Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Milosh76

    pitam te pitas me

    Ako je ruzno vreme...jeste Sledeci je zamenio gume
  3. Mel

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Ne znam koji je opasniji, "pokazace vreme", svakako je vrlo zajebano. Davno smo pisali, atmosfera u Srbiji u tom smislu je 1 na 1 Remark kad opisuje 30te po Nemachkoj. Ali hej nek se DS na miru reformishe i ponudi na trzishtu stranaka (da znam da sam dosadna ali zauvek cu biti ogorchena).
  4. Filozof manijak

    pogodi nešto o sledećem

    pošto ste se lepo isprdali na moj račun, nikog neću zvati na svadbu, A taman sam mislio, i spremio kurve i kox za one sa mladoženjine strane.
  5. Heaviside

    BG restorani v2.0

    On je u bad sušiju, u bad ramenu mislim da mu je baš otac i obojica su manjinski vlasnici. Većinski vlasnik oba restorana je grk rođeni beograđanin. U bad sušiju često sačekam zoru kada sam u Beogradu…
  6. morgana

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    ovaj nas je dosta opasniji, posljeratni, resentimanski, u drzavi s veoma manjkavim sistemom, a sa pozicije moci.
  7. Mel

    Svet

    Malo sam skeptichna.
  8. Mel

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Fashizam, buja svuda a ovaj "nash" je sa klasichnim srpskim tvistom, ali nevertheless fashizam. A ja ne proglashavam ljude olako za fashiste, nego kad to jesu.
  9. napadaj

    NBA 23/24

  10. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Verujem da bi u drugim okolnostima glasali za njega. Pretpostavljam da ipak razmišljaju da, ako šutnu Ognjena, ostaju sa svega 4 muška u plemenu. Zato im Matea gadura i dobacuje "Glasajte za Ognjena, učinite nam uslugu". Što se Ognjena tiče, lik je uspeo da promaši ceo fudbal, okrene se oko svoje ose i bukvalno ne zna je li levo il' desno, ili obrnuto. Uspeo je da sebe dovede na rub provalije iako bi učinkom na poligonima i jednim normalnim, nenametljivim stavom ladno ušao u zajedničko pleme. Tenkre. edit: Sve više pomišljam da su prerano i pomalo nesmotreno izbacili Marka u korist Mitra koji je objektivno nula. Plavima su Varja i Ivana (pa i Mitar) sigurica bod. Ni onaj muflon lenji od Voje nije daleko po (ne)učinku. Btw, čovek leži po ceo dan, ne pipa ništa ni u kampu ni okolo, jer je jelte, nervozan kad je gladan. Odvratan lik, uz to je i ženomrzac. Nije mi jasno zašto se Uroš onoliko zalepio za njega? Samo može da mu šteti izbor frenda.
  11. morgana

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    pa sarkasticna sam, nije bez ideologije naravno, niti je eu i usa covjek, niti je stit od ekstremne desnice nego je nominalno desnica koja organizuje i opravdava ekstremnu desnicu i to sa pozicije moci. sad ne znam kako ono to zovemo ali lici na fasizam. ova izjava mu je jeziva, doslovno proglasava sezonu lova. s mjesta predsjednika.
  12. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    anđus on bukvalno definicija klošara anđus of
  13. adam

    Filmske dive oku mile

    gemma
  14. Šokiran sam da se tako slabo sećaš.
  15. Mel

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Nije on bez ideologije.
  16. Leia

    pitam te pitas me

    Kakav sad sledeći, kakvo je ovo skrnavljenje topika? Da li je aktivan vikend precenjen?
  17. morgana

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Vučić o Gruhonjiću: Sram te bilo Dinko, iako ću štititi njegovo pravo na drugačije mišljenje, ali sram te bilo Sto se kaze, evropski i americki covjek bez ideologije i stit od ekstremne desnice
  18. TS-CS

