Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. napadaj

    Polovnjaci

    Gledao sam i tvoju Cupru. Kakva je elektronika? Znam da je u početku bilo problema sa infotejmentom. I Austral je zanimljiv. U suštini mi je izgledom zanimljivo mnogo toga osim perjanica FauVe grupacije.
  3. ZokiAsov

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Poceo si sa vinjakom na vreme. 5 sati pred utakmicu. To je negde optimalno
  4. gone fishing

    Stanje u IT sektoru

    kažu lokacija je sve i ovde imamo potvrdu toga, neko ko je imao sreću da se rodi u mjaujorku npr će kao programator početnik imati 113k $ platu godišnje, neko ko se rodio kod nas će kao vrhunski sexpert imati 64k, računam da su to bruto plate
  5. napadaj

    Hard n' heavy department

    Ova pesma može da ide 24/7 tri meseca.
  6. ZokiAsov

    Polovnjaci

    Daj dve sisate pevaljke. Trenutno sam u fazi da treba kupovati ono sto te cini srecnim. Ne obracati mnogo paznje na sitnice kao sto su: komfor zene i dece, potrosnja, resale value... Jednom se zivi
  7. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ljubav prema klubu ne može da prestane dok živim klicaću njemu volim te Partizane!
  8. Milošica

    NBA 23/24

    Čekamo uinija da reši misteriju. Meni je KG uz Karmela omiljeni ex igrač.
  9. Milošica

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Brat Čo, tako bih i ja sve beležio.
  10. SNARC

    Polovnjaci

    Alfa je kao da zenis sisatu pevaljku..VW grupa je cura koja je diplomirala ekonomiju ili pravo, radi u struci i ne kindjuri se bez potrebe. Pitanje je cime biras..
  11. MeanM@

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Video najavu malopre, kao Plavsic ce da izgura svoje iz clanka oko kojeg se digla prasina. Aj i to cudo da vidimo. Kazu bice i Ostoja uskoro, vrv kod ovog drugog. Transparentnost na max, Evropa da pozavidi.
  12. ZokiAsov

    Polovnjaci

    Smrsaj malo i uzmi djuliju. Kakav audi i bakraci
  13. ZokiAsov

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Ili sto bi rekli na zvanicnom nalogu: zato daj maksimum partizane!
  14. MeanM@

    PPPictionary

    Sledeći put ovo: https://www.instagram.com/reel/C5QtYDNrL0a/?igsh=MTI2MnR6aHZkcTd3Yw== Brz oporavak!
  15. Valkyrie

    PPPictionary

    Bravo Meany!!
  16. kralj

    NBA 23/24

    Ja da je najbolji od ovih sto su sticajem okolnosti uzeli titulu - nije bolji ni od Melouna i Barklija npr.
  17. MeanM@

    PPPictionary

    The scholar who walks the night
  18. napadaj

    NBA 23/24

    Taj disklejmer ja čitam "Verovatno je najbolji PF ikada, a titulu je uzeo sticajem okolnosti".
  19. bejzbolka

    Pronađi me/Amber Alert

    Niste u pravu. Kako biste se vi branili ako vidite da se navlači protiv vas, da se vrši prinuda prema vama i članovima porodice, da je jedan čak ubijen? Šta kao evo ubili ste mi brata, ali ja vama verujem, sad ću da vam ispričam šta se desilo. Bukvalno sve što oni budu rekli biće upotrebljeno protiv njih. U situaciji kada nemate fer postupak, najpametnije je ćutati.
  20. Micko8

    Najvredniji igrač

  21. Micko8

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Topic treba da ide pre Micica, koji je klasican salabajzer u reprezentaciji , poput Igora Rakocevica.
  22. SNARC

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Moze sa Otpisanima..Kriger kao vrhovni zavalavi komandant..Milojevic kao Kenig..Mikula kao Katai..Natko kao Prle, Saldanja kao Tihi, Nadj kao Joca.. I postavi tu jedno govno..onako, povecih dimenzija. To ce da bude Vazura.
  23. levi

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    mnogo povreda, opominjao je Duška da ne preteruje sa treninzima
  24. Heyter

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Mozzartsport: Titula bez pobede u derbiju, kao veza bez vođenja ljubavi! Oli biti sex-a večeras??
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...