Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Svemir Zeka

    Pronađi me/Amber Alert

    Jako se izvinjavamo. Loši smo ljudi...
  3. sigurnost

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Bradilko se autovao. A smejao sam se Milfislandu kad je pisao koje on.
  4. Hej Šta su Cigani sinoć krivi Da Partizan sudije nisu masno pogurale protiv Pao, Monaka, Fenera i Makabija, bili bi ispod nas na tabeli. Cigani su samo jadni i ništa više a ovaj Partizan je prosto sramota. Povrh svega, 20.000 debila protiv 2 reprezentativca Srbije. https://twitter.com/stellarosarsb/status/1773468866443673911?t=06qSoWGqMVRC6LVS_R94Jw&s=19
  5. https://www.arcgis.com/apps/dashboards/fe88b5e18c6443c7afaf6e32f8432687 Svi potopljeni brodovi...
  6. morgana

    3 Body Problem (2024– )

    prazno kao govori sveta marovića
  7. Eleniko

    Liberalizacija SPC

    Donece dobro celom drustvu, jer ce drmnuti SPC iz ucmalosti. SPC je jedna od glavnih smetnji napretku srpskog drustva jer ne priznaje skoro nista sto se dogodilo u poslednjih 200 godina u savremenom drustvu. Ne priznaje hriscanske frakcije nastale iz protestantske crkve, kapitalizam i savremena demokratija im nikako nisu po volji, crkveni kalendar se zaglavio u XVI veku... cudi me da su uopste saznali da je zemlja okrugla. Ne vidim da ce ih iko naterati da se reformisu ako Srbija nastavi da ih tetosi kao glavnog bosa u verskom kartelu. Evo jedan post iz 2008, lepo je ostario.
  8. gospa buba

    Liberalizacija SPC

    vladanka rulz
  9. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Opa, nasao Dimi kljuc za spansku bravu nakon Sangaja pobeda i u Majamiju.
  10. MeanM@

    PPPictionary

    Sta oces ti bre? Pisao odgovor, al sam okasnio par sec. Sve ok.
  11. Eleniko

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Aha, znači cigani krivi, imaju lošu istoriju. Pičke ciganske!
  12. braca

    Kupovina racunara i komponenti

    Supermicro se dobro pokazao, u moje vreme PPP se vrteo na njemu. OVH ih ima zilion u datacentrima, ferceraju bez problema. Imam još uvek jednu mašinu kod njih, evo radi 24/7 već nekoliko godina (Xeon E5-1650 v4)
  13. *edited by mod

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Naneli je imao nestvarnu minutažu a od svega je imao jedan šut i možda dva iznuđena faula. Bukvalno ga od poslednje povrede nigde nema. Uz sve već rečeno previše smo lakih poena dozvolili tokom celog meča. Sami igrači pod košem, NWG dva puta za manje od 10 sekundi ti sam ide coast2coast, kontre... Dok smo mi sa kontrama na Vi, pa se tako jedna 5na3 završila faulom u napadu za Bruna.
  14. braca

    Windows 11

    (Get-Item "C:\Windows\system.ini").CreationTime zsh: parse error near `.CreationTime' Windows free since the nineties...
  15. Today
  16. Engineer

    MACTEPC 1OOO

    Šta bi noćas, je l' ispratio neko?
  17. Filozof manijak

    Liberalizacija SPC

    Pozovi tog svećenika na PPP, extra bi se uklopio
  18. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ne znam da li je nunnally startovao ili usao sa klupe ali da takav igrac, u ovakvoj tekmi, gde jos leday ne igra, sutne jedan sut za 16mins a proda tri lopte, stvarno ne znam sta da kazem. dozier i punter (i kaminsky) su probali sve, for better or worse; james nije ni probao, al je usr'o. slicno bi vazilo za avramovica, da nije igrao svega 5mins ali i to mu je bilo puno. ne moze se ovakav oly dobiti sa 3-4 igraca, osim ako istovremeno ne igraju tekme karijere.
  19. NevenMan

    Liberalizacija SPC

    Upustio sam se u raspravu sa jednim vrlo poznatim svestenikom; koji mi je na pitanje sta se deaava rekao da mu popusim kurac i da smo svi koji napadamo njegovog patrijarha idioti koje treba jebati usred posta 🤣 necu da imenujem ovde jer ne znam da limje dovoljno ali imam screenshot koga kog interesuje visto da vidite kakva se napredna stoka nakotila u spc sekti
  20. б1lme3

    NBA 23/24

    dezante objasnio neke stvari oko poludistance
  21. Mel

    whistleblowers: wikileaks, snowden i...

    Obojica ste u pravu. Asanz je vec godinama u zatvoru efektivno zato shto je dopustio da na svetlost dana izadju ratni zlochini Amerikanaca, onako ovo shto radi Izrael samo manje snimljeno tad. Naidjesh, pobijesh civile, onda kazesh oh upsi mislilli smo da su teroristi i tako to. Bitno da demokratija cveta. Ono shto fakat jeste dostignuce zapadne civilizacije jeste da je Asanz nakon nameshtenih optuzbi iz Svedske, podignutih optuznica shirom sveta, azila u sobi ambasade, i dlaje ipak ziv. U Izraelu i Rusiji ne bi bio. Kao ni zrtve o kojima je izveshtavao. Tako, valjda to pravi neku razliku. Mozda bi bilo i gore da nema ni toliko.
  22. Mil@n

    MotoGP

    Da, svi vele da je done deal.
  23. Micko8

    NBA 23/24

    Murray uzeo 43 suta na utakmici I pogodi za pobedu. Boston ove sezone iz nekog razloga, ne moze da dobije utakmice koje su tesne.
  24. б1lme3

    NBA 23/24

    bogijeva trojka i dobra odbrana za produzetak
  25. Mel

    Obrazovanje 21. veka - reforma ili propast

    Tako ja zamalo da potpishem ugovor pre neki dan... a onda vidim da garantujem da imam osiguranje na 500 000 evra shtete... a nemam ni na 5 000... Jednom rechju nikad ne potpisuj nishta
  26. Hele

    NBA 23/24

    Iskreno, ja ni ne vidim sta je spor ovde 😁 Jednostavno je, niko nece raditi stvari na svoju stetu. Jednostavno svaki tim ima vise igraca koji ce pre da pogode svaku trecu trojku ili da uspesno zavrse pod kosem, nego da u visokom procentu sutiraju sa poludistance. Sto ne oduzima na koristima i ubojitosti poludistance, ali samo onih koji znaju da je koriste. A takvih je malo. Ali cete zato ti satrati 😆
  27. б1lme3

    NBA 23/24

    gledam malopre statistiku, bogdan na kraju trece sutira 0/6 za 4 ako nisam prevideo ove sezone nije imao utakmicu bez makar jedne date trojke poslednji put protiv minesote 14 marta 2023
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...