    MACTEPC 1OOO

    ovaj turnir je jubilarni 300. iz masters (super 9) kategorije. 200. je takodje bio Majami 2012. kad je Nole dobio Mareja u finalu, na Ki Biskejnu koji mi moram priznati pomalo nedostaje. znam da oni tamo tamane sve sto ne donosi ocekivani profit ali ova varijanta pola nfl stadion pola montazne tribine, jos zacinjene ovom dolfins bojom gde god se okrenes mi se nimalo ne svidja ali sta da se radi. 100. je bio IW 2001. finale Agasi Sampras, osvojio celavac trijumfom u pustinji Alkarazu je to vec drugi odbranjeni masters (1.madrid) i tu prati Nadala koji je isto sa 20 imao odbranjene MC i Rim. naravno Novak ih je odbranio najvise - 6 , dok su Rafa i Rodzer stali na 4
  19. Tresko

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    I nama je degutantan i smeta nam ovaj govnar. Kako bi on rekao, nek ide i bude direktor neke hale u Bogutovcu.
  20. Al stvarno je bila dobra utakmica. Musa covek odigrao, kao i svi ostali. No hard feelings. Najzalije mi bilo sto sam u slucaju nase pobede hteo ovde da ostavim post ‘neka sad osvoje EL ako ih nije sramota’, al me sjebase zlotvori. :( Ekšli, mislim da me samo na trenutak iznervirao Abalde u par napada nekim bacakanjem. Dobro dodje ovaj fenjer da se iskulira malo sa lozenjem.
  21. Milosh76

    pitam te pitas me

    Da, koristim lep vikend i pomeranje vremena Danas Kragujevac i Sumarice, uvece vidjanje sa drugarom koji je dosao iz inostranstva. Sutra Krupanj i okolina Isto
  22. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Mogu sigurno, jedino nisam siguran da mogu baš tako brzo kako je netko rekao (tipa "pola sata") - pozive vjerojatno brže, sadržaj poruka vjerojatno sporije. Iako, opet, ako to i je sporije (možda i griješim) sigurno može brzo kome su slane pa se opet dođe do te osobe. A sad neovisno o svemu, jasno je da policija ne daje takve stvari u javnost, koliko god su ljudi na iglama. Problem i je da je javnost očito saznala i više nego što je trebala, zato im je kolega i uhapšen.
  23. Moonwalker

    Pronađi me/Amber Alert

    Ja ostavljam pozive porodice/prijatelja unutar dve nedelje. Ostalo cao zdravo, desi mi se da tlf pozove nekog preko pola sveta (i bukvalno) ako je nezgodno ubacen u dzep ili tasnu. Mejlove ne brisem dok ih ne organizujem, ali to ne radim na tlf (exchange server). Gde su reklame ili drzava koja komunicira SMS i redovno i u slucaju neceg vanrednog. Fotografije za posao ( delovi opreme iz hiljadu uglova), ide na racunar. Kontakte koji mogu da zatrebaju zbog posla ili prakticno u svakodnevnom zivotu cuvam. Hrcak mesto (cuvanje potrebnog) mi je komp. Ne bih trolovala ovo dalje. Samo mi je bilo cudno.
  24. Malvo

    Pronađi me/Amber Alert

    Pa ako se to ne radi inače, a radilo se u ta dva dana, onda jeste neuobičajeno. Mada policija, u teoriji, može da izvuče sve te pobrisane informacije. Ili u njima nema ničeg kompromitujućeg ili je istraga bazirana na saznanjima iz telefona, samo se ćuti o tome.
  25. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    To baš ne stoji. Ako uvijek briše onda - da. Ako postoji određeno odstupanje, onda naravno da je sumnjivo. Naravno da nije neki čvrst dokaz, ali ako se (ne znamo šta je u ovom slučaju pa pričam generalno) nije ništa brisalo prije ni poslije, a u dan-dva kada se nešto dogodilo je hrpa obrisanih poruka i poziva onda je sumnjivo. Jedno je ako stalno briše i uklanja iz svojih razloga, drugo je ako je u telefonu sve osim 26. i 27.3.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...