Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. ma protrcalo mi kroz feed na faceu. neko pomenuo izraelce, mislim da je neko iz posla al nisam skroz siguran. ne mogu vise da ga nadjem.
  3. simple red white

KK Crvena Zvezda 2018/19

Već ste ga vandalizovali, šta još treba? Da ga pretopite? Relativizacija? Istina (a izgleda da boli avangardu), ja nidgde nisam negirao Jovanovićeve nedaće ali sam napomenuo da ste i vi to radili (još niste urin bacali ali kako je krenulo, biće)
  4. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Sta je od ovoga sto si nabrojao tacno gore od ulaska navijaca na pola terena da pljuju i unose se u lice igracima jos pre nego sto je utakmica i pocela? Da li vi ljudi uopste razmisljate o tome sta pisete kad vas uhvati navijacki vrbopuc? Fizicki ulazak navijaca na teren u cilju obracuna sa igracima je ubedljivo najgora i najopasnija stvar koja se moze desiti na utakmici, ako izuzmemo katastrofe tipa rusenja tribina i slicno, ni u jednom sportu se to ne tolerise.
  5. Pokojni Ruxin

Liga šampiona 18/19

Pod konkretna do or die takmičenja misliš na LŠ? Pošto je sad kad uzme FA kompletirao valjda sve kupove koje je uzeti mogao. Mislim ok je da se pepu spočitava da je failure u LŠ, da overthinkuje i puca sam sebi u noge, nije da nema istine..ali ajde da stavimo to u kontekst. Pepovi najveći trenerski neuspesi su što je sa bajernom i sitijem dobacivao samo do polufinala lš. Ako to ne govori dovoljno o njegovoj karijeri....
  6. triple_nippled

Liga šampiona 18/19

Barca ce rutinski da odere Liverpool. A finale dobija na iskustvo protiv bilo koje ekipe iz drugog para. Sve drugo je prvorazredno iznenadjenje.
  7. renne

Tenis 2019

Dobar Lajović, al' sad sledi raspad
  8. porucnik vasic

Liga šampiona 18/19

Ја исто мислим да оно што Барселона игра одговара Клопари и његовим инвалидима. Као што им је одговарао и Бајерн. Више ми је фрка од Кардифа за виденд него од овог двомеча.
  9. Marvin (Paranoid Android)

Tenis 2019

Opa, opuštencija bila, a?
  10. Pokojni Ruxin

Liga šampiona 18/19

jbte koliko je bila jaka ta PL pre 5-6 godina, evo i klopara 4 godine kasnije još uvek pokušava da dobaci do nivoa rodžersa....
  11. copkillah

KK Crvena Zvezda 2018/19

relativizacija je jaka kod simpl red vajta
  12. Jumanji

Tenis 2019

Nedorastao je Fric da namuci Novaka, na sljaci posebno, ali oke, potreban mu je i jedan ovakav laganini mec, ne mora sve ugly & hard valjda bas
  13. goofs

KK Crvena Zvezda 2018/19

Aha, posto sad vise nismo gospoda, jel to znaci da smemo da ukrademo i vandaliramo pehar? Pitam za druga. Uopste nemam pojma sto potezes patkometriju, nigde nisam napisao da su ovi ili oni navijaci bolji/gospodskiji. Samo sam se nadovezao na konstataciju da ovo od juce "jos nije vidjeno" na nasim terenima, a vidjeno je i to i jos gore. Nebitno ko je izazvao, gde i kako.
  14. harper

Liga šampiona 18/19

Bukvalno sve relevantno sto je uzeo u ozbiljnim "do or die" takmicenjima uzeo je sa Barselonom. A onda je otisao u klubove koji nemaju Mesija.
  15. slepa živana

Dnevni tupan

dnevna tupanškinja sinoć u insajder debati o pitanju roda: "Žene sanjaju u boji, a muškarci crno-belo. Mi se ipak razlikujemo".
  16. porucnik vasic

Liga šampiona 18/19

Питање да ли је ту философија битна или ненормална дубина клупе, која му омогућава да мале тимове меље у подједнаком ритму сваку утакмицу. Мене би заиста занимало како би он тренирао Ајакс или Селтик и где би их својом генијалношчу довео. У Ситију је показао да ништа није бољи него Пелегрини или Манћини.
  17. simple red white

KK Crvena Zvezda 2018/19

Tako je, stradao mu je sako.... i sinoć je bilo tih izlučevina po sakoima stručnog štaba...
  18. Singer

'De ima da se pazari?

pro tip: preporučiše mi da uzmem (kad već uzimam) smrznutu testeninu u lancu Sunce i ispostavilo se da je bruka dobro! šije frikom i ostale brendove barem za klasu. probao sam neke trougliće sa sirom - odlični! probao sam neke kao rolate sa višnjom -odlični! probao sam kao neke pita štanglice sa sirom - da ne veruješ da je smrznuto testo! čista domaća sirnica (ja sam samo premazao žumancetom) pravo lepo lisnato testo, kao iz pekare... em valjano naraste, em se fino rascveta
  19. djordje geprat

Poslednji film koji ste gledali Part II

deluje zanimljivo. odgledaj pa ispljuni utisak.
  20. porucnik vasic

Premier League 2018-19

Замисли кад ти са оволиким анимозитетом према Ливерпулу( из ко зна ког разлога), будеш навијао да твој клуб развали од живота Сити. Покојнетињо™ како га зове Мидле и његови морају да пробају да добију. Челзи и Арсенал их ако изгубе, прелазе ладно већ у овом колу.
  21. Pokojni Ruxin

Liga šampiona 18/19

šta znam, osvojio je par kup takmičenja u životu
  22. ToniAdams

KK Partizan 18/19

Kruše mjekani, što bi rekao pokojni dr. Franjo.
  23. gone fishing

FK Radnički Niš 2018/2019

aznam, nisam gledao ni jednu a ni drugu tekmu, mada kroz čitavu sezonu provejavaju dvostruki aršini drugih klubova kada igraju protivu titovih blizanaca, jednima moraju da se sklone, a onda frustracije zbog toga leče na drugima, jer samo u tim mečevima mogu da reklamiraju svoje fudbalsko umeće kako bi napredovali u karijeri, preporučili se stranim klubovima, odn. selektoru
  24. renne

Liga šampiona 18/19

Suština
  25. gone fishing

Game of Thrones

kako nema još kada ih je ubeđivao (vlastelu sa severa i vejla) da mora da ode u vizitu kod mau, jer ona sedi na dragon glass-u, pa su onda on i ser davos ubeđivali mau na audijenciji da udruže snage protivu noćnog kralja jer ako to ne urade potpuno je svejedno čiji skeleton će sedeti na gvozdenom prestolu - znači svi akteri su odavno upoznati sa situacijom ali je ignorišu jer, kao što tirion reče ljudski mozak nije sposoban da spozna horor takve razmere koji se nadvio nad njima...
  1. Load more activity
  • Create New...