Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. copkillah

Premier League 2018-19

Rafa ponovo pravi čuda sa timom za Čempionšip
  3. copkillah

KK Crvena Zvezda 2018/19

ovaj direktno poziva na linč
  4. Shaq

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja™ vama, a vi cete njima u kupu :coffee:
  5. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Video. Glupi pandur stajao sa strane i ladio muda dok su ljudi išli od RTS-a. Ko je od vozača shvatio, shvatio je, ko nije pokušao je da nastavi.
  6. Goranz

KK Crvena Zvezda 2018/19

Čović? Nemoguće.
  7. E pa i ja videla tu forumašicu Prelepa. Dobar bio protest dosta ljudi dobra atmosfera samo ozvučenje loše .
  8. halloween

Pravosuđe u Srbalja

Uzeli pogrešan "pelcer" 100%.
  9. Miljenko

Strane Lige 15/16

Red je da i njih malo poguraju, PSV je pocesto imao pomoc sudija.
  10. Kole_No

Levica Srbije - Borko & drugovi

Taj govnar je presao kod Sapica.
  11. goofs

Serie A 2018-2019

Juventus i zvanično šampion, najranije razrešenje od svih liga petice. Liga bez briga.
  12. Ma, nije bilo nikakvog uletanja, devojka je pokusala da skrene i nasla se u guzvi. Neki genijalac je pustio deo saobracaja na toj rasrkrsnici dok je trajao skup ispred televizije pa je bilo smesnih scena dok se masa nije rascistila. Generalno je bila lepa i pristojna atmosfera, nasmejani ljudi, mnogi sa decom ili kucnim ljubimcima, nisam primetio ni nagovestaj bilo kakvog povisenog tona a kamoli incidenta. Vlast, kako je obesmislila sve sto izgovori, tako je obesmislila i rec "pristojnost". Ako je njima pristojna Srbija ona od juce onda moram da primetim da ja i Vucic imamo dijametralno suprotno shvatanje te reci. Zapravo, ako bi me neko pitao da u jednoj reci prokomentarisem vecerasnji protest, pristojno bi bila prva rec koja bi mi pala na pamet.
  13. Uskebasi

Pravosuđe u Srbalja

Tad mu dospeva rata
  14. Bogotac

Strane Lige 15/16

Kakav su gol priznalu Ajaksu,sramota
  15. Venom

Levica Srbije - Borko & drugovi

Koji odvratni beskicmenjak.
  16. triple_nippled

KK Crvena Zvezda 2018/19

http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Kosarka/a477902/Zvezda-odgovara-Valjda-znate-da-nismo-naivni.html
  17. Hamlet Strašni

Pravosuđe u Srbalja

A zašto svakog narednog trećeg petka u mesecu
  18. W.F.C.

Bundes Liga 18/19

Au koja sansa za Ajntraht da maltene udje u LