Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. dùda

    To, mačko!

    Pa evo dobila je sad i ova fudbalerka.
  3. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Bukvalno sam isto pomislio, sasvim legitiman postupak. Tako je Nika sakupljala opuške koje su kamermani ostavljali iza sebe i odnosila Roku
  4. johan nagel

    To, mačko!

    Је л’ постоје нека правила у вези ове награде, мислим очигледно је да се драстично фаворизују индивидуални спортисти, од тимских се једино Меси некако ушуњао међу награђиване..
  5. goofs

    Euroleague (sve sezone)

    Dokle će više taj Đordi da jebe ABAligaše, šta smo mu mi zgrešili
  6. Ras

    now playing 2nd coming

    Umesto grejanja malo fanka: Harvey Mason - Funk in a Mason's Jar (1977)
  7. dùda

    Survivor za sva vremena

    Ja bih isto prvo volela da vidim leđa Vesni. Baš mi se ne sviđa.
  8. zorglub

    Najvredniji igrač

    Bila je priča o 361 ugovoru - nema tona, ali snimite komunikaciju od 0:37
  9. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Unpopular opinion: mene Voja uopšte ne nervira, totalno je bezopasan. Ako Uroš stvarno ode, Mitar i Ognjen su safe neko vreme. Volela bih da Vesna ispadne ali sve mislim da će ludaci izbaciti Anđelu.
  10. Venom

    Gender identity

    Nisam to definisao kao odliku nego istovremenu brigu za tuđu decu i stav da će neko da im vaspitava decu kako oni ne žele samo preko njih mrtvih.
  11. dùda

    Survivor za sva vremena

    Po meni, nije u redu da ih kazne. Što im ostavljaju đubre na dohvatu. Ja mislim da je to pravi survivor potez . Meni su ove godine manje-više svi dosadni. Još mi je najzanimljiviji Voja u tom nekom svom ludilu. I Ognjen, naravno. Ono se retko rađa Crvene žene su sve bzvz totalno. Od plavih je mučeni Damjan bio zanimljiv samo utoliko što je neka teška dobrica i što je dobro lovio ribu. Ostali nit su dovoljno lepi i zgodni nit dovoljno pametni nit dovoljno ludi da bi bili zanimljivi. Od plavih žena, Matea mi postaje čak i simpatična. Nensi i Mihaela su mi nešto.odvratne, Mihaela ipak za nijansu više, Martina, šta znam, deluje da nije loša osoba.
  12. warp

    Euroleague (sve sezone)

    Lepa šansa da se uhvati kvota 6 na Baskoniju večeras
  13. zorglub

    Gender identity

    Stvarno nema potrebe za ovakvim učitavanjima, bar na ovom mestu (nadam se). Jer kao što reče čovek gore pitanje je mnogo složenije da bi se svelo na stavove koji su levi ili desni, u zavisnosti od tumačenja šta je jedno, a šta drugo. Uostalom, tu su pitanja vakcinacija npr., ali i operacija i hormonskih terapija.
  14. Mindaugas Žukauskas

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Brate jel ti popunjavaš neku kvotu ovakvim postovima? Tipa želiš da pišeš na politici, ali ti fali 200 postova?
  15. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Tek treba da bude večeras, najava sa sajta Nove HR. Kažu i da je crveno pleme dobilo tužnu vest. Mislim da je Bojan spoilovao da je Alex još tamo, s obzirom da je razmak između snimanja i emitovanja 15-20 dana, verovatno je i ujedinjenje dočekao.
  16. tacafaca

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Hm... Videćemo
  17. tacafaca

    NFL

  18. vookela

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ma uzimamo/branimo tittulu, nema tu priče
  19. Weenie Pooh

    Gender identity

    To su teške muke svakog sistema na planeti. Nivo roditeljske autonomije koji država dozvoljava uopšte nije lako utanačiti. Činjenica da ti definišeš normalan ljudski poriv da se brine o deci - tuđoj ili svojoj - kao odliku "konzervativne desnice" je dosta, onako, ilustrativna.
  20. tacafaca

    NBA 23/24

    Sad samo da Lejkersi izgube kod kuce i pa-pa
  21. Shaq

    NBA 23/24

    nba pokrenula istragu, valjda ce se pokaziti ozbiljnijom ligom od aba lige..
  22. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Medjedovic dobio Argentinca Comesana 64 61 i plasirao se glavni zreb. Gledala sam nekoliko zadnjih gemova izgleda bas dobro. Servis i forhende ispaljuje kao veliki, a i na mrezi je bio solidan, bolji od Novaka
  23. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Ja to nisam videla, doduše premotavala sam razgovore, ionako su dosadni i unjkavi. Kako progovori imam utisak da mu puštaju tekst na "idiotu", samo vergla jedno te isto i pilji u jednu tačku. Smor lik, podseća na nekog "utešna nagrada" tipa sa Hallmarka, kao dobar ali beskrajno dosadan, opstaje dok se glavni baja ne vrati u selendru da osvoji nazad glavnu junakinju nakon što ju je ostavio posle srednje škole.
  24. gospa buba

    Letnje haljine

    ma da, samo treba imat srece sa velichinom, izgleda da sam uspela...
  25. Today
  26. Mindaugas Žukauskas

    Premier League 2023-24

    Klatenburg radi punom parom kao, kako beše, Forestov "analitičar suđenja" Krv ti jebem, baš me zanima koliko klub izdvaja £ za takvo jedno radno mesto
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...