Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. SNARC

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Cekam 20 minuta da neko kaze "Samo da trener ne vozi"
  3. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    mirota se ne slaze
  4. Milosh76

    Super liga - Zabava miliona

    Otišao je nekrunisani kralj nameštenih utakmica. Posle kraće bolesti 75. godini je preminuo Velibor Džarovski. Vest je potvrdila porodica, prenose mediji iz Severne Makedonije
  5. U vezi gore pominjanog računanja nivoa zagadjena po predsedničkom kandidatu, jedan kandidat izuzetno mrzi obnovljive zelene energije, a ponajviše vetar i turbine… Ima gomila govora gde ih pominje, neki put čak i mimikuje pucanje na njih… Ispostavilo se da je iz vrlo prozaičnog razloga :
  6. booyaka

    NBA 23/24

    Nije Rivs problem, igra sasvim dobru sezonu, problem je što se oslanjaju samo na njega, LBJ i Dejvisa.
  7. Venom

    NBA 23/24

    Mučko đubre. Odgledao hajlajtse, Lebron penzija. Bio je najgori u odbrani, ne zna ni sam koliko poena Gordona idu njemu na dušu.
  8. garmonbozia

    NBA 23/24

    Da je bilo koji drugi igrač File napravio ono povlačenje nogu Robinsona, bio bi flagrant 2. Baš je teško voleti Embida.
  9. copkillah

    Premier League 2023-24

    Pa nije rešena, ali se rešava između dve ekipe
  10. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Uh dobro je, nisam jedini.
  11. booyaka

    NBA 23/24

    Made in PRC
  12. Midgeta

    PPPictionary

    Da li slika predstavlja naslov ili radnju?
  13. Ted

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    nemam pojma, morali bi da stavimo igrače u automobil, otvorimo prozor, definišemo brzinu kretanja i sporvedemo eksperiment
  14. BWA

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ko je najbolji dodavac, ne znam ali znam da je najbolji strijelac Predrag Drobnjak.
  15. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Šteta što je produkcija u to vreme bila loša i što su tada bili relativno nepoznati (1986.g.). Ova postprodukcija za spot je dobro odrađena btw.
  16. Jesper23

    Polovnjaci

    Da, jeste. To je 5ica, ova nova 2017+
  17. Jesper23

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Treba naglasti da se Spajić opasno podigao, ako nastavi ovako biće on stub odbrane u narednih par godina. Trenutno je klasu iznad Dragovića, po svim parametrima, ne samo vizuelno. Điga nije naš igrač, imamo opciju da ga otkupimo za 3 miliona, ali sumnjam da će se to desiti. Da li si siguran da Degenek odlazi? Za Dragovića sam poprilično siguran da odlazi, mada bi valjalo da ostane pošto mislim da bi se sa boljom odbranom i on lakše vratio na potreban nivo. Od domaćih igrača se nadam nekom povratku Grujića, sumnjam da to možemo izvesti obzirom da ga je Porto dosta platio. Sad je u opasnom padu, malo igra. Možda opcija pozajmice, pod uslovom da ne pronađemo drugo adekvatno rješenje za zadnjeg veznog. Ne znam koliko je on zainteresovan za to, ali definitivno bi ga to stavilo u izlog za neki bolji ugovor, obzirom da se u Portu ne može izboriti za minutažu. Ne bih imao ništa protiv da Bukarija zamenimo ludim Radonjom, pogotovo ako bi nam ta trampa donijela profit, ako nema šanse za nešto takvo zadržao bih BUkairja koji nam je jako bitan za Evropu. Od domaćih ranije se pominjao Sotjić, kao prate ga, ali mislim da nije jeftina opcija za nas, ali valjda to prevale kroz procente za Stanića. Oli ga je ranije skautirao, meni djeluje fudbalski psimen, ali znao je dosta kiksati, pri tome nije ni pretjerano mlad i naredni izlazni transfer ne bi bio baš jak. Valjalo bi provjeriti i Davida Vukovića, dečko igra za Borac iz Banja Luke, prati ga Salzburg i mislim da će kod njih, ali ako bi mi upitali za zdravlje možda bi i pristao da dođe, dečko je naš.
  18. Jean-Luc Picard

    NFL

    Penix ima 24 godine. Kad Kazins završi ugovor imaće 27. Nešto mislim da mu je to preksano da postane starter.
  19. Behemoth

    Majstorski topik

    Samo da prijavim da sam je skinuo, lepo oprao celu u kadi, sastrugao ostatke na elementu i postavio novi silikon. Legla je samo tako. Vrlo sam zadovoljan kako je ispalo.
  20. Ahahaha, racunam razbio sam ovo kolo, 70p na draftu, kad pogledam jutros, Redoran 92 Cestitam.
  21. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ^ Dobar izbor, počeo je i da asistira.
  22. Ja sam procenio da mi je bilo bolje odigrati BB sad a FH da iskoristim za 37. odlicno je ispalo Jbg, Palmer se razboleo, Haland pozuteo, Areola nije fit, i sa klupe usao samo Kabore sa 1p.
  23. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

  24. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ko je najbolji dodavač iz auta u Evropi? Taj nam treba ko ozeblo sunce.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...