca za bunarenje pred playoff. Evropski hokej ok. Ovog puta je dan otisao u minus zahvaljujuci fudbalu. Tja, nadam se boljim MLB trendovima (citaj kombo tiketima), u nastavku sezone. Minimalni ulozi. Fudbal Marseille-Benfica 3+ Roma-Milan 3+ Atalanta-Liverpool 4+ West Ham-Leverkusen 4+ Fiorentina-Plzen 3+ Lille-Aston Villa 3+ Fenerbahce-Olympiakos 4+ PAOK-Club Brugge 3+ Kvote 1.72, 1.91, 1.91, 2.65, 1.84, 1.72, 2.36 i 1.76. Planirao sam i Bolivar za nocas, no posto je samo 3+ u ponudi (na 1.32), bolje da ne diram. EL i ECL su skroz rizicni, ali se uzdam u to da je prvi termin bio neefikasan, te danas moze samo bolje (plus su revansi u pitanju). MLB Chicago Cubs-Miami tim1 4+ (Taillon-Puk) Tampa-LA Angels tim1 5+ (Pepiot-Canning) Kvote 1.63 i 1.88. Tanka ponuda za danas, te uzeh samo 2 meca. Prateci tiket, Tampa 5I H1(+0.5), Detroit 5I H1(+0.5), Boston 5I H1(+0.5), Chicago Cubs 5I H1(+0.5), San Francisco 5I H1(+0.5). Kvota 7.97. NHL tiket, Minnesota 5+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO), Calgary 6+, Edmonton 7+ (OT&SO), Vegas tim1 3+, LA Kings tim1 3+. Kvota 8.04. Hokejaski tiket, Magnitogotsk 4+, Zurich Lions 4+, Skelleftea 5+ (OT&SO). Kvota 2.85.
  25. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ^s'tim sto je dozier u hijerarhiji recimo cetvrti igrac, pa treba da bude u ulozi sidekicka, sve dok ne zatreba timu da preuzme stvari; to recimo super radi nunnally ali je u sustini jako tesko skakati iz uloge u ulogu i bez prava na gresku koju ima glavni baja, @Milošica
  26. б1lme3

    Basket news

    meni se ovo nikako ne svidja a ako ce biti aktivno dok traje sama igra onda je vec potpuno suludo
  27. kralj

    Najvredniji igrač

    Svakome je. Postoji stereotip da su američki igrači opsednuti individualnom statistikom, sa takvim majndsetom možda i možeš da se domogneš NBA lige, ali da budeš nosilac u title contenderu nema šanse. Svakome od njih je prioritet prsten i nema tog individualnog priznanja koje sa time može da se meri. Za sportistu nema ništa lepšeg od implementiranja ličnog doprinosa u timski uspeh. Govorim o najvišem nivou, u Evropi recimo, verujem da ima igrača kojima je prioritet povratak u NBA i ne mare mnogo za ovdašnja takmičenja.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...