Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. warp

    Premier League 2023-24

    Andjin-san Darvin
  3. Valkyrie

    Euroleague (sve sezone)

    Bukvalno je hteo da po svaku cenu on reši a imao bolja rešenja tj svako je bilo bolje od onog šuta kroz dvojicu. Nisam fan, još ono izdrkavanje kad je obarao rekord pa "stojte, galije carske!!" usred meča i cirkus a la NBA. Petrušev povampiren, overava pozivnicu za Pariz
  4. kipo

    Premier League 2023-24

    Drvo bas smeta Salahu
  5. napadaj

    Hard n' heavy department

    Probaj ove stvari:
  6. Milošica

    Premier League 2023-24

    Trpaj klub pičkastog imena.
  7. John Coltrane

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Hoćemo da napadači realizuju ove silne šanse, kako večeras tako i u onom meču od pre 4 dana. FKP je kanta od tima sa šegrtom na klupi koji od taktičke spreme za meč može samo da im kaže “igrajte za mleko”.
  8. Ratamahatta

    Euroleague (sve sezone)

    To moze samo Zvezda, ili kad puste Efesa, niko treci
  9. pantelia

    Euroleague (sve sezone)

    Kako Petrusev doji Barsu
  10. Ratamahatta

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ok je on, nije klasa ali svakako bolje nego gomila spiceva koje smo imali u proslosti. Pisao neko skoro paralelu s Falcinelijem, tu sam negde i ja s misljenjem Nista posebno, kao i klub za koji igra. Niko tu nije na gubitku
  11. Milošica

    Euroleague (sve sezone)

    Gotivim ga, ali baš je ružno izgledalo kako je na silu hteo da reši iz one pozicije. Petrušev odličan. Baš je nezgodan kad se igra brza košarka.
  12. radnik

    Premier League 2023-24

    Bravo liverpuldjani
  13. warp

    Premier League 2023-24

    Vrhunska intervencija odbrane...čestitke Sitiju ili Arsenalu na tituli...gotovo je ovo
  14. sigurnost

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    A Šerif ti se sviđa?
  15. Bogotac

    Premier League 2023-24

    Zasluženo,izašli turistički na tekmu
  16. Lancia

    Premier League 2023-24

    Pinball wizards
  17. Ratamahatta

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ne znamo gol da damo, a Glazer 2 panterske intervencije imao Dugo nisam video da neko ima vremena 3 sekunde da stopuje loptu na grudi i opali je, i to sve na 5 metara od gola. Jozic nije toliko vremena imao protiv Kolumbije pre 3 i po decenije Unpopular opinion - meni se Bukari nista ne svidja, ok brz je k'o metak, ali je solidna stetocina, sta on sve promasi i pogresno uradi na terenu...
  18. Šta ima da se slavi, navikli smo.
  19. smooth.Op

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Nije nam se dalo da damo dva komada, ali ni njima da nas nakantaju. Nek plaču. 🇮🇳🇵🇰❤️
  20. Misko

    Muvski kritić

    Nesto tipa Elm Street, onaj kada Hedere Langenkamp igra u filmu fiktivnu verziju same sebe, na to mi ovo lici, ako razumem..
  21. Valkyrie

    Euroleague (sve sezone)

    Džejms imao brainfart u poslednjem napadu reg dela, mogli su da pobede. @plajvi Sumnjam da će Fener da dozvoli neku aprijatnost™ u Istanbulu.
  22. Bogotac

    Premier League 2023-24

    Koliko nervira drvo sve oko sebe,da mi je da neko napenali Klopa na kzs oko njega
  23. Ratamahatta

    Euroleague (sve sezone)

    Kapirao sam da ce se igrati peta, ovo ce biti metla sad ili eventualno 3-1
  24. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Bolesno dobra pesma. Kakva režija spota, stvarno fantastično. Kakav mix Judas Prista, Ramštajna ..., zatim sjajnih gitarskih rifova i solaža (opet mi je žao što ode Jeff Loomis jbg) i Alisini sjajni death vokali. Savršenstvo melodičnog death metala.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...