Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Roger Sanchez

    Amerika, zemlja velika

  3. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Izgleda da je Concepcion i ranije povremeno menjao Jeff-a, tako da će se veoma lako snaći. Arch Enemy live 2018 Alissa White-Gluz Joey Concepcion (guitar) Michael Amott (guitar) Sharlee D’Angelo (bass) Daniel Erlandsson (drums) Ove bodlje je Alisa garantovamo drpila od Keri Kinga.
  4. MilosSiena

    Удружење Плус Један

    Embrace the freedom of casual encounters on the best dating app in town! Authentic Ladies [URL=https://matchnow.life]Super Сasual Dating[/URL]
  5. bejzbolka

    Pronađi me/Amber Alert

    Sami su pristali na to. Iskreno, jako sam razočaran u pravničku profesiju kod nas. Ne znam da li je to posledica lošeg obrazovanja na fakultetu ili nečega drugog, ali kod nas su pravnici uglavnom beskičmenjaci, a to je prvo što ne bi smeli da budu. Da sam profesor na recimo Uvodu u pravo na prvoj godini, na prvom predavanju bih rekao, ko nema muda ovo da radi nek upiše drugi fakultet. Džabe i znanje ako si strašljivac. Jer mi da imamo pravnu struku u pravom smislu, kao što je nemamo ne bi nijedan političar i stranka mogli da naprave ovakvu sprdnju od države kao što je naša. Ovako imamo gomilu klimoglavaca među tužiocima i sudijama, kojima je glavna opsesija da se nekome "gore" ne zamere i kako da što lakše i brže napreduju na lestvici poslušnika. Imamo profesore prava koji stave svoje ime na listu podrške Vučiću. I onda kao tog profesora treba neko da uvažava kao nekog stručnjaka. Advokatura se takođe jako srozala po tom pitanju. I tu je počelo da dominira nezameranje i jajarenje.
  6. ragasto

    Hard n' heavy department

    Hehe, Kreator...nova verzija ovog koncerta ima dosta novih kadrova, na YTu se lako nađe. No, pogledajmo upscaled verziju originalnog snimka, i to pesmu koju su epski zajebali uživo zbog sporijeg refrena. Ipak, Ventor peva: ^Valjevo 2004. Ne znam da li ovo još postoji.
  7. NiZdr

    Kolaps elektroenergetskog sistema?

    То нам је, што нам је. Или што би Украјинци рекли Маємо те, що маємо.
  8. Ted

    Pronađi me/Amber Alert

    ovo sa obdukcionim nalazom, da nije tužno i tragično, bilo bi smešno nalaz najpre putuje danima i danima. i to u doba elektronske komunikacije kada je tužilac mogao da ima tekst nalaza u roku od odmah, a poštom da ga dobije službeno u roku od 24h. da pošta koristi konje za transposrt ili da poštari idu peške po Srbiji, brže bi stiglo ja verujem da je tužilac odmah i dobio nalaz, ali se pravio da ne zna za njegovou sadržinu, pošto ga nije dobio službeno. a pravio se da ne zna zato što je čekao da neki trust mozgova u najvišem tužilaštu odluči šta taj tužilac treba da radi. tu se onda pribegava oprobanom metodu. kada ne znamo šta konkretno da uradimo, hajde da preduzimamo gomilu nekih formalnih radnji, guramo na nadležnost levo-desno, obajvljujemo kratka sopštenja sa unapred pripremljnim rečenicama koje ne znače baš ništa i ne sadrže bilo kakvu informaciju (tipa razmotrićemo nešto i u najkraćem roku postupiti u skladu sa zakonom propisanim nadležnostima, o čemu ćemo blagovremeno obavestiti javnost). i tome slično sve ovo je samo slika kakav je položaj i uloga tužioca kod nas. najkraće, nikakav. levo smetalo. mogu komotno da ukinu kompletno tužilaštvo i da prepuste gonjenje policiji. da pozapošljavaju tužioce kao ćate u nekom odeljenju u policiji, da sastavljaju optužnice i piskaraju.
  9. Shaq

    NBA 23/24

    It was on this day LeBron himself created this monster Now Jokic is 10-0 against LeBron any thoughts?
  10. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Evo i prvih koncerata sa njim. Nije loš, snalazi se.
  11. i ja se prijavljujem.. oh wait ucinilo mi se da pise ko je banovan u poslednjih godinu dana a ne ko nije..
  12. Budja

    Amerika, zemlja velika

    Ma to je druga prica. Samo pisem da je u nacelu MOGUCE prekinuti investicije u individualne kompanije. jer ne investira se samo u ETF.
  13. ragasto

    Rock fotografija

    Mislim da je na toj fotki ime benda pisalo Zee Zee Top.
  14. Baldrick S.

