Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. kralj

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    U redu, dopuštam da toga nisi svestan.
  3. Hele

    NBA 23/24

    Pa ok za majstore, ali ona mapa suteva je za celu ligu 😊 Procenat ubacenih midrange suteva je samo pet posto veci nego procenat ubacenih trojki, ali trojka je poen vise, pa nije tesko izracunati koji sut se vise isplati uzeti. A sut za tri ce se uvek slabije braniti, odnosno uvek se moze naci prostor.
  4. zmanic

    Pronađi me/Amber Alert

    Trazi se nesto kao dokaz koji ce oboriti neku tvrdnju roditelja, verovatno zajedno nesto lazu. Neko je rekao nesto sumnjivo a tesko dokazivo, sa nekim tragom koji je blizu al duboko za obaranje te tvrdnje.
  5. copkillah

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Bukvalno ova slika nema veze sa Kalinićem, mogao je da bude bilo ko umesto njega na istoj.
  6. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Neću da ga pustim, on je moj imenjak.
  7. Eleniko

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    grobosi prolaze u plej in sa 2-1 do kraja, biće im dovoljno manje nego što su mislili.
  8. kralj

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ma pusti Tea, nego lajkujte Kopiju ovo, eno kači ko sumanut od kako je spoznao da je Kalinić cigan. Bar dok ne nađe nekog sa S radija.
  9. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Ja tek ne kontam šta sa bagerom rade, to mi nikakvog smisla nema…
  10. Milošica

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Teo brate, neće mi te tvoji navijači ogaditi, veruj mi
  11. Eleniko

    Euroleague (sve sezone)

    mda, oni će to sami da popunjavaju na kraju kad je sve poznato. znam jedan tim odavde koji će da izvisi.
  12. goofs

    Premier League 2023-24

    Ma nije nužno glup momak, bolestan je, zavisnost je đavolja rabota. Ovo je sve bilo pre nego je bio suspendovan, u njegovoj glavi je verovatno bilo sve pet.
  13. dùda

    Pronađi me/Amber Alert

    ja u startu nisam verovala da je to dete tu, tj kada nije pronađena prvi dan videla sam kako 10 ljudi maximum, a često je to u pola manje, pretražuje područje duplo veće od 10 km2, često se u planini zagubi stoka nekada krupnija, a nekada nestane i jagnje zato sam spominjala lokalce, oni nepogrešivo znaju mesta gde bi moglo da se spotakne, zaglavi, polomi noga i sl ne mogu ni da zamislim kako izgleda pretraga sa 500 ljudi, tu ne bi smelo ništa da promakne, bez obzira na maskirnu jaknicu, ma na bilo šta 500 ljudi za 48 sati je u stanju da prečešlja svaki pedalj od tih 10 km2
  14. Milošica

    Jugosloveni, odnosno zapadnobalkanci...

    Ovi trenutno upadaju u oči jer su glasni(mada da li su svi sa FF?), ali i dalje preovladavaju takvi kao što ih ti, pretpostavljam, pamtiš. Ima dosta devojaka.
  15. Venom

    Pronađi me/Amber Alert

    Da se nagoveštava da je majka nije ništa neobično, tabloidi jedva čekaju da ovo pretvore u još jedno ubistvo pevačice. Pa ovaj je, pa nije, pa ipak možda jeste i tako u krug. Svi će u jednom trenutku makar jednom da potvrde svoje sumnje, e jesam ti rek'o da je to i to. Drugo, istorijat organa reda i mira širom sveta je prepun hapšenja ljudi da se smiri javnost. Bukvalno hapsi bilo koga i teraj na robiju čisto da se zatvori slučaj i da se niko ne sekira i sumnja kakav monstrum luta napolju. Sve u svemu, ne planiram ništa da pratim niti bilo kome da verujem. Još postoji šansa da će sve dobro da se završi.
  16. kralj

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ako ovaj nastavi da sipa milone u DP, možda jednog dana i zasenite vest da je Teo imao proliv.
  17. Eleniko

    Толстый и тонкий

    ne znam ali je na delu u vodećim evropskim zemljama. možda su nemci i francuzi preuzeli od mosada, ne isključujem /nisam se bavio time, sem što sam konstatovao/
  18. Eleniko

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    da ne izbija iz glave je prejaka reč, ali s obzirom da imam mnogo bliži odnos sa njim od onog koji bi naslutili po mojim kenjažama, iz onih prvih godina u atini, žao mi je što se ovako muči. ali sam je kriv za to, mogao je bira klub tačnije zemlju u kojoj će mirno okončati karijeru... stvarno nije do mene.
  19. wayfaring stranger

    Muzika za vožnju

    Jutros na putu do posla u pesmi Strid na 2:07 pocinje bubanj koji zvuci kao da nesto na kolima lupa. NIje bilo svejedno. Srecom, prva reakcija je bila da ugasim muziku kako bi cuo sta se desava.
  20. dillinger

    Толстый и тонкий

    A ko je to promenio i kada? Ozbiljno pitam. Da nije Mossad kad je uvideo da od sudjenja nekim nacistima nema vajde i poceo Arape da ustreljuje?
  21. б1lme3

    Jugosloveni, odnosno zapadnobalkanci...

    @Milošica mada moze i neko drugi upucen jel studenti filozofskog danas zaista ovako izgledaju? u moje vreme prosecan student filzofskog je izgledao malo drugacije i jel devojke vise ne upisuju filozofski?
  22. Eleniko

    sneakers kultura

    imam jedne tabi, kupio ih u namenskoj radnji u kappabashiju - to je originalno zanatska obuća za kuvare i slične profesije koje provedu radni dan na nogama, u japanu. e ove što se žale na univerzalke bi stavio u to da vide šta je rudimentarni prirodni pristup neudobnosti.
  23. Eleniko

    Толстый и тонкий

    pisao sam već o tome, ima tome dosta kako je promenjen modus operandi u lovu na teroriste, policija puca da ubije, suđenje nikoga ne zanima.
  24. kurdi

    zanimljiva matematika

    ne biraju po dva broja, nego svako po jedan. verovatnoca da (bar) jedan od njih nije deljiv sa 2 je 3/4, da nisu oba deljiva sa 3 je 8/9 itd. znaci verovatnoca da nemaju zajednicki prost sadrzalac je P = 3/4 * 8/9 * 24/25 * 48/49 * .... cinioci su oblika 1 - n^-2 gde je n prost broj. ovo je tesko izracunati, jer ne znamo sve proste brojeve, ali P > P' = 3/4 * 8/9 * 15/16 * 24/25 * 35/36 * ... gde sam ubacio (1 - n^-2) i za neproste brojeve... a P' = 1/2... ovo nisam znao ali relativno brzo se vidi da se sve skrauje tako da ako izmnozis do nekog n dobija se 1/2 * (n+1)/n, sto tezi 1/2. tako da je P > 1/2
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...