Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Frank Pembleton

Jedna mapa govori vise od rijeci

Nemaš saosećanje prema radnicima u kockarnicama. Tamo je uvek noćna... ... Shiit has hit the fan...
  3. levi

Velja kruska u grlo zapadne

do jaja, preko cele strane sajta "sezonske karte" slika sa utakmice grupne faze Lige šampiona, a sezonske karte ne važe za utakmice grupne faze
  4. Azdaja

FK Partizan 2019/2020

Jeste @Ted ali brate, koji su ovo igrači. Čemu će nam, daj radje nekog talentovanog klinca
  5. levi

KK Partizan 19/20

pa nisu samo navijačke teorije same od sebe, nego je Trinkijeri dao povod svojom izjavom dobro se on uvalio u ovo blato ovde, i ne propušta da da svoj doprinos kad god može
  6. Frank Pembleton

NOVI BEOGRAD

Biće da je tako, što jeste neverovatno... ... Shiit has hit the fan...
  7. Venom

Kockarski dugovi uvek mogu da se otplate dopunskim radom u nocnoj smeni.
  8. Rumpelstiltskin

Radnički Niš 2019/2020

I to mu je mnogo Sent from my MI 6 using Tapatalk
  9. Bujodrag

New Now eating!

I meni je uvek bilo bez veze što mora svaki dan da se jede. Dosadno, brte. Često sam preskakao dan, kao i spavanje. Treba eksperimentisati
  10. Filozof manijak

+1
  11. beta kentauri

NOVI BEOGRAD

onaj folić je u odnosu na ovog morona anđeo s neba sve sa oreolom i krilima.
  12. Filozof manijak

koncerti

Idem večeras da gledam svirku LJubičica na trgu galerija Ne znam šta da mislim o sebi...
  13. Jimmy Kowalski

KK Partizan 19/20

Ma nema tu nikakve misterije. Vec sam pisao za Gagija, posto je delovalo da nece ostati u Unikahi, mi smo mu poslali ponudu, on je nacelno bio prihvatio. Vezao neke dobre partije, oni odlucili da mu ipak ponude novi ugovor, svakako jaci nego sto smo mi mogli da mu damo i to je to. Gagiju se inace svidja Spanija, izabrao sta je bolje za njega i gotovo. Trinki to predstavlja kao situaciju gde je sve bilo dogovoreno, pa se izjalovilo sa tom metaforom o lopti u golu. A onda navijaci krecu sa teorijama o zabrani i slicne gluposti..
  14. Milosh76

Bice komplet nov semafor i do subote Novi sajt http://sezonske.budideozvezde.rs/
  15. aram

New Now eating!

Plavi kamen? Hvala moja keva uzme jednu mahunu i prelomi je - treba da pukne lako i ravno, ona tu vidi i ima li konce i svežinu i sve... meni baš ne uspeva
  16. gospa buba

NOVI BEOGRAD

ideja je pretpostavljam da se skloni stari i ne napravi novi nikad, da ne drnda eliti pod prozorom? sent from bubamoto
  17. Frank Pembleton

NOVI BEOGRAD

Droga krokodil... Nema druge... Ali cela manipulacijama sa "građani će izglasa ti rešenje..." ... Shiit has hit the fan...
  18. Skyhighatrist

koncerti

Op op, kakav ubod
  19. Ras

New Now eating!

32,9:100,0 Za boraniju koju spremam sa paradajzom više bih voleo šarenu i danas sam igrao eci-peci-pec na pijaci i dobro je ispalo. Ove godine 3 dobre kupovine i jedna podnošljiva Prošlog leta sam u Maksiju kupovao svežu boraniju i svaka je bila dobra - iz različitih tura, neki put šarena, drugi put žuta. Zaista ne znam postoji li uopšte metod da se izabere dobra boranija (pre kuvanja)?
  20. Segundo

KK Partizan 19/20

Moze biti da su neke stvari navijačka interpretacija.. Deo o "kući na moru" je manje bitan (iako ga zaista na prvu nisam skapirao još onomad) za razliku od tog metra u golu što se Gagija tice, pa lopta izbačena, a sudija nije video. Moguće da grešim.. Ali odmah iima i ovaj nastavak: "Prvo sam pokušavao da pronađem domaće igrače. Još me boli koliko su mi vrata zatvorili direktno u nos. Nije moglo ni da se priča o domaćim igračima. To je za nas bilo nedozvoljeno." Ovo se svakako ne odnosi samo na Gagija, ali "metar u golu, neko izbacio, sudija nije video" i ovaj drugi pasus prosto idu jedan uz drugi, ne deluju mi kao odvojene priče. Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
  21. Ted

BATE vam je ubedljivo najbolja opcija
  22. Bujodrag

NOVI BEOGRAD

Šta? Ne mogu jedan mostić da premeste? Kukavni kilavci. Neću više glasati za njih. Oh, wait. Nisam ni do sada glasao za njih. Glasam za sebe. Ja sam najbolji od svih kukavnih kilavaca.
  23. beyoncé

koncerti

bajno
  24. renne

New Now eating!

Ja ću sad da jedem pletjku, prasetju, i cluka
  25. Lezilebovich

NOVI BEOGRAD

Metalni most na sred livade pola kilometra od reke bi zbog sadnica odavao utisak da je od davnina tu. Most napravljen 1944... od davnina na sred zelene povrsine bez upotrebne vrednosti... Majko mila
  1. Load more activity
  • Create New...