Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Leia

    pitam te pitas me

    Volim, mada muzika iz tih ranijih epoha me baca u neku mlitavu nostalgiju tako da ipak izbegavam Prolaze li vam dani brzo ili sporo?
  3. da li je džajiću robiji sudjeno za pokušaj ubistva çokija i da li je çokiju sudjeno za pokušaj ubistva andjusa i da li je andjusu sudjeno za iznudu i tako dalje i tako dalje...samo sanitarni otklon od takvog sljama
  4. VoodooDerina

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Spajić me je pozitivno iznenadio, nisam ga nešto pratio dok je bio "napolju", ali vratio se kao i više nego pristojan štoper za naše prilike. Da je Dragović na njegovom nivou bili bismo mirni tu. Ipak bekovi su rak rana ove ekipe, nepostojeća pozicija praktično. Nedeljković tek što je zaličilo da može da nam reši bar polovinu problema, a ovi ga prodadoše brže bolje.
  5. spaceploitator

    NBA 23/24

    8 poena bema kad se lomi, dok bostonov 1-2 punch gubi lopte i promasuje suteve...najslabiji udarni dvojac medju kontenderima sto ce ih i kostati titule
  6. Heaviside

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Jović treba da igra svoju poziciju, Petrušev je taman da mu bude zamena. NBA znalci, kakvu ulogu bi mogao Poku da dobije?
  7. klimt

    Domaci bendovi

    Jel bio neko? SKCNS P(R)OLEĆE – Manifestacija povodom otvaranja nove zgrade Ustanove SKC Novi Sad Sreda, 24. april, 19č – Promocija muzičkog izdanja NORK: „Novosadska rok kultura/Novi talas 1981-1982“NORK *ulaz besplatan Na promociji govore: · urednik muzičkog programa JMU RTV, Srđan Nikolić · članovi bendova zastupljenih na kompilaciji · urednik izdanja i urednik za izdavačku delatnost SKCNS-a, Igor Todorović Muzičko izdanje NORK: „Novosadska rok kultura/Novi talas 1981-1982“ objavio je novosadski Studentski kulturni centar u martu 2024. godine. Na njemu se nalaze do sada neobjavljeni snimci bendova Luna, Kontraritam, Obojeni program, Boye, Čista proza, Grad i Foto-model. „U prethodne, nepune, dve decenije, SKC Novi Sad objavio je brojna CD izdanja. Trenutno ih u katalogu ima 112, a u pitanju su mahom lokalni nezavisni bendovi, ali i autori klasične i džez muzike. Kada se pre dve godine javio Srđan Nikolić sa idejom da Radio-televizija Vojvodine, odnosno Radio Novi Sad, u čijim studijima su zabeleženi ovi snimci, i SKCNS zajedničkim snagama objave album sa prvim snimcima pionira lokalne novotalasne scene, nije bilo dvoumljenja, niti trunke razmišljanja. Da, naravno! To je nekomercijalno izdanje koje, logično, samo SKCNS može da potpiše, i niko drugi. Izdanje koje ostaje za sva vremena, kao vredan dokument o kreativnoj i raznovrsnoj novosadskoj sceni s početka ’80-ih godina 20. veka, koja je išla u korak sa svetskim trendovima. Imam osećaj da bi većina bendova koji se nalaze na ovoj kompilaciji, da su kojim slučajem nastali u Beogradu, a ne Novom Sadu, imala zapaženije karijere, više zvaničnih izdanja i generalno veću medijsku pažnju. Ali, brojni su primeri gde su manje sredine iznedrile pojedince i bendove koji su iskakali iz šablona, imali originalnu crtu, kvalitet i ostavili snažan pečat na sceni. Uostalom, i London je London, a Mančester je Mančester… Ako me razumete.“ Igor Todorović Zgro, urednik izdanja Izvor: https://highwaystarmagazine.org/skcns-prolece-manifestacija-povodom-otvaranja-nove-zgrade-ustanove-skc-novi-sad/
  8. reg

    NBA 23/24

    Ubacio je i Adebajo neke bitne poene kada je Boston počeo da se približava, a takvih poena nije bilo na drugoj strani.
  9. dragance

    Tramp posle poraza

    Da, Austin puca od mikropivnica i hipsteraja kao nigde.
  10. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Tajna prestaje to da bude kad se javno kaže da tajna postoji. Ako je imunitet tajni, zašto je Rićpe rekao pred glasanje Ako neko ima tajni imunitet, sad je vreme da ga iskoristi? Čak niko iz oba plemena nije ni trepnuo. Valjda zato što se sve zna (osim kod koga tačno su imuniteti), dok se mi ovde ložimo kao budale. Nije prvi put da se produkcija outuje detaljima koji jasno pokazuju da se meša u igru.
  11. garmonbozia

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Petrušev je super za drugu petorku, Jović mora da bude prva četvorka.
  12. Gore su one papuče sa pufnama.
  13. Papovac

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    moze i jovic da se spusti na 3, a da petrusev krene kao 4, super je odigrao na sp svaki minut koji mu je dat.
  14. Jesper23

