Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Grandilof

NBA 2018/19

Vrati ih Kawhi bukvalno sam na kraju trece sa -15 na -5. Sudjenje ocaj zivi.
  3. Anonymous

now playing 2nd coming

4. Today
  5. martick

FK Radnički Niš 2018/2019

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/milan-rastavac-napustio-ksanti/327825
  6. Grandilof

NBA 2018/19

Publika im je odlicna, ali kad vidim Drake-a odmah mi se navija da ispuse.
  7. cedo

NBA 2018/19

Vanvleet glavni igrac
  8. Mos

NBA 2018/19

Ajde Toronto, makar zbog ove mucene publike nalozene
  9. Micko8

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Tvoj trener nije imao pojma sta govori , prenesi tu filozofsku misao americkim dream timovima ,Golden Stejtu itd.
  10. Weenie Pooh

Game of Thrones

Charles Dance o raspletu serije
  11. Yesterday
  12. mandingo

Game of Thrones

Sjebali su sve kad su postavili Cersei kao final big bad, umesto NK. Kad je Arya, iz nikome poznatih razloga, ubila NK, znalo se da nece presuditi Cersei. Da, mogli su i trebali Jamie-a da iskoriste za to ali su odlucili da mu sjebu multi sezonski arc. Lika koji je bio u zizi nekoliko sezona a pretposlednja sezona se zavrsila sa L+R=J je u zadnjoj sezoni bio "muh queen" statist. Za to vreme je ta ista queen postala hitler, umesto breaker of chains. Dakle, ne moramo da ulazimo u detalje.... Kakva je taktika u bitci, dali je osvetlenje dobro, dali je kings landing okruzen sumom ili pustinjom, kako je Euron skenjao zmaja i slicno. Oni su osnovne, jednostavne narative u scenariju pogresno presentovali/napisali. Jbg...
  13. maharaja

F1 Sezona 2018

Dobro, za razliku od prethodnika Binoto barem razgovara sa medijima i pravi otvoreniji tim. Što ne menja da su zasrali celu godinu, a tek je počelo.
  14. Nesh

F1 Sezona 2018

15. Friend

Kardio i teretana

Otkrio da mora da se radi biceps zbog balansa, kadar nevera.
  16. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Greška isto. Isteklo vreme za edit.
  17. Tpojka

Android

@Frank Pembleton Druga je upravo testirana sa dolaznim pozivom i radi. Nisam ih koristio prije, priznajem, ali evo upravo sam testir'o ovu drugu na dolaznom pozivu - bez problema snimljeno.
  18. ToniAdams

BG restorani

мустаци na bugarskom
  19. Anonymous

Ma super, ajde da opljunemo čitav narod zbog toga što je neko (verovatno optuženi) organizovao ekipu da pravi cirkus na suđenju i da se smejemo onima koji tu pljuvačinu naroda dovode u pitanje.
  20. maheem

now playing 2nd coming

21. theanswer

FK Partizan 2019/2020

cigani nemaju takmaca, ni ne otvaraju novi topic pokušaće na vučić acu staru slavu
  22. Nesh

NHL 2015

23. precog

BG restorani

ima brkove i fake id, kapiram da mu prodaju pivo u samiskama.
  24. Anonymous

Ta drama zbog ovog posta? Da, treba svi da crknemo zbog toga zato što je vladajuća stranka organizovala cirkus u jebenoj Grockoj. Alo.
  25. levi

Ligue 1

https://www.youtube.com/watch?v=X2qJ6a4fRhs&feature=youtu.be&t=80
  26. Luther

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

Ako ja umem da rastumačim ovu vest ona je iz 2015. godine. U čemu je poenta?
  27. fancy claps

Košarkaška Reprezentacija Srbije

meni je moj prvi trener reko nesto sto nikad nisam zaboravio, ovako ide: tim nije skup najboljih pojedinaca vec skup pojedinaca koji najbolje funkcionisu kao tim. mislite o tome. btw, danas setam kuce i cujem klinca koji drugu preteci porucuje: zavrsices ko vasa micic!
  1. Load more activity
  • Create New...