Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ajd ovde da okacim. Jel se Staljin prosro 6. juna ?J Jel pri tome opravdano objavio da je njegov proliv buduci istorijski izvor. Nemamo tamo Apostatu i Namenskog na temi sta se najvaznije desilo na danasnji dan. Pa i nije danas .A i da li je moguce da se nesto desi a da to nisu jedino moguci ucesnici topika, dakle...
  3. Host

SUPERHEROES - because we need them

Ajmo!
  4. Today
  5. mraki

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Naravno, niko ne postavlja pitanje odakle im pare za sve to... a da, imaju drugove koji ih časte.
  6. roksi

youtube radio

i oridjinale je sweet
  7. dragance

Premier League 2019-20

Ima mozda i do toga kako se sve to sprovodi na stadionu, ko prijavljuje, itd.
  8. Anonymous

Crna Gora

Učio je od Miloševića, njegov najbolji učenik. Imao je nedavno velike demonstracije u Podgorici i naravno da će taj problem da reši tako što će napraviti još veći.
  9. mraki

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Ima klip ovde, znači ipak Babić vozio... Nego, ja se nešto ne sećam da je on ranije ovako masovno ponižavao svoje, kao što radi zadnjih dana.
  10. roksi

Disco

11. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Bilo bi sranje u boji i da je on na klupi, kao sto je i tada bilo sranje u boji kad je islo na Partizanovu vodenicu. Mene ta Drobnjakova trojka iz auta uopste nije nesto posebno pogodila jer su realno bili bolji te sezone, kao sto ne mislim da bi za navijace Partizana trebalo ovaj Beronov trokorak da bude neka tragedija, jer smo i mi ove godine objektivno pokazali vise i bili bolji. Medjutim, nikom ne treba da bude prijatno da se na takav nacin zavrsavaju finalne serije i odlucuje sampion. Svaki od takvih incidenata ce samo da doliva ulje na vatru medjusobnih odnosa nasa dva kluba, a toga je ionako vec previse. Isterivanje kosmicke pravde je precenjena rabota jer se te terazije nikad ne uravnoteze, uvek klackaju na jednu ili drugu stranu. Mi sada ganjamo tu pricu o kosmickoj pravdi zbog te famozne trojke, oni ce za deset godina zbog ovog famoznog trokoraka i to se realno nikada ne zavrsava. Postoji tu jedan drugi problem koji je, po mom misljenju, veci. Nebitno da li je trener (Vujosevic) ili predsednik kluba (Covic) u pitanju, ocigledno je da se u srpskoj kosarci do serija titula i dominacija dolazi, izmedju ostalog i pored superiornog rada u klubovima, ponasanjem koje se moze svakako nazvati osim sportskim. Siledzijstvo, bahatost, provociranje protivnika, shvatanje sebe kao pravednika koji se stalno nesto bori protiv "sila mraka i bezumlja" a promovise i mrak i bezumlje sve u sesnaest, stalno prelazenje linije izmedju sporta i nitkovluka, sve to je postalo modus operandi koji ocigledno uspeva. Mislim da je vreme da se prestane s tim koliko ovog leta i da se u razgovorima celnika klubova obezbedi kakva-takva pristojnost i medjusobno uvazavanje. Navijace smo vec izgubili ali ne moraju i klubovi da doprinose i da provociraju takvo ponasanje na tribinama. Na stranu Ostoja i Covic, u strucnim stabovima i na drugim pozicijama u klubovima su ljudi poput Kecmana, Topica, Scepanovica, koji su se kroz duge godine karijere dokazali kao korektni sportisti i imaju kapacitet da te odnose malo poprave. Voleo bih mnogo vise da slusam sta oni imaju da kazu nego da citam glupava i provokativna saopstenja koja "klubovi" objavljuju svaki put kad se Ostoja i Covic licno necim nadju uvredjeni. Za pocetak bi bilo dobro da nasi klubovi koji igraju ABA ligu sednu zajedno i razmotre sta se moze predloziti i uciniti s ovom Superligom a da to ne bude mucenje za klubove, igrace i srpsku kosarkasku javnost generalno. Ovaj termin i format Superlige jednostavno nisu dovoljno dobri, nikome ne odgovaraju i mora se pokusati da se pronadje bolje resenje.
  12. Yesterday
  13. Anonymous

Planinarenje i hajking

Evo fotke Očnjaka koju sam kačio na ovom topiku pre tri godine, Eee. Ide mi se ponovo na Prokletije,
  14. Bojan

now playing 2nd coming

New Order - Power, Corruption & Lies
  15. dragance

KK Crvena Zvezda 2018/19

Aj da zatvaramo topic u veselju i sa pesmom
  16. omiljeni

NBA 2018/19

Gledam sad brojke i npr Warrorsi su ove godine platili 50 miliona na ime luxury tax, a bar još pola lige u nekoj meri plaća to. Thunder je platio čak 60 miliona, Toronto 25, Portland 15 itd itd Jebemliga, sa 50% od tog novca može da se plati baš mnogo sudija, službenika i ostalih tekućih troškova.
  17. Dankan Ajdaho

KK Crvena Zvezda 2018/19

Ne. Izbačen novi cover.
  18. Bojan

youtube radio

19. Bojan

youtube radio

20. dragance

KK Partizan 18/19

Ivo Petović Members 8058 posts Report post Posted November 20, 2009 Ovo sve gubi smisao. Dajte debelom gmazu pobedu pre početka pa da se razilazimo. Jebeš košarku. Далибор All Hail the King Members 7807 posts Report post Posted November 20, 2009 Ovo Tadijino je faul? A pre toga od Milosevica nije? ej sudije :P djuras Members 2494 posts Report post Posted November 20, 2009 presmesno sudjenje a zanima me i koliko ce puta retard stimac pokusati protiv marica dok ne provali da mu ne ide LeBron pokerface Members 3621 posts Report post Posted November 20, 2009 Filipenko Osvoboditelj! Members 26566 posts Report post Posted November 20, 2009 Sada ni NLB sudije ne valjaju? I oni su pod KSS pesnicom? Samo su se uloge malo zamenile.
  21. albanija nije počela pregovarački proces, makedonija* je trebalo u junu da otpočne pregovore, odloženo do septembra, a i za septembar je neizvesno, mislim da je bih daleko od pregovora. ispred srbije je samo crna gora, ne znam dokle su oni stigli. ispaljivanje makedonije i pored svega što je uradila je priličan šamar zaevu.
  22. darkonet

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd

povredjeni su veseli i zololo, ne bi tako lako ataman dobijao da su oni tu
  23. dragance

KK Crvena Zvezda 2018/19

Odzo car. Da li je iko zapevao "vrati konju glavu..."?
  24. Mark Rothko

KK Partizan 18/19

25. i sudije su ispoštovale, nisu im poklanjali 3 bacanja kad su hteli da iznude. sve su sami uzeli
  26. Блок_64

KK Partizan 18/19

Covic platio da se ne zaustavi jel tako.
  27. copkillah

Premier League 2019-20

Ovo nisam očekivao https://www.theguardian.com/football/2019/jun/17/manchester-united-arrests-racism?CMP=share_btn_tw Iskreno, da me je neko pitao da pogađam, rekao bih da su tu prvi Milvol ili Čelsi. Doduše, navijača MU ima stvarno mnogo pa je po zakonu velikih brojeva veća verovatnoća da brojčano ima više debila
  1. Load more activity
  • Create New...