Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. MiddleClass

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Kakav crni Lucic. Plaketa i penzija
  3. Nikodije

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    plavsic ko devojcica, sve vreme preksrstene ruke u defanzivnom stavu, nesto muca i pravda se. slina.
  4. MiddleClass

    Super liga - Zabava miliona

    Adi se ukakio i propusta derbi
  5. Serena

    Tenis - opšta tema za sve sezone

    Kako igra Lajovic Bekend bolji od Wawinog. Forhend kao da mu ga je Del Potro poklonio.
  6. kralj

    Najvredniji igrač

    Pre njih su Pipen i Barkli u Hjustonu kod Hakima, ali draftovalo Dankana, jbg.
  7. Nikodije

    Hard n' heavy department

    kad se budem selio u vecna lovista to mora da bude uz blekijev glas, niko drugi ne dolazi u obzir
  8. Heyter

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Neka dobra duša neki link ?? Samo da nije onaj RD, jer secka, koči, zaEbava..
  9. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Ko? U cemu?
  10. Ros

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    nisam imao izbora, izes ga
  11. MocaVukotic

    šah je šah

  12. Ratamahatta

    Najvredniji igrač

    Bilo je i pre njega, Pejton i Meloun u LAL s Kobijem i Sekom, pa i Boston s petorkom Rondo-Alen-Pirs-Rasid-Garnet
  13. Milošica

    MACTEPC 1OOO

    Ok hvala. Svaka mu čast ako uspe.
  14. Milosh76

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Pa kad ides u lozu 😂
  15. Ros

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    koji sam baksuz. djuka bizon sedi par mesta od mene
  16. Ted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    kada bi igra bila muzika, naša bi trebala ovako da izgleda. znači, treba stručni štab koji ovo može da prevede na fudbalski jezik. da istrčimo na teren i raznesemo sve pred sobom ajd nek nam je sa srećom......da dobijemo 3-2 Destroy I will take care of my own stuff And burn the rest to ruins Tear, smash Crush, pick to pieces I'm walking along the fence Again I'm feeling that urge I must destroy But it mustn't be mine I must destroy But it mustn't be mine No I'm gonna take your goods and chattels I'm gonna annihilate them Saw them up, break them to pieces Don't ask, smash And now the king discipline Pull a little head off the doll Vulnerate, shred, decompose Destroy But it mustn't be mine I must destroy No I'd like to destroy something But it mustn't be mine I want to be a good boy But the urge catches up with me I must destroy But it mustn't be mine No Tear apart, smash Crush, pick to pieces Hewn and steal Don't ask, smash Shred, vulnerate Burn up, then run Saw apart, put apart Break apart, take revenge
  17. bradilko

    CG

    jaoj upoznao neki poljski par gejeva. jebote navijaju za zvezdu. pitaju me za arkana. jedan od njih bio vaterpolista, odmah ga sasekao sa partizan ziben puta prvaci evrope. objasnio im za ponitku, bili na nasoj evroligi. kisa, prestala, stao vetar. jedan ludjak se kupao i to dobro i dugo, neki ronio i uvatio jednu mucenu ribu.( a ima opremu i ja bi uvatio ajkulu sa tom opremom). mogu nastaviti sa uzivamjem. poljaci me pozdravljaju ko rod rodjeni sve ali smece po plazama. to mi nije jasno. pa samo jednom dnevno neki kamion da to ocisti i uvedes drakonske kazne za smece. bacis opusak 500 eura, proslog vikenda ispred mene neki smrad baca konzervu red bulla iz auta. oduzimanje dozvole i drustveno koristan rad u dresu holandije. i ova dvojica su zamjetila smece po plazama, gradovima. kako bih ja to sredio za dva dana. to je rak rana crne gore. smece. i buka. pa dogovorite se, dajte neku zonu cajki i klubova a ostalo do ponoci ili bez buke zone. npr no noise zone i to zakucas na google i kao turist ponudu. moram da odem kod tog glavnog za turizam da mu objasnim koliko je bitno da ne smrdi i da se ne mesa miris borovine i i punih kontejnera.
  18. mire

    Stanje u zdravstvu(TM)

    nemam knjižicu
  19. Milosh76

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ocekivan sastav. Ako budemo na 2/3 pristupa iz prosle utakmice, ne bi trebalo da bude problema. Njima ne igraju golman Jovanovic i Saldanja, njihova dva najbolja igraca, uz pravi pristup, pobeda bi trebalo da bude nasa.
  20. napadaj

    Hard n' heavy department

    Uzmi slušaj Riverside da isečeš vene
  21. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Bice valjda na SK
  22. Serena

    Sve o WTA

    Papa Iga Poslala je Ribakina kuci bez Porsea Mec trajao 3 sata, Iga pred kraj pravila puno neiznudjenih, stigao umor... Naviikla na meceve od sat i 5min Ribakina je dosta gadjala u pertle, duboko po sredini sto je za Igu bilo tesko da vraca.
  23. Halvard

    Pronađi me/Amber Alert

    Ne znam kako uopšte o ovom slučaju može da se nešto smisleno raspravlja kad su bukvalno sve informacije koje smo o njemu dobijali kontradiktorne, konfuzne i na momente šizofrene. - Prvih par dana: da li je uopšte devojčica bila na navodnom licu mesta, niko osim majke je nije video??? - Ispostavlja se da ju je videlo tipa pet međusobno nepovezanih osoba. - Policija od prvog dana sumnja na onu dvojicu, maltene imaju slam dunk case; pojavljuje se snimak random devojčice iz Beča koja liči na Danku i odmah se svi resursi preusmeravaju na to?!; to što su je roditelji navodno "prepoznali" ne bi trebalo da igra nikakvu ulogu, naravno da će ljudi želeti da to bude njihovo dete živo i zdravo, policija mora biti svesna toga - U vozilu ima krvi koja je nesumnjivo Dankina - U vozilu možda postoji neki trag DNK koji možda pripada Danki, a možda i ne I to je otpilike vrh ledenog brega dezinformacija i poluinformacija koje prate ovaj slučaj od samog početka. Znajući povezanost policije i tabloida koji su sve ovo plasirali, sve više počinjem da sumnjam da policija o čitavom slučaju suštinski zna koliko i svi mi.
  24. Serena

    Tenis - opšta tema za sve sezone

    Sremski kulen > suvlakija Uze Duci set Ciciju
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...