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Hvang je odigrao doktorsku utakmicu, izdominirao je trkački i pas igrom, on je srce ove ekipe. Još pronaći krštenog zadnjeg veznog i već sad smo ozbiljna ekipa. Dragović na veliku žalost djeluje kao bivši igrač i zaista sam u dilemi da li ga uopšte i zadržati, ako ima želju da ide ja bih ga pustio. Opet komična reakcija i otvaranje čiste kontre protivniku, djeluje mi da je i koji kilogram nabacio. Sve u svemu bekovi i zadnji vezni su prioritet, ali kao što znamo dvojac bez kormilara će dovesti 2-3 krilna igrača, tu smo tanki. edit: Sredina sa Hvangom i malim Ilićem može biti jako potentna, samo da pogodimo tog zadnjeg veznog. Da nam je vratiti Stamenića sa priprema i starta sezone, radio bi nam posao
  15. 189-

    NBA 23/24

    kad god su se priblizili ovi su ubacili 2 trojke pa onda boston opet nekako pokusava da stigne i smanji razliku ovi opet ubacili trojke i to je to.
  16. VoodooDerina

    Tramp posle poraza

    Vole, ali tek u kasnijim generacijama što se vidi na Floridi npr. Za sada još uvek većinski podržavaju demokrate i njihova imigracija u većinski republikanski Teksas trenutno slabi poziciju GOP-a tamo. Na duže staze ćemo videti kako će se razvijati situacija. https://www.as-coa.org/articles/chart-how-us-latinos-voted-2022-midterm-election https://hispanicvote.univision.com/texas/ Inače bio sam i u Ostinu i u SF i mogu reći da je prestonica Teksasa ostavila mnogo jači utisak "woke/plavila/hipsteraja" nego San Francisko i pored svih stereotipa.
  17. Venom

    Tramp posle poraza

    Ovo je kap u vodi i generalno ne može da promeni ništa bitno narednih nekoliko decenija. Mislim da sam video da ih se pre par godina preselilo 100k ali istovremeno jedno 50k je otišlo iz Teksasa u Kaliforniju. Znači trebaće 15-20 godina tim tempom da ta brojka pređe milion. Drugo upitno je koliko su ti što idu za Teksas plavi, pre bih se kladio da su ispodprosečno plavi u odnosu na ostatak. I treće mislim da velike sredine imaju sposobnost asimilacije i da je verovatno da će pridošli da se priviknu na sredinu nego obrnuto. Pogotovo ako ta brojka bude značajna za 20 godina, dok ih se skupi dovoljno deca će im možda biti crvena. Isto važi i za latinose. Mada generalno koliko videh veći gradovi čak i u Teksasu naginju ka tome da su plavi već sad, što znači da će se promene ako ih bude dešavati iznutra. GOP će još neko vreme moći da mulja s granicama da bi uzeli ono što misle da im pripada, ali pre ili kasnije i tome dolazi kraj.
  18. Ras

    Prodavnice

    Mix Markt lokacija u Sarajevskoj je na broju 72 (ako sam dobro video), u svakom slučaju poslednji kvart sa desne strane pre Mostara, odmah pored Metalac prodavnice.
  19. Jesper23

    NBA 23/24

    Kada sam rekao starter prije svega sam mislio na minutažu oko 30 minuta pa i iznad. Trenutno jeste starter ali sa 18-19 mpg, te sa relativno limitiranim doprinosom. Ali valja raći da se vidi ogroman upgrade u odnosu na prethodnu sezonu. Ako ovako nastavi da zri, biće to ozbiljna priča. Sinoć je odlično preuzimao Porzingisa na postu, što me je jaaako obradovalo, dečko može da preuzima apsolutno sve, što je jako bitno za modernu košarku.
  20. Weenie Pooh

    Tramp posle poraza

    Stari su to stereotipi, sve manje osnovani. Imigranti često vole da "podignu merdevine za sobom", odnosno podržavaju strožu kontrolu granica pošto se njihova familija uvali na bar generaciju-dve. Trampu je podrška među latinosima samo rasla, sa 26% na 37% četiri godine kasnije, na trenutnih high forties. Vox: High Hispanic turnout might help Trump NYT: Trump edging out Biden among Hispanic voters 46% to 40% (margin of error 10%). WTWW: Latino voters want what every voter wants: Jobs, the economy and health care.
  21. Mr.Mxyzptlk

    Gender identity

  22. bio lik na kp, prodavao kutiju od 100 za 100 eur. dobra ponuda al ga nema vise. mislim da cu takvu da ganjam, tu najmanje duplih ima
  23. reg

    NBA 23/24

    Odgledaj utakmicu, imao je Boston šanse da se vrati, smanjili su sa 12 razlike na mislim 6, ali je previše bilo promašaja nakon ulaza i sa distance. Jedno je kada to radi Hačimura, drugo kada promašuju Braun i Tejtum. Tejtum je uz to promašio oba bacanja kada je Majami počeo da pravi razliku. Majami je dao više trojki i verovatno imao bolji procenat na poluvremenu pa je gubio tri razlike, tako da, ipak tu ima još nečeg osim "išle su ih trojke".
  24. Ugg papuče koje umesto po kući, nose napolju. Na čarape. Jezivo
  25. Jesper23

    Polovnjaci

    Uzeo je na kraju punac Qashqai 2016-o godište 1.6 Tekna, 4x4, manuelac (to tražio) 140.000 na satu, sa urednom servisnom istorijom.Pazario ga za 14,3k eura, prije pazara odveli smo ga do ovlaštenog servisa gdje sam preko poznanika došao do majstora, čovjek me pozvao na stranu i rekao mi da odavno nije vidio auto u boljem stanju i da mijenjam ulje nakon 10k, da se ne brinem. Pitao sam ga za tu pumpu, kaže da im to jeste problem i da prilikom svakog servisa se može provjeriti stanje pumpe. Hvala puno na savjetu, živio.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...