Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Mel

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    slike iz Gaze su holokaust. Ja sam sad samo ogorchena na Egipat shto ih ne pusti da udju svi u Egipat i kraj. Bar bi imali da jedu.
  3. notenoughreasonsforclaire

    Tražim film...

    Patty, probaj i sa ovim - možeš i sama korigovati parametre traženja, pa tako doći do onoga što želiš da pretražuješ.
  4. msv

    BG restorani v2.0

    Otvoren Jamie's Italian Meni Još jedan italijanski restoran bez prave karbonare, stavljaju rikotu
  5. Mel

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Pa jedne sekunde nisam mislila da su (vecinom) studenti filozofskog, mislim neko sigurno jeste, ali ekipa u celini nema shanse. A i da jesu, ko ih jebe. Da smo neka drzava, bili bi pohapsheni za pretnje itd.
  6. Klara

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Kao da nismo znali.
  7. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ne znam ne znam jos prosle sezone sam pricao partizanovcima da mi je on vas omiljini igrac; i ove je preuzimao kada je punter prodavao, jednom i kada je namerno napravio 5u licnu ja od takvog lika ocekujem mnogo vise, u smislu pokusaja, pa taman da mu je ruka u gipsu a kamo da je nesiguran bas me je razocarao
  8. Jimmy Kowalski

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Nije drugacija uloga, stavise i u prvoj i prosle sezone se kukalo isto kako kad je gusto svi gledaju samo Puntera da on resi. U drugom delu sezone je isporucivao i preko ocekivanja, ali to mu nije standard jebiga. Plus su ekipe provalile da mogu da ga tuku i da ce sudije svirati tek svaki treci-cetvrti faul i onda si ga u velikoj meri neutralisao.
  9. Valkyrie

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Aha, kao spontano. Zato što su u komentarima na svaku objavu nervni slomovi navijača i "navijača" uz prozivke de ovaj, de onaj, i fore na račun pojačanja <-
  10. Eleniko

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Naravno da je laž da se Milutinov radovao u Pireju kao da su dobili F4. Isto kao što je laž da je Ponitkina žena nosila kratku suknju kad su mu nacoši sa tribine pretili. Neki ovde žive od pravdanja džiberisanja, vrv zato što se slažu. Jbga.
  11. Vasilij Zajcev

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Tačno ali avaj, tada su nam oči bile pune Mirotića. Panter, litijaš i PJ, ubitačan trougao polivalentnosti gde su svi ostali potrošni, i Lesor, I Madar. Što neko reče sinoć, mislim da bi bar tri tekme manje od ovih 10 ovakvih izgubili da je ostao bar on. Kakav je, da je, ali je bar školovan plej. Ali ja sam u martu prošle godine čuo za Jaramaza... Savić izraelcu nije hteo da digne platu tipa za 50k, kapric bosanski.. Panteru je iskeširano ko nikome da bi se gorepomenuti trio napravio, Naneliju isto dat ugovor manje više po inerciji, i evo ga rezultat. Svinjarija.. Nego da ponovim pitanje, je l nam se vrli coach osvrnuo na Ledejevo neigranje sinoć? Takođe, 100% tačno. Pričao je i Tepić o tome u onoj emisiji na SK. Bukvalno to, uloga u timu.. Ali to nije samo do selekcije nego i do vođenja, kod nas se nekad ne zna ko prenosi loptu, Naneli pravi po tri vezane greške na prvom pasu u napadu, polemišu ko izvodi, koja se odbrana igrala...potpuna je konfuzija i diskomunikacija. A to se sve polazi i završava se na jednom čoveku - Zoranu Saviću
  12. *edited by mod

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Jel kopiraju staru izjavu ili ima mesečnu kvotu koliko puta da pomene tu demantovanu glupost koju vrti?
  13. Ab, ta “gospodska” GTR ekipa.
  14. smooth.Op

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Što se tiče Milutinova. Batalite te ciganske narative. Da se vrati, dobiće aplauze i ovacije. To je narod, nema tu neke filozofije. Moraš da zalivaš ko Mario, Trinki i tako ti namazani. Milutinov nije pravio neku konekciju sa klubom po odlasku. Slično kao Veseli. Kome se isto tako neko slavljenje moglo zameriti, a nije jer nije bilo pumpanja od strane medija i raznoraznih pbg glasila da će da se vrati ili da je nešto tužio.
  15. Valkyrie

