Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. arheolog1981

Game of Thrones

Pali Lanisteri a Tirion efektivno prvi čovek kraljevstva ispred Bran the Broken Kao posle Slobe da je predsednik Vojislav dr Koštunica a predsednik vlade Dačić. Bolje bi bilo da su se zadržali na ideji da je Tirion izdao Deneris kao što je frikodoctor pisao pre 10 meseci. Taman bi dalo smisla svim Tirionovim lošim savetima. I to da se sazna nakon što Džon ubije Deneris preko Brena na Tirionovom suđenju. Još više tragično za Džona i taman da se kaže eto Bren je nešto uradio, iskoristio je svoje moći... Ne sumnjam u frikija, ima insajd informacije, sve je do ove sezone pogodio... snimili su taj kraj al su procenili da je Tirion veoma popularan kod publike. Zato sve i izgleda ovako usiljeno jer su menjali kraj, potpisujem Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  3. Budja

Game of Thrones

4. wayfaring stranger

Ring Ring festival

@ Ras - kada pročitam tvoje recenzije "dobro proračunatih" koncerata, pa orgulje... dobijate li bičeve za samokažnjavanje na tim koncertima?
  5. beta kentauri

pogodi nešto o sledećem

ne, na odmoru sam. sledeći se boji grmljavine.
  6. Tsai

Ronald Garos 2019

Samo izbeci thiema i delpa, pozeljno da obojica budu u nadalom delu kostura
  7. Tsai

Tenis 2019

Dolan duck
  8. Frank Pembleton

Android

Aha, budući znači... Ali jbte, trampara steže obruč... ...shiit has hit the fan...
  9. Kreuz

Kafa

DM Bio espresso (250 gr za regularnih 420 / akcijskih 360 dinara) + 3-cup Bialetti je meni dugo bio sasvim zadovoljavajuća opcija, iako pretpostavljam da je to Capriolo™ za proper™ zrno™. Sada mi rezultat nije skroz po meri, čini mi se da je kafa presitna a mislim da se i vremenom iskvarila. Završava mi posao tho, još u kombinaciji sa Delhaiseovim Double Chocolate kukijem, uf... Iz nemačke Alnature sam zadovoljan kombinacijom Mount Hagen Papua Neuguinea + francuska presa. Definitivno se prebacujem na presu. U Kafeteriji su imali pojma o French Press granulaciji (krupnije mlevena), tako da planiram da isprobam nešto iz njihove ponude. Šta je najmanje kiselo tu, India, Brazil Black Diamond?
  10. Jeremija

Game of Thrones

Kraj baš takav kakav serija i auditorijum i zaslužuju. Ne bih ja tu ništa dirao...
  11. Weenie Pooh

Game of Thrones

12. theanswer

Game of Thrones

želimjakodakontriramiakoznamdanisamupravu.com
  13. desboj

Game of Thrones

Ma jok, ovo mu dođe nešto kao prelazna vlada narodnog spasa. Vesterošljanski Dos posle pada familije Lanister. Sa Branom kao Koštunijem koji uvek može da ih pogleda u oči.
  14. Valkyrie

Game of Thrones

A ne, to na kraju je bio pominjani komik rilif, sprdaju se dok je napolju još uvek miris krematorijuma.
  15. maheem

Obuća

Uh te crvene su
  16. giuseppe

Android

Budući vlasnici. Trenutni Huawei telefoni imaju sve kao i do sada. Ali, baš je udarac... Ne znam kako se isplati ni Google-u.
  17. hazard

