Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Sandradjer

    Dorucak

    Mire se upuco juce, kasno je
  3. x500

    Dorucak

    Motivisan @Shan Jan Zelene spargle sa pilecom sunkom i jajima @mire - juce je bio obican dan
  4. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    previše je dinamičan beograd za plejof seriju
  5. uini

    NBA 23/24

    “We should be (up) 2-0, so we’re good,” Embiid told reporters. “We should be winning this series.” Then, Embiid got awfully bold. “We’re going to win this,” he said. “We know what we’ve got to fix. We did a better job today, so we’re going to fix it. But we’re the better team and we’re going to keep fighting.”
  6. uini

    NBA 23/24

    nezadovoljstvo tinja i u gradu bracke ljubavi Sixers to file grievance over officiating of first two games vs. Knicks: ‘That’s fucking unacceptable’
  7. Tresko

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Partizan je igrački i timski ispred vučićevog kluba. Samo, pošto je naredjeno od strane vučića da njegov klub mora da osvoji sve trofeje, i da niko to ne sme da ugrozi, onda se čini sve da tako i bude, uključujući sudije, fss, i druge timove koji protiv Partizana uvek igraju na život i smrt, a protiv vučićevog kluba igraju sa pola tima, i plus se sklanjaju, ili prave neke situacije da može da se svira penal, kako bi izgubili. Jer ko se drzne pa odigra nerešeno, ili možda pobedi, ima ekspresno posledice. I onda dolaze ovde razni da seru i djubre ali samo "objektivno".
  8. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ..već vidim kako na dovođenje ibake, čovke reaguje akvizicijom mela anthonyja; na pripremnoj tekmi se ispostavi da je melo u penziji i da je došao da upozna svog provajdera duvan-čvaraka. kao second-best scenario, učlane ga u sns, vučić preimenuje autoput miloša velikog u mela velikog, melo dovodi jr smitha da zameni anu brnabić kako u skupštini, tako i u privatnom životu, gde jr konvertuje aninu ženu u pravoslavlje. nakon olimpijskog ciklusa, republika srbija postaje jr melolandija, ulazimo u evropsku uniju i u finale euroleague, gde se melo i jr skidaju nenadano za zvezdu i uzimaju trofej sa 7 vezanih trica
  9. MeanM@

    NBA 23/24

    Oriće se Vučiću pederu LA-em! Vostani Ameriko!
  10. Jesper23

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ima onaj video kad je na treningu dao gol na praznu mrežu, gađao lijevu stranu gola a lopta mu se od pete odbila u desnu stranu. To je jedna klada, drvo neopjevano. Ne znam samo kako smo zamislili da taj čovjek pravi razliku na višem nivou gdje realizacija mora biti besprekorna? On ne može da napravi razliku u domaćici, samo se nadam da nećemo narednu sezonu sa njim kao starterom. No, isto tako se svi nadamo da će nesposobna bulumenta dovesti krštene bekove, ali svake godine traži se trinaesta mladost vremešnog Rodića. Što se mene tiče mogu pokušati i sa formacijom bez klasičnog špica, sa Kataijem kao lažnom devetkom.
  11. zorglub

    NBA 23/24

    Lebron prozvao sudije, napustio konferenciju. Neko će da strada u LAu.
  12. Sandradjer

    Prodavnice

    Odem u izvidnicu. Slika u prilogu. Pomislim ajd da provirim da vidim koliki je market unutra. Unutra pomrcina, nabijem facu na okno onako istrazivacki. Kad poskakase majstori. Verovatno su pomislili dosla sefica, a oni zaseli . Jedan skoci, otvara vrata, jaoj jedva se izvukoh.
  13. MeanM@

    PPPictionary

    The Wrath…someone Ima i Wrathchild od Maidena, al tu ne vidim clan
  14. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    zeljko voli ibaku, no shit ovo me podseti na ono kada su muti, treneru radnickog, rekli da izabere nekoga sa koledza, pa on bio u fazonu da mu je super blejk grifin.
  15. Lezilebovich

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Da li je vreme za transfer gosipe
  16. Hele

    NBA 23/24

    Koliko je neobican podatak da je AD samo dve godine stariji od Jokica.
  17. uini

    NBA 23/24

    sta znaci ozbiljno? naravno da ne mogu da osvoje titulu ali i ekipa koju pominjes iz 90ih je mogla tek kada je mikele otisao na bejzbol i golf
  18. reg

    NBA 23/24

    Dobro je, pošto su imali 0/15 na poluvremenu, opametili se. Doduše najmanje jedna je izašla iz obruča, mislim Holidej da je šutirao, pa posle Braun poentirao nakon skoka u napadu.
  19. Zli Gli

    NBA 23/24

    Nece Niksi nista ozbiljno uraditi ni ove sezone ali nekako je gotivna ekipa i fransiza, imaju najbolju atmosferu u ligi, bilo bi kul da im se pojavi neka konkurentna generacija kao sa Juingom i Starksom i ostalima.
  20. Today
  21. Sokrat

    Survivor za sva vremena

    Gledao sam Survivor plus da vi ne biste morali
  22. *edited by mod

    ABA Liga

    Bukvalno mogu da igraju i u Žeravici ili kod Mege.
  23. đorđe geprat

    Psi

    hvala svima na saosećanju. ovo sa lili je bilo očekivano i, rekoh, nisam tužan. lakše nam je oboma. sem nečeg što mi čuči u glavi. trebalo je uspavati pre mesec dana. ostala bi mi u lepšoj uspomeni. neće se ponoviti sa špicm.
  24. *edited by mod

    NBA 23/24

    Jel bilo nekad da sve serije počnu sa 2-0?
  25. napadaj

    NBA 23/24

    Players not named Jokic/MPJ shot 0-20 from 3
  26. uini

    NBA 23/24

    ale ale ale ale aleeee In one of the most bonkers sequences you’ll ever see: Jalen Brunson (who laid more bricks than a mason tonight) lucky-bounced a three-pointer; Jalen and Josh Hart harassed Maxey on the inbound pass and stole the ball away; Donte missed and then made a three; Hartenstein swatted down a Maxey drive to secure a win; OG Anunoby swished two free throws; and Joel Embiid missed on a buzzer-beater. Knicks win, 104-101.
  27. Micko8

    NBA 23/24

    Nije samo u pitanju Jokiceva agresivnost. Nego sto generalno kao ekipa igraju lose. Mislim da Finiks u toj seriji sa Minesotom jos ima sansu ali koga god dobije Denver u polufinalu ako prodju tamo, nece im biti bas veselo.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...