Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. MeanM@

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Ništa im nije sveto. Ta trojka je jedan onako nas, ciganski potez, za publiku, za duse nase napacene.
  3. Time Crisis

    HBO Max

    Tokyo Vice izuva. Nešto najbolje što sam gledao za poslednjih x godina. Trenutno S2E9, sledeća epizoda je 4. aprila
  4. warp

    PPPictionary

    Stigla zadaća, krećem sa crtanjem
  5. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Naravno uvijek ispliva i najgori šljam. Iskreno, zadivljen sam da su ih tako munjevito locirali. https://n1info.rs/region/tvrdili-da-imaju-saznanja-o-nestanku-danke-uhapsene-tri-osobe-u-bih/ Edit: A s druge strane na naslovnici Glasa javnosti i dalje njihova objava da je dijete pronađeno živo i zdravo. Od sinoć.
  6. Patty Lee

    Pronađi me/Amber Alert

    Prošlog leta se to dogodilo. Još se ne zna ništa, isto je dve godine imao dečak.
  7. Lord Stef

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Jebo vas Stratos, kad smo vec kod njega, dve godine sam bio ubedjen da pisete o njemu kad god kazete Deda. Tek kad se penzionisao a vi nastavili da prizivate nekog Dedu skontao sam da ste mislili na Davidovca.
  8. Lezilebovich

    Odbrana Od Reklama

    Pa ne rade jj i king za dzabe, daj neki dinar ... pominju i Exuma i Pekovica
  9. Paul Gompitz

    Pronađi me/Amber Alert

    Malcanski berberin je bio otmicar koji danima bjezi sa taocem. Na temi o Kuduzu se pise da se lik sa mentalnom retardacijom godinu dana krio od milicije na malom prostoru. Ja pricam o iskustvu policije u slucajevima porodicnih nesreca za koje javnost ni ne sazna. Ovo dijete sigurno nije oteo neko ko nema nikakve veze sa porodicom nego se bas slucajno neprimjecen stvorio na tom cudnom mjestu, i isto tako nestao sa djetetom.
  10. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Mislim da je riba u fazi odvikavanja i rehabilitacije od foruma. Ali to nikako ne paše tempu koji je nametnuo ovaj topik
  11. napadaj

    Odbrana Od Reklama

    Ne znam šta je Extended verzija, probaj regulare.
  12. Vise vinjaka, manje smaranja sa zaludnim ciganima. Ocinski savet...
  13. Mindaugas Žukauskas

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Expect
  14. Mindaugas Žukauskas

    Odbrana Od Reklama

    Revanced Extended na phone
  15. Milošica

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Okvirno milion. Ne znam kako funkcioniše sa bonusima. Već sam pisao da nije Željku trebao onaj patetičan govor o ugovoru kad je došao. Ali jbg, Riba-Rak, kao Vučić.
  16. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

  17. napadaj

    Odbrana Od Reklama

    Koji uređaj i aplikacija? Kod mene sve ok u Firefox + uBlock Origin varijanti na računaru i ReVanced app na telefonu.
  18. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Pa daj cifru koja nije glupost ili opseg, stvarno me zanima. Ne stoji ti da samo napišeš “glupost” bez ikakvih argumenata.
  19. Valkyrie

    PPPictionary

    @Midgeta šalji zadatak @warpu
  20. Mindaugas Žukauskas

    koncerti

    @Filozof manijak ideš?
  21. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    U Francuskoj, to je ovo što sam bio spomenuo u par komentara. Tamo je jedno vrijeme najozbiljnija sumnja bila da ga je netko udario autom i onda u panici i strahu pokupio i bacio tijelo tko zna gdje. I ovdje to teoretski može biti, ali onda opet ostaje da je mala ipak malo duže bila sama. Jer taj dečkić je bio dulje sam plus su ga mnogi vidjeli (ali zabačeno selo, svako radi svoje, djeca i inače bezbrižno landaraju okolo i nitko nije ništa posumnjao), njega su baš mnogi mještani vidjeli da hoda okolo sam.
  22. Mindaugas Žukauskas

    Odbrana Od Reklama

    Pa dobro što je sad ovo
  23. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Po meni je otmica gotovo nemoguća zaista, to bi stvarno bilo suludo. A ovo što je tebi prva opcija je nešto što se ja od početka uvjeravam jer mi je sve ostalo još groznije. Ali to ipak uključuje odgovornost majke do neke razine, jer to je moguće samo ako je njena odsutnost bila puno duža. Tako malo dijete na takvom terenu ne može u minuti (s tim da je prvo bilo "okrenula se da da vode" pa je onda bilo da je "otišla u kuću po vode" - ali ni to ne bi trajalo dulje od minute) nestat da je nema negdje na vidiku. Sad jedino da je rupa u krugu 50 metara oko kuće a da to uz svu ovu potragu nisu vidjeli a to je jako teško moguće.
  24. Milošica

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Da, jeste glupost. Sad vidim nastavak posta, opet te je uhvatilo ono tvoje. Ne stoji ti.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...