Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. dragance

Amerika, zemlja velika

Nije, samo podjebavam strucnjaka.
  3. pasha

Amerika, zemlja velika

Gore Atlanta(CNN) i Njujork
  4. cartman

Polovnjaci

Meni je ovo 7 paradoksalno zbog autoputa jer na 130 ode na skoro 4k obrtaja gde u jednom trenutku počne da jede benzin. Cenim da po toj gradskoj vožnji + magistralni put može da ostane na 6
  5. Бруклинский

Slike vasih ljubimaca

Svaki put kad vidim te divlje macke hocu da crknem od muke sto nemam jednu ili deset kod sebe, nije humano koliko su to lepa stvorenja. Osecam se kao iz one izreke "vodicu te u park da gledas kako druga deca jedu sladoled", najvise volim geparde, ali je margay isto savrsen
  6. milfisland

Crna Gora

Pušti politiku jeli realno da ženi sude umjesto orden da joj daju... Zlatile se zemlje sa "širim" pogledom na samoodbranu, pa odvrate malo nesoje https://m.cdm.me/hronika/prihvacena-optuznica-protiv-simonoviceve-beranka-branila-brata-od-komsije/
  7. Rowanoke

naucni vocap - kad necete da smarate posten svet

to za respiratore mi je fuj, ne mogu da verujem na sta smo dali pare, da se pravi respirator, maske i dezinfikacioni tuneli, bukvalno Zeljko M. sa onim svojim ozonizatorom ima vise kredibiliteta, a debil je. @buba gospa Daaaa, zamisli za trogodisnji projekat moras unapred da znas ime i prezime doktoranda, wtf, a ako ne znas jedini nacin je da ih vodis pod tehnicka lica, usluge tehnickih lica, fuuuj i to mora tipa samo 10 posto da bude celokupnog budzeta, znaci plata mora biti manja od predvidjene 110k. Bezveze, ajd mi preporuci nekog ko to zaista prati?
  8. Бруклинский

Najbolje scene

Nadam se u pozitivnom smislu Nego ipak moram da okacim jos jednu scenu iz tog filma, svaki put mi zasuze oci kad je gledam, sta cu kad nisam robot kao moj idol Schwarzy
  9. ArleKino

Fudbalska kupusara

+1000 Najbitniji igrač u historiji engleskog klupskog fudbala. Ferguson treba da mu napravi spomenik u razmjeri 2:1 u svom dvorištu i da spomeniku svako jutro cjeliva muda.
  10. Бруклинский

Koji film da gledam (večeras)?

Danas ce biti nekoliko odlicnih filmova, jedan na RTS 1 i dva na HBO 2 (jos se i rimuje) RTS 1 - 22:45h > Hardcore Henry (2015) HBO 2 > 23:30h > Once Upon a Time... in Hollywood (2019) HBO 2 > 02:10h > Snatch (2000) Hardcore Henry je film koji mi je veoma drag, rezirao ga je Илья Найшуллер i sniman je u Rusiji, tu su jedan od mojih omiljenih ruskih glumaca Данила Козловский, zatim uvek gotivni Tim Roth i luckasta Haley Bennett, dok je nekoliko razlicitih kaskadera tumacilo glavnog lika iz naslova filma, naime sve je snimano GoPro kamerama iz prvog lica, tako da je ceo film kao jedna luda i uzbudljiva video igrica, sat i po neprestane zabave, potrosili su oko dva miliona dolara, a zaradili su skoro deset puta vise, narocito su umpresive scene kada se radnja desava u MIBC, to je moskovski internacionalni biznis centar, jedan prelep deo Moskve sa novoizgradjenim savremenim neboderima, definitivno preporucujem film svima koji ga do sada nisu gledali, mozda sam i ja malo pristrasan u vezi ovog filma, ali zaista smatram da je jedan od najmastovitijih ikada. https://www.imdb.com/title/tt3072482/ Tesko mi je da izdvojim samo jednu scenu, pa cu zato okaciti trejler koji je sam po sebi spektakularan i dovoljan je da sam sebe izreklamira. Sto se tice ovog najnovijeg filma od Tarantina, tu mi je ubedljivo najbolja scena kada Brad Pitt treba na nahrani onog svog prelepog kera. Snatch jeste dosta stariji film, ali mi je medju deset najomiljenijih ikada, Guy Ritchie je takva faca i obozavam vecinu onoga sto je do sada snimio, narocito ovaj i Lock, Stock And Two Smoking Barrels, ta dva su mi najbolja, tesko je bilo izdvojiti samo jednu scene posto sve kidaju, ali ipak i ovde Brad Pitt za nijansu dominira vise od drugih, on je lik takva faca bio i ostao, narocito ovde i u filmu Fight Club, uvek sam ga obozavao, ovde mi je konkretno najjaci kada prvi put pokazuje svoje borilacke vestine u onom ciganskom naselju, nakon toga sledi i jedna od najlegendarnijih linija koju isporucuje onaj car Jason Statham ("It turned out that the sweet-talking, tattoo-sporting pikey was a gypsy bare-knuckle boxing champion"), on mi je isto bio i ostao jedan od omiljenijih glumaca (narocito u filmovima Mean Machine, Transporter, Crank, London, Spy, The Bank Job, Death Race, kao i u vec pomenutim Snatch i Lock, Stock And Two Smoking Barrels).
  11. mustang

Najbolje scene

da mi neko pricao da postojis, rekla bih mu da laze
  12. Бруклинский

Najbolje scene

Posto je Terminator 2 najbolji film svih vremena, onda treba iz tog filma izdvojiti najbolju scenu, a to nije lako jer je svaki sekund tog filma savrsenstvo. Arnold Schwarzenegger je drugi naj kul covek u istoriji ove planete (Bruce Lee je nedodirljiv), tako da scena mora biti neka vezana samo za njega. Nakon dugog i mukotrpnog razmisljanja, nekoliko legendarnih scena je uslo u moj uzi izbor, medjutim ipak je secenje ruke nesto neponovljivo.
  13. Today
  14. John Coltrane

Bundes 19/20

Šampionski ples Elite™ Dajte odmah Zlatnu loptu Havercu.
  15. milfisland

Crna Gora

Momci ovdje imate poneku informaciju o Srpskom nacionalnom savjetu, koji dobija kintu po odlukama Fonda za manjine. Znate da ljudi nisu gadljivi na pare uglavnom. http://www.fzm.me/v/index.php/naslovnal
  16. Бруклинский

Domaći rep

Gru (Pravi Broj, Pizza Vegeteriana 2), znam da je on bio jedan od prvih i legendarnih srpskih repera, medjutim moram priznati da su mi njegov tehnicki nivo repovanja i sami tekstovi bili dosta prosecni, ali imam maksimalno postovanje za celu njegovu karijeru i uvek sam uzivao u skoro svim njegovim spotovima posto su cesto bili prepuni odlicnih riba, na ovoj prvoj pesmi mu gostuje Irina 2Hot koja mi se svidela prvog sekunda nakon sto sam je video, bomba nad bombama, dok mi je na drugoj pesmi ipak najgotivniji Shorty kad isporuci sledece linije ("Kada izlazi iz stana, ona blista i sjaji, tu su Donna Karan, Gucci, Fendi, Cavalli, u gradu svima dobro znana, slatka mala vegeteriana"), RIP my brotha Gru. Bad Copy (Zurka, Idemo Odma), oni su mi uvek bili jedna od duhovitijih grupa na srpskoj hip-hoip sceni, ne mogu bas reci da sam uzivao u svim njihovim pesmama jer se cesto ponavljaju i nekada nivo produkcije nije bas na zadovoljavajucem nivou, ali odredjene njihove pesme su mi stvarno vrh, na ovoj prvoj najjaci mi je bio Skaj Vikler sa ovim linijama ("Do sada trajalo nedelju i po dana, izneli smo vinjak kad je nest'o sampanjac, posto nema belog svi su smrkali kajmak, glavati su majmuni kuci smrkali bakar"), dok mi je na drugoj pesmi ipak pobednik bio Ajs Nigrutin sa ovim biserima ("Ti si ona prava jer gotivis Zofman, da prskam ti po bulji, zakljucavam u orman, onda te otkljucam kad je rana zora, dam ti malo vode i hleba jedna kora"), kapiram da oni imaju kultni status u Srbiji bas zbog ovog zajebavanja i da ih zato mnogi vole. VIP (3-2-1, Sekund, Minut, Sat), moram da ponovo ubacim moje favorite iz Bassivity ekipe, ova prva pesma mi je bas kul za neki ulicni basket, a i spot mi je super, na prvoj je Ikac pokidao ("Jedite kokice i pilece nogice dok ekipa redom kida, drugari mi smo svetska liga, ovo je nauka iz knjiga, svakodnevno treniram i nerviram, ne gubite iz vida"), dok je ova druga zatvorska pesma toliko brutalna da je tesko bilo izdvojiti favorita, ali recimo da je ipak Struka tu poentirao sa ovim linijama ("Celcni okovi, u zatvoru pomama, droge ima u tonama, sve je koman do komana, Ghetto Gospel i moja suza za geto, al' izguracemo brate kao ruza kroz beton"), inace na ovim grupnim pesama svi zivi su mi bili super. Lud & Struka (Kes Klijentela, Oci Ne Vide Pravdu 2), toliko dobro zvuce zajedno da sam morao da izdvojim jos dve njihove zajednicke pesme, ova prva mi je uvek bila jedna od favorita, tu mi je najjaci pocetak ("Dodaj te pare vidi dinar ako fali, bato stici cu tu bulju bas k’o jebeni rafali, vi znate Struku, za moj drzak tonalitet, medju nogama kvantitet, daj da uzmem parce pite, kinte vise od De Nira, jebenog kazina, al’ opet ispadam iz sina, gde god zgazim tu je mina"), dok je ova druga pesma onako vise neka realnost bez fenseraja, ovaj deo mi je bio najbolji ("Moze nesto ispod tezge kao da smo na pijaci, s ugovori kao da su sklapani na pijanci, sa spanskom kompanijom kao spanska serija, pa nam je k’o spansko selo cela ta koncesija"), prosto mi je neverovatno kako me nikada nisu razocarali, sve solo i grupne pesme su im jebeno odlicne. Struka & Reksona (1001 Plan, Duze Staze), njih dvojica takodje zvuce savrseno kada su zajedno na pesmi, na ovoj prvoj ove linije od Struke su mi najjace ("Kad zivot spusti zavese i pogrebi stignu, oni koji me pljuju ce da mi spomenik dignu, zato pazi gde gazis, ovo je opasna zona, ili koracas ili puzis, il' si kapo il' si dona), dok su mi na drugoj ove linije od Reksone super ("Flow neponovljiv, Reksona visa sila, uslovi nepovoljni, na bitu cice zima, retko da neko ko ja stoji iza svojih rima, dok gledam scenu kako gori ko Neron dim iznad Rima"), ma mogao bih do kraja zivota da ih slusam bez prestanka, jebeni kraljevi nad kraljevima.
  17. mustang

