Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Nikolica je bio najzanimljiviji od ovo troje, šteta
  3. Fakundo Sava

    NBA 23/24

    Teba da uvedu pravilo da ako bude 3-0 za neku ekipu tim automatski ide dalje,smara posle ono mrcvarenje
  4. dùda

    Survivor za sva vremena

    Ahahaha, Mario persira učesnike, koje proseravanje Ed. Jebeni autokorekt glumi mi Hrvata i tera me da budem kulturna™
  5. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    nadam se da ovo nece uticati na besplatne potoke koje koristimo
  6. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Matea popizdela zbog ova tri glasa gore nego ovi što su poslati u duel, niš joj nije jasno.
  7. Budja

    Amerika, zemlja velika

    Nisakm ekspert, guglao Princeton i cini mi se da nisi u pravu. Exhibit 1 - Prestanak investiranja u 90 "fossil fuel" kompanija (kako je to moguce ako se investira u indeksne fondove?) Exhibit 2 Struktura investicija - ima tu i hedge fondoa ("independent returns; u izvestaju se pominje diversifikacija unutar svake asset class, ali se ne pominje kako se ona dostize)
  8. dùda

    Survivor za sva vremena

    Ne znam da li ste videli u Srb verziji. Luka, Matea i Dorijan seru nešto o Nikoli da je namerno izgubio igru, na to će Matea (jer su se njih troje genijalaca složili) "pa da, veliki umovi razmišljaju slično". Ahahaha, 😂 😂 😂 😂 😂 Ulepšala mi je ovaj usrani dan.
  9. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    narod ne ali političari i košarkaške sudije itekako!
  10. mackenzie

    NBA 23/24

    Da li bi 70ih ovo bili koraci?
  11. Fakundo Sava

    Euroleague (sve sezone)

    Nije challange ,sudija je sam otišao da gleda Inače skupa greška sudija ,imali bi dva bacanja plus loptu ovako je domacinu ostala lopta i bacanje zbog tehnicke Šarasa
  12. ducca

    Premier League 2023-24

    Lester se vraća u PL i zvanično.
  13. Valkyrie

    Euroleague (sve sezone)

    Tako se zove, meni zvuči ko neki zakon/teorija iz fizike. Previše izgubljenih lopti Olija, jbg. Bar se treća igra kod nas™
  14. pa jel reko mali alek da su bednici, nisi pratio
  15. MiddleClass

    Euroleague (sve sezone)

    Mozes celindzovati uvjek physical altercation ili kako se vec to zove
  16. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Bokijev govor na početku, u prevodu: Jedite bre govna, dosadni ste i smarate, ubićete nam gledanost, ajupičkumaterinu više.
  17. ultra plasticni

    Amerika, zemlja velika

    guglaj staratelj trbuha, savremene tendencije otisle dosta daleko: "Nasciturus ima pravo na telesnu nepovredivost i sposoban je da bude povređen kao 'drugi' u smislu deliktnog prava. Povrede nasciturus-a postaju sa trenutkom rođenja povrede zdravlja čoveka, odnosno povrede u pravnom smislu. Dete stiče vlastito pravo na naknadu prenatalne štete sa dovršenjem rođenja, što se poklapa sa sticanjem pravne sposobnosti. Mogućnost telesne povrede nasciturus-a ne zavisi od njegove pravne sposobnosti. I kad se kaže da dete tek sa rođenjem stiče pravnu sposobnost, da egzistira kao ličnost u pravnom smislu, time se ne negira činjenica da njegova biološka egzistencija ima svoju raniju 'predistoriju'. Pitanje kada počinje 'čovekov život' i od kada je on pravno zaštićen, jeste sasvim različito od pitanja od kog je trenutka čovek pravno sposoban. "
  18. Lancia

    Premier League 2023-24

    Tripla kruna na vidiku
  19. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Uživajte
  20. Where is Jessica Hyde

    NBA 23/24

    Pratim i podizem za
  21. Shaq

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    petrusev bas ispao sisa, umesto da se kod nas vratio ode u mrski oly.. missim jeste lepo borba za f4, al u paklu je ekipa...
  22. Desmond Bojčinski

    Polovnjaci

    Švabo(ne Nemac)
  23. Valkyrie

    Euroleague (sve sezone)

    Džaba(ri) mu kad je Parker nezaustavljiv.
  24. Today
  25. kralj

    Euroleague (sve sezone)

    Filip super izgleda na terenu.
  26. mire

    Survivor za sva vremena

    genijalni mitar ognjenu: "opusti se, brate, ja ću opet glasati za tebe"
  27. Serena

    New Now eating!

    Cekam recept, a ako te ne bude mrzelo i neku sliku kad ih ti budes pravio, bar da znam kako treba da izgledaju
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...