Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. desboj

Muzika za vožnju

3. namenski

Svet

Prag 1958 2018...
  4. Bujodrag

New Now eating!

Gde je ovo ili si sam pravio? Kod mene na početku Ruzveltove otvorili neki giros Solunac ili takvo nešto. Obični ali jednom nedeljno spremaju kukurec pa jave nama koji smo im ostavili broj telefona. No, em je skup em nije baš dobar koliko bi trebalo da bude
  5. Kosta 50,000 dinara (bar onaj sto sam ja video, nisam istrazivao najpovoljnije opcije). Jbg, Beograd je grad gde su nekada deci skidali Nike od 100maraka, dati im nesto ovako u ruke, cak i da imas da iskesiras...
  6. jorma shparga

NOVI BEOGRAD

a preko puta s jedne strane pecenjara a s druge pruga...ja bih odmah 2 stana tu
  7. goofs

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Ja bih sutrasnju utakmicu pustio u laganom ritmu, mozda bez Jokica cak, Birca 40min. Em nam je treca u tri dana, em mislim da nam ne treba puno tenzije na terenu u ovom trenutku.
  8. Biciklista van staze nije nebezbedan za ucesce u saobracaju, niti mu je potrebna vozacka dozvola. Voznja bicikla po ulicama je sasvim legalna uz odredjena ogranicenja. To naravno ne znaci da biciklisti ne treba da znaju najosnovnija pravila, ali dovoljan je nivo koji mogu da savladaju deca od 10 godina. Nebezbedan je eventualno automobil po njega, ali automobil je nebezbedan po sve ostale ukljucujuci druge automobile. U tom smislu je potrebna odvojena Infrastruktura, ali problem nije u biciklu. Niti u pesaku. Niti u skuteru.
  9. maheem

Muzika za vožnju

Novi licni rekord 14h voznje uz dva pisanja. Adekvatan naslov:
  10. copkillah

Premier League 2019-20

Na Adrijanov izlazak sa linije tokom Ejbrahamovog penala. 'ajde da je sudio engleski sudija pa i da pronađemo neku logiku pominjanja toga, ali ovako...
  11. Milosh76

Majstorski topik

Skuvao sam joj kafu, zato je imala snage da mi pomogne
  12. levi

La Liga 2019/20

tradicionalna utakmica sa 8-10 golova na početku Primere, ovog puta Vilareal - Granada
  13. Weenie Pooh

Premier League 2019-20

Na šta je mislio, nedosuđen penal zbog ruke Christiansena ili dosuđen penal na Abrahamu? Da li mu je rezon "jebeš VAR ako nije univerzalno rešenje svih problema u fudbalu"?
  14. theanswer

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Nema ništa od dodatnih poziva svakako. Đorđević je danas rekao da ima u BG-u dvojicu igrača na koje računa, Lučića i Tea. Tako da mi se čini da dok god Teo bude mogao da stoji na nogama ići će u Kinu. Ova situacija sa Gagijem samo dodatno može da pomogne toj soluciji. Tako da prvi kandidat za kat i dalje ostaje Birča ili neko od centara. Raduljica danas nije igrao, u prvoj tekmi je igrao samo drugo poluvreme, možda Sale i nije toliko lud.
  15. mlatko

La Liga 2019/20

Nauci da citas, ako si arogantan sa vec arogantnima neces ih popraviti... treba da se ulizuje malo sredini terena i ako se bude druzio sa Lukom ne verujem da ce imati problema. Koliko godina je igrao u Frankfurtu? Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  16. Ja se protivim bilo kakvoj bahatosti, pa tako i vozaca trotineta . Mislim da preterujes, niko ne zeli da pogine. Ne mogu da zamislim da je broj ljudi koji divlja toliko velik, ako nista drugo nece dugo.
  17. copkillah

Premier League 2019-20

Inače, Gvardiola, besan na VAR posle tekme, pozvao se na Liverpul u UEFA Superkupu? Kakve veze sa Premijer ligom ima takmičenje u kome on već odavno ne učestvuje?
  18. Milosh76

Velja kruska u grlo zapadne

Pa nemamo taj tip igraca, pa mora da trazi ili nesto potpuno drugacije ili nekog ko to moze da pokrije. E sad, kako Milojevic razmislja to mozemo nagadjati, cak nam ni iskustvo ne moze mnogo pomoci. Vulic je drugaciji tip igraca, ume i da povuce loptu, sto treba Marinu da se ne bi vracao, a ume i da pokrije odbranu kad treba. Nije isto igrati sa Njegosem Petrovicem i sa Kanjasom u paru na sredini. Kad ti ledja pokriva Degenek ili raspali Milunovic... Vulic je zicer, a sad sta ce Milojevic smisliti, to cemo videti. Navalni red Kanjas - Vulic - Ivanic - Marin - Ben - Tomane je vrlo dobar, skoro pa najbolje sto imamo trenutno. Ako cemo da poredimo Vulic je vise Krsticic od Jovancica (jedno 2 klase losiji, naravno), a mislim da Kanjasu treba neko kao Krsticic.
  19. sidarta

La Liga 2019/20

Ne razumem o čemu pričaš. Po čemu zaključuješ da je arogantan. Lepo pitam, ako je neko gledao pripremne utakmice i ovu prvu prvenstvenu, koliko ima istine u tome da Jovića bojkotuju saigrači i da ne žele da mu dodaju loptu. O sebičnosti i sujeti igrača Reala je bilo dosta reči ranijih sezona.
  20. ArleKino

Premier League 2019-20

Svaki početak je težak, ali neka VAR-a.
  21. gospa buba

Preporuke za čitanje

odlicno sent from bubamoto
  22. teacher

MLB 2019

Gleyber još jedna tekma sa multi hr, ukupno 7 ove sezone, a hr = 29, najviše među 2B/SS u AL. 22 godine.
  23. slepa živana

Majstorski topik

e pa lako je tako, sa ženom.
  24. slepa živana

Politika "na lokalu"

a sada nešto potpuno drugačije
  25. mlatko

La Liga 2019/20

Eto i Luka se iznervisao i uz'o suspenziju kad je video da je poslao Luku na zagrevanje [emoji38] Svakako treba da se dokaze kao skroman i pozrtvovan igrac pre nego poleti u nebo. Nista mu nije dano na poklon od tima ako bude arogantan. Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
  26. copkillah

Premier League 2019-20

Pa eto, to ti je taj ljudski faktor za kojim si gore kukao
  1. Load more activity
  • Create New...