Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mil@n

Omiljene serije

I da prijavim da sam odgledao svih 6 sezona svežeg princa od Bel Era... Kao što rekoh, odličina zajebancija, Smit je razvalio, greota što je tako mlad odigrao ulogu života. Humor odličan, glumci tj likovi sjajni, pad kvaliteta oko 4. sezone, i ne znam što su Karltona napravili na totalnog debila što je bio stariji, no sve u svemu, odlična zajebancija, savršena razbibriga.
  3. Zico

Fudbalska kupusara

Pa gde je Marko Djuric Henderson? Nije ni cela prva postava Liverpula u 30, jbs ovo.
  4. ovaj performans verovatno samo za slikanje. ludilo na sve strane.
  5. Nikodije

KK Crvena Zvezda 2019/20

cavi paskval, javlja darko plavsic. zanimljivo, nisam verovao da razmatraju neko ozbiljno ime. ali podrska tek ako izbaci gnoma iz tima, do tada sam sumnjicav.
  6. Constantin

Super liga - Zabava miliona

To se već dešava...
  7. gone fishing

Kosovo, plan je potpisan, šta dalje?

jbg navukli ljudi traume od nas, prvo smo ih 80-tih trovali dok su bili u vrtićima i školama a sada im šaljemo i infektivni izborni materijal
  8. Ras

Beogradski sajam knjiga

Kupi, što moraš da čitaš?
  9. ZeeGerman

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Fakultet Opuštenih Nauka
  10. Brojanje glasova iz centralne Srbije...
  11. ToniAdams

Omiljene serije

neam pojma ni sta je to al garant je buljson
  12. Arkadija

Beogradski sajam knjiga

ja bih kupila Mračne bogove, ali me stah da čitam horor.
  13. pasha

Politika u UK

Korbin gubi izbore a time i poziciju vodje laburista. Sve ankete govore da su torijevci ispred, negde vise negde manje ali ispred. I to u trenucima kada je Dzonson dozivljavao teske politicke poraze od suda do parlamenta. A sada kada konacno ima nekih uspeh pa jos ce biti lakse za Torijevce. Korbin je u teskoj poziciji, ne moze da kaze sta stvarno hoce i tu gubi glasove ako se izjasni. Dzonson ima cistu poziciju. Laburisti pokusavaju da kupe vreme, da nadju neku pukotinu.
  14. Facundo Orellana

Fudbalska kupusara

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Ballon_d'Or Svih 30
  15. mraki

Politika u UK

Nije politika, ali ne znam gde drugačije ovu bizarnu vest... Edit: vidim sad da je @pacey defender postovao već
  16. Jimmy Kowalski

Rap, Hip-Hop

17. Today
  18. hazard

Jedna mapa govori vise od rijeci

Sa fb stranice Terrible Maps
  19. Bojan

Španija i Katalonija

Sančez posetio Kataloniju. Zvanično je obišao povređene policajce. Sve ostale je ladno izignorisao. Razumljivo sve je to u sklopu predizborne kampanje. U bolnici Sant Pau ga je jedan deo zaposlenih izvikao, a naravno i doček na ulici je bio sličan. Sančez i njegovo okruženje vidno nervozni. U ostatku Španije se prenosi potpuno drugačija slika. Sutra treba da se izvrši ta, od Sančezove vlade dugo najavljivana ekshumacija i premeštanje posmatnih ostataka generala Franka. Biće tu dosta ultradesničara, ali i Frankove familije. On svakako još uživa veliku popularnost tamo, a ne verujem i da će zapadni mediji baš preterano da se zgražavaju, pošto je Franko oduvek uspevao da bude na beloj listi Britanaca a kasnije i Amera.
  20. Mil@n

hbo go

Čudno si napisao, reko da nije 10... Jebeš euro. Doduše, ne znam ni šta kenjam kada imam za free preko kevinog telenor paketa.
  21. Boki Nis

Radnički Niš 2019/2020

Djilas se polako ,ali sigurno otplacuje....
  22. kud u maglu Simoviću

Reprezentacija Srbije

kod nastm je bilo na 25(valjda) jedan iz pratnje
  23. NEEE! Na ETF-u postoji vic da kad neko sa ETF-a predje na FON poraste prosecni IQ na oba fakulteta!!
  24. John Coltrane

Reprezentacija Srbije

Valjda deca under 14 moraju imati pratnju...
  25. rođeni

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

.
  26. rođeni

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

valjda se zajebavaš
  1. Load more activity
  • Create New...