    Premier League 2023-24

    Naja
  15. Today
  16. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Danijela je bukvalno izmislila da je Tviter prepun bračnih ponuda za Uroša i hoće da mu pomogne da izabere idealnu udavaču™. Vrlo neprijatno.
  17. Mil@n

    Kampovanje

    Nema šta da me plašiš, vratio sam se odavno.
  18. dùda

    Survivor za sva vremena

    Ne mogu da gledam , kakva ženidba @Halvard ?
  19. Kristalno jasna

    Kampovanje

    usled rasta populacije, na Vlasini su počeli da dejstvuju medvedi , tamo gde ih pre nije bilo - vrlo pouzdana informacija, ne plašim te, ali tako je
  20. Halvard

    Survivor za sva vremena

    - Uroš: Varja je super, vidim da vrkuje aut. - Danijela *pokušava da ne umre od smeha*: Vrkuje aut? - Uroš *mrtav ozbiljan*: Da, vrkuje aut. Jebote, kakav krindž ovo sa ženidbom, odjavljujem se.
  21. utilitarist

    Netflix produkcija

    je l baby reindeer primarno izaziva transfer neprijatnosti? koji kao koncept ume da bude sjajna zabava kad je u pitanju komedija kao extras ali nešto mi se ne da da gledam kad se iza brda valja tuga & teška životna priča bez obzira što je ambijent šaren i blesav.
  22. priča o političkoj pozadini atentata jeste priča o nameri da se razmontira čitav sistem koji je do atentata doveo i da Srbija postane suštinski drugačija država. svedoci smo šta se dogodilo, priča je otišla u defanzivu, u ofanzivu su prešli kadrovi koje svoje korenje vuku iz devedesetih, demokratizacija je usporila, zakočila, nakon toga se predala i ustupila mesto sledećem primerku autokrate, presaldumljenom radikalu. u suštini, vrlo kratak diskontinuitet sa vekovnim praksama i običajima je ponovo uspostavljen i cveta. Čović je tu zanimljiv primerak utoliko što, kao ličnost, sublimira gotovo sve karakteristike koje mi, kao manjina, preziremo u ovoj državi i društvu. i nemoj sad da mi se trubi o Zvezdi i traže kontraprimeri sa druge strane, jer ovo sa Zvezdom nikakve veze nema. ima veze sa njim, a okolnost je da se on zakačio za Zvezdu, iz razloga koji su vrlo jasni a sa sportom nemaju puno veze. podjednako bi se on zakačio i za Partizan, da su okolnosti bile takve. on nije klasičan naprednjak, zapravo nije naprednjak uopšte, niti se uklapa u tu priču, s obzirom da je vrlo inteligentan i sposoban, pritom i obrazovan i, što je najvažnije, ukorenjen u sistem. to je tip kadrova koji nisu promenljivi već su stalni, ne pripadaju formalno ničemu, a u svemu su. zato kažem da on sublimira sve ono negativno (u očima nas kao jasne manjine, građana mislim, a ne navijača Partizana) što Srbiju sprečava da iskorači iz mulja i blata na suvo i čisto. kao neki virus protiv koga ne pronalazimo leka još uvek. ja lično ne verujem da je on učestvovao u planiranju atantata. to je moje mišljenje, ne kažem da znam kao izvesno. ono o čemu sam, poodavno, imano neke informacije jeste da je bio obuhvaćen istragom koju je vodilo specijalno tužilaštvo (ne smo on), ali ta istraga nije opredmećena u bilo kakvom postupku. zašto, ja zaista ne znam. što se tiče političke pozadine još i ovo. kod građana Srbije je ukorenjeno mišljenje da je politička pozadina nešto što se podrazumeva uvek, svuda i u svemu. političku pozadinu ima prijem u radni odnos portira u komunalnom preduzeću u Blacu, otkaz čistačici u domu učenika, nabavka toalet papira za autobusku stanicu u Pirotu itd itsl. ukazivanje prosečnom građaninu Srbije da postoji politička pozadina nečega jeste ravno ukazivanju na očigledno/podrazumevajuće. to nije signal da se nešto čudno ili loše dešava. upravo obrnuto, to je signal da sve funkcioniše onako kako smo navikli. nereagovanje ili mlako reagovanje većine na sumnju u političku pozadinu atenata može da znači i da se većina suštinski slaže sa ishodom. ne u smislu da je želela smrt, već u smislu da je smrt samo logična posledica nekih rabota u koje je pokojni (mora biti) bio uključen ili otužen da je uključen (da prizna Kosovo, izruči Miloševića, ne poštuje Haške osuđenike i begunce itd, generalno da unese nemir i krupne promene u žabokrečinu koja se parložila previše dugo). da budemo iskreni, građani većinski jesu zainteresovani za pozadinu ali u smislu dupeta ili stražnjice, a ne u smislu politike. stoga najveći deo medija zadovoljava ovu potrebu neizbežnim objavljivanjem slika sa dupetima, umesto istraživačkim tekstovima o političkim pozadinama ovoga ili onoga. jer normalno je da je sve politička pozadina. tako svet funkcioniše i građanin pokorni tu ništa ne bi diro. osim eventualno pozadinu sa gore pomenute fotografija u novinama.
  23. Lena

    youtube radio

  24. Gandalf

    Amerika, zemlja velika

    u jesen će biti celih 20 godina... imali su oni nekakav štand ispred kancelarije za međunarodne studente. pa sam par puta pokupio partijsko glasilo i pamflete. stekao sam utisak da se radi o nekakvim maoistima obzirom da su potlačeni seljaci (Ilegalni imigranti na kalifornijskim plantažama) i manjine definisani kao udarna pesnica revolucije.
  25. vememah

    Kolaps elektroenergetskog sistema?

    1 kvalitetan izvor po običaju. https://www.mitwelt.org/replanet-ecomodernism-market-radical-industry-oriented-nuclear-power
  26. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Doktorka gotivi Uroša kao Valkira Nađu Operisana od duhovitosti, inače. Msm, doktorka, ne Valkira.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...