Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. W.F.C.

Bundes Liga 18/19

Au koja sansa za Ajntraht da maltene udje u LS pobedom u ponedeljak.
  3. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Covic je u odgovoru na jadno saopstenje Buducnosti bukvalno najavio haos u ponedeljak.
  4. Rumpelstiltskin

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Miloe stavio ostavku
  5. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Koja razilika između sveta danas i onog juče.
  6. omiljeni

NFL 2018

A zasto Haskins pada na boardovima? Nije padao dok je bio combine ili pro day, a pada sada kad sedi kotkuce ili eventalno radi private workouts. Nema mi to logike. Sad su se setili da je bio starter samo 1 sezonu? Pa i Murray je. Ili sto nije bio in shape? Pa i Murray se utovio ko prase da bi mogao da vagne preko 200 na combine. A kad pocne sezona igrace sa 190 Te price mi deluju kao popunjavanje vremena do drafta. White i Bush su bas mnogo slicni igraci. Obojica su undersized ali fenomenalne atlete, lete po terenu i obojici su najvece mane to sto su precesto out of position i sto ih je lako upecati na misdirection i fake. Obojica urade i po 3 pogresna koraka, ali uspeju da se izvuku jer su zveri i stignu da obore coveka posle 5 yarda, ali na pro nivou to je 25 yarda ili homerun. To sto njima fali nije bas stvar koja se lako nauci. Dosta njih to nikad ne nauci i onaj ko ce ih draftovati u top10 sigurno ima mnogo poverenja u svoj coaching. White je dosao na LSU da bude runningback ali su ga odmah prebacili na LB pa jos uvek uci poziciju, ali videcemo kako ce to ici. npr Jack je na UCLA isto igrao kao RB i imao je utakmice sa 3-4 TD, pa je presao da igra iskljucivo na LB, draftovali ga Jagsi u drugoj ali kad gledas njega vidis da on na playaction uvek uradi samo 1 korak napred i odmah prepozna sta se igra i dropuje u cover. To se malo teze nauci i koliko je pitanje discipline toliko je i instinkta. Kuechly o tome ne razmislja, on to prosto prepoznaje istog trenutka i reaguje. To mora mnooogo da se vezba ali ko to nema u sebi nece nikad nauciti da bude na istom nivou sa ljudima koji su elitni igraci. Ne mozes nauciti ni brzinu, ali svako ce izabrati Kuechlya i njegovu 4.60 brzinu sa odlicnim instinktima nego Whitea ili Busha iako su oni 4.40 Tako da ja mislim da ce verovatno i White i Bush bar dobar deo rookie sezone da riljaju kao Sam na early downs i igrace kao Mike tek na 3rd down. Ako ne bude islo sve po planu onda ce to da se oduzi, a ne verujem da bilo ko zeli draftovati sama u prvoj. Nema savrsenih draft prospecata ali kad hoces da draftujes mike LB u top 5 onda ocekujes i da ce imati odlican, sto se kaze, mental processing. Zato mi je logicnije da Tampa proba da uradi trade down i onda uzme nekog od njih dvojice. Plus sto bi Tampi veci prioritet trebao biti CB. Na LB imaju Davida, Beckwitha i potpisali su Bucannona i Mintera koji su bili starteri kod Bowlesa u Zoni Na CB su mnogo tanji.
  7. kipo

Premier League 2018-19

Njukasl osigurava opstanak
  8. freakns

NFL 2018

ma kakav crni Devin White. zavisi sta planiraju sa odbranom. ako pokusaju prelaz na 3-4 mozda Rashan Gary. ako ostaju na 4-3, Josh Allen ako dodje do nas. moj personal fejvorit bi bio trade down na sredinu runde, pa da pokupimo nekog ofanzivnog linijasa. kako god da ispadne, u prvoj rundi treba uzimati linijasa, ofanzivnog ili defanzivnog. onda u drugoj i trecoj nekog safetyja i LBa, pa posle probati pojacati RB... rupa je mnogo a novca bas i nemamo
  9. harper

Gledao samo prvo poluvreme pa zbrisao na protest, bilo je jos u prvom poluvremenu jasno sta nas ceka. Imamo u timu gomilu mediokriteta koji misle da su uhvatili boga za muda tako sto su redovni ispred severa posle utakmice i zabole ih da igraju. Milojevic je potpuno izgubio kontrolu nad timom, zato svaku utakmicu moraju da igraju Marin i Ben. Njih dvojica su do danas vadili fleke svake kurcobolje grupe kretena koji su poceli da hodaju u malo vecim cipelama, a danas su i oni digli ruke od saigraca koji ih bukvalno zajebavaju otkako je poceo prolecni deo prvenstva.
  10. James Marshall

Strane Lige 15/16

Ne sjećam se kad sam gledao grublju utakmicu od ove Groningen-Ajaks.
  11. ObiW

NHL 2015

Isti takav gol su poništili sinoć Kalgariju. Što se Kolorada tiče, Grubauer je odlično branio, sinoć je zaustavio penalty shot i uz prvi napad (R-MacK-L) ima najveće zasluge za prolaz u sledeće kolo. Kolorado je cele godine bio hot/cold tim: počeli su sjajno, pa onda u januaru i februaru od 20 utakmica dobili 5, i na kraju od poslednjih 10 u prvenstvu dobili 8 i jedva ušli u plejof. Kao što su iznenada ušli u formu, tako mogu iznenada da padnu i ispadnu 4-0 u sledećem kolu. Mac Kinnon je zvezda tima, ali je Rantanen igrač sa najboljim pregledom igre; naizgled ni iz čega preciznim pasom stvara šanse. Pogledajte OT gol Mac Kinnona u drugoj utakmici i sve će biti jasno. Dok se nije povredio pred kraj prvenstva bio je lider tima u poenima, i tek je u poslednje 2 utakmice došao u formu u kojoj je bio pre povrede. MacK i Rantanen su za ovaj tim ono što su nekad bili Joe Sakic i Peter Forsberg.
  12. Eto @renne zna sve Divno bilo na protestu. I srela sam jednu prelepu forumašicu, prepoznala je sa slika a što mi je bio naročito zadovoljstvo Nemam pojma koliko je ljudi bilo, ima li kakvih procena ?
  13. FPLS

Kolika je bila na Cukaricki pri rezultatu 0:2, to je pravo pitanje.
  14. BlackGeorge

Građanski protesti u Srbiji 2018

Bio incident. Policija nije regulisala saobraćaj i crni džip uleteo među demonstrante. Nije bilo povređenih srećom.
  15. halloween

Ubistvo Olivera Ivanovića

To je taj smeh.
  16. renne

FK Radnički Niš 2018/2019

A1
  17. bradilko

Crna Gora

ihh malo ljudi. a i organizatori necemo neceko ono, necemo sa ovima.. jebiga ne ide tako
  18. Janko Veselinović govori kao neki partijski portparol iz 70ih...aj da vidimo na šta će da liči ta slobodna zona od 4. maja...
  19. ivy

'De ima da se pazari?

meni je matovilac skup za kolicine salate koje ja jedem a nema ni nikakav ukus..skroz mi je bla
  20. Miljenko

Kladža pt2

Ostade jos Porto na ovom dugackom. Da li braniti ili ne. Dobitak mi pokriva veci deo danasnje uplate. Morao bih da odigram nesto 0-1.
  1. Load more activity
  • Create New...