Arhitektura

Nisam ja ništa a priori odlučio (šta piše namenski ne znam jer mi je na ignore listi), postoji valjda neka empirija i neka istorija. Neke činjenice. Ja sam po ubeđenju uglavnom pragmatista, empirista. Socijalizam je fejlovao. Propao, raspao se. I to relativno brzo (nekoliko decenija). Traktati su napisani o tome, a neki su i znali šta će se desiti pre nego što se eksperiment proširio planetom (Hajek je Put u kmetstvo objavio 1944.). Taj sistem je imao za cilj utopiju ali je proizveo distopije. I ne vidim kako možemo da se složimo u ovom slučaju o različitoj definiciji uspešnosti (definicija vrednosti je već druga stvar, to OK; ono što vredi tebi ne mora da vredi meni i obratno). Kada su društveni sistemi u pitanju, onda valjda uspešnost = preovlađivanje, preživljavanje. I ne može biti ključan "cilj" ako nije ostvaren...ne kažem je da su socijalisti/komunisti bili a priori ružni, prljavi i zli, da nisu imali dobre namere i sl. No to je kao medicina do pre 150 godina otprilike - osim neodložnih hirurških intervencija, kada si bio bolestan bilo ti je najbolje da izbegavaš lekare (ima lep opis toga kod Montenja recimo). Nisu lekari namerno pokušavali da povrede i ubiju svoje pacijente, oni su bili ubeđeni da ih leče. Cilj je bio plemenit...samo nisu imali pojma šta rade u većini slučajeva. Kako, ono put do pakla... Ogromna grupacija ljudi pod socijalizmom jeste stala na noge. Ali opet, izgubila ogroman deo toga kada je sistem pukao. I opet, te iste grupacije ljudi su stajale na noge i u Francuskoj, Italiji, Britaniji, Danskoj, SAD, Kanadi itd. u isto vreme. I stale su bolje na noge, i održale to...za razliku od nas. A i na ovim prostorima društveni i materijalni napredak postojao je i pre komunista i posle. No neću da trolujem ovaj topik više o tome. Ono što se kod nas gradilo u smislu modernizma posle rata nema veze samo sa socijalizmom, na isti način i sa skoro istim motivima često (ne uvek) se gradilo i na Zapadu. Meni se jednako ne sviđa brutalizam i mrskih kapitalističkih banaka i mrskih socijalističkih SOURa koliko bi god ja voleo da je NBG 50ih izgrađen u stilu poznog Ar Dekoa i pod nekom drugom vlašću bi smo dobili i savske i mirijevske i razne druge blokove, takvi su bili trendovi.
  18. Frank Pembleton

Android

Jel ovo znači da vlasnici Huawei telefona neće imati Gmail na telefonima? ...shiit has hit the fan...
  19. Frank Pembleton

Utisak nedelje

Majic je lepo objasnio sta je problem sa ukidanjem uslovnog otpusta, kao i ovo sa visinom kazne i prevencijom, to u praksi ne deluje. Ma ja mislim da ni Olja ne bi prihvatila da on pošalje nekog drugog. Ona "mora da misli na gledanost". Meni samo žao što on nije makar ko on je duboko emotivno vezan za sve to. I ne mogu da mu zameri, ali je kontraproduktivno. A BTW, za jednu tribinu su hteli da pozovu jednog pravnika koji je "protiv" ali su onda gosti iz min. pravde rekli da onda oni neće doći i kako mi je on rekao dogovorio se sa organizatorima da bolje da im ovi dođu... ...shiit has hit the fan...
  20. nisam ja

Omiljene serije

Gledao pola bese juče. Nije ni loše spram ostalog našeg. Mogo biti dobar film.
  21. askeladden

Kardio i teretana

Prvi put u zivotu nisam bio Kir Janja i pazario sam dobre tikepa za trcanje. Mizuno Wave Equate 2.Jbmti cak i ovako bangavi cetrdesetigodisnjak kao ja sam uspeo da trcim bolje nego ikada u ovim patikama.
  22. Weenie Pooh

Game of Thrones

Majstorija. Jako do samog kraja. Hvala Ajatolaše, sad ne moram ni da gledam Sir Podrick of the Kingsguard! Big Cock Pod! Pod Save Westeros!
  23. nisam ja

Obuća

Nije ti htđava ideja. Pošto je to.
  24. nisam ja

Game of Thrones

Meni sad krivo što ne mogu danas recimo da sabijem ovih pešes sezona ne bi li i tu poslednju pogledao. Meni stalo na početku/sredini treće.
  25. porucnik vasic

Game of Thrones

А Дебели смрдљивац мудро ћути...Осладила се кинта. Ћубре маторо халапљиво и покварено.
  1. Load more activity
  • Create New...