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Bravo, Milutinov je i to rekao u izjavi. Da je to njegov prirodni refleks, da voli da pobeđuje i da se raduje. Samo kod nas to ide ovako daleko, pa ni Ognjen Dobrić nije smeo ljudski da šutne na Zvezdin koš sad kad su bili u Areni. Debili uterali strah u kosti ljudima koji žive od te lopte.
  16. Ne nego valjda jer se radovao kad je Oly dobio KKP u Atini. Dobro je i prošao samo sa zviždanjem, Yagu su zbog nepoštovanja institucije prizvali karmu i potres mozga.
  17. Ted

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ne verujem ja da je Panter glavni problem, već njegovoa uloga, koje je očigledno različita u odnosu na prethodnu sezonu. tada su i timu bili Egzum i Madar, pa je Panter bio rasterećen nekih obaveza i očekivanja. primarna odgovornost mora da ide onima koji su selektirali ekipu. što se tiče priča da smo igrali dobro pola utkmice ili 3/4, to mi je bzvz. to je kao kad bih ja rekao da sam napisao 3/4 ugovora odlično, a onda sam na poslednjoj stranici nalupetao gluposti i utvrdio nemoguće ili nezakonite obaveze. takav ugovor ne valja. kao što ne valja ni igra kkp, bez obzira dal smo odigrali dobro neku četvrtinu ili više njih ok.
  18. Mindaugas Žukauskas

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    A ne znam brate, previše mi je to malo. Zamisli Kajl Hajnsa koji je igrao za 46 klubova, i ne sme da se raduje kad pobedi jer je verovatno ranije igrao za tim koji su pobedili. Svaki igrač bi trebalo da igra za pobedu i da ima pravo da se raduje istoj
  19. ZokiAsov

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Sto je najgore mi smo juce tri cetvrtine igrali dobro. Odbrambeno pre svega, sveli smo grcke cigane na 46 poena za pola sata igre. Onda je usledio vec tradicionalni sepuku. Jbg ne mogu panter, pj i kaminski da igraju sami. Odnosno ne mogu da igraju ceo mec, mora da se pojavi jos neko. Za ovaj tim je karakteristicno da nema rucnu. Kada stvari krenu lose, pre svega u napadu, kada se vezu izgubljene lopte ili promaseni isilovani sutevi, odlazi sve u kurac.
  20. Mil@n

    MACTEPC 1OOO

    Mogao je, samo su ga zezale tri stvari, kao i sve ostale, uostalom: Federer, Nadal, Đoković. Ipak nije imao kvalitet za više u tim uslovima, kao npr Wawa, Marej, ili Del Potro. Mogu samo da zamislim koliko je depresivno doći na turnir na kome igraju sva trojica, praktično nepobedivi u ogromnoj većini svojih mečeva.
  21. Today
  22. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Panter je pod ugovorom i za narednu sezonu.
  23. Azdaja

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Loša, užasna selekcija i ponuđeni ugovori. Jebi ga. Lesor je morao dobiti Panterove pare i biti zadržan. Sam nas je vukao skoro pola sezone prošle godine.
  24. Zato što je hteo da predje kod nas. No najverniji nisu dali. A on već dao.
  25. adam

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    https://www.bbc.com/news/world-middle-east-68650815 Jewish settlers set their sights on Gaza beachfront i tako... dok traje krvoprolice, ovi rasparcavaju obalu s divnim pescanim plazama. uz blagoslov desnog krila kneseta. jebo pakao, treba da gore sad.
  26. freemason

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Raniću se zbog ove sezone i ovih brda idiotskih izgubljenih utakmica. Samo da se završi i da razjurimo sve igrače neka dođu drugi, ne moraju bolji, samo drugi, ne mogu očima da ih gledam više. Panter prvi nek ide, ono silovanje na njega je više postalo degutantno i nadrealno. I totalno nevezano, a možda i nije, jebo vas ofanzivni rejting da vas jebo
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...