Slike vasih ljubimaca

moram ovog crnogorca da podelim sa vama naravno nije moja slika (mislim da bi trebalo otvoriti poseban topik za ovakve slucajeve i gde mi nismo autori niti su nasi ...)
  18. mustang

Razno

nehumano na sta lici superman superman idem da izmerim puls...
  19. Budja

Coronavirus Covid-19 - opšta tema

Zato i uzimam smrtnost a ne broj zarazenih, i zato kazem da su brojke u Brazilu nepouzdane. Sto se plave drzave NY tice, i tamo se umiralo iznenada i nije se dijagnostifikovalo, i sam NYT je o tome pisao. Sto se umrlih tice, svugde gde je mala verovatno nije muljana. Tu ukljucujem i Srbiju.
  20. mustang

Amerika, zemlja velika

lapd se spremala zadnja dva dana za riots sutra protiv antifa u downtown...i blm
  21. Бруклинский

Razno

Henry Cavill ce izgleda ponovo biti Superman, napokon neka lepa vest, lik je ionako bio najsavrseniji moguci izbor za coveka od celika. https://deadline.com/2020/05/man-of-steel-henry-cavill-superman-warner-bros-1202945025/
  22. iDemo

Globalno zagrevanje

Posl'o brt Elvood™ : skepticism-is-healthy-but-planet-of-the-humans-is-toxic
  23. Бруклинский

NBA 2019/2020

Ajde sto je brutalan kosarkas, nego je i veoma pametan, vec su me dovoljno zagrejali, nemoj samo da umesto BB (Bradley Beal) na kraju bude bb (blue balls) https://www.nydailynews.com/sports/basketball/ny-bradley-beal-trade-rumors-20200529-ymg63mmft5cbretc2rk5tmyf7a-story.html
  24. Бруклинский

Love at first sight

Mansory upravo objavio nove slike onog njihovog Star Trooper Pickup modela, gledam i liju mi suze sto nemam 600.000 evra ispod duseka
  25. Dimitrije

Velja kruska u grlo zapadne

Ne znam koliko je ovaj tim slabiji of Milojevicevog, ali da je igra bolja i lepsa je vidljivo i laiku. Moja "teorija" je da su evropske utakmice imale lose posledice na igru Milojevicevog tima. Kada je Milojevic dosao u Zvezdu, njegov tim je zaigrao dobro i superiorno osvojio domace prvenstvo. Kada su zaigrali utakmice u Evropi, Milojevic je smatrao da nedostatak kvaliteta u timu u odnosu na jace evropske klubove moze jedino da nadomesti cvrstom odbrambenom i taktickom igrom. To je, na zalost, postao trade mark Zvezdine igre u Evropi i uticao je na stil igre i u domacoj ligi. U utakmicama protiv objektivno slabijih protivnika, cesto se igralo u grcu jer se napadacki stil igre pogubio. Igra u napadu se uglavnom oslanjala na pojedinacni kvalitet igraca kao sto su Marin i Ben, dok su se igraci sa nesto manje kvaliteta i/ili manje samopouzdanja, kao Ivanic, Garsija i Tomane, osecali izgubljeno u takvoj igri.
  26. Бруклинский

Midterms 2018 and beyond

Andrew Schulz jos jednom dokazao kakav je car
  1. Load more activity
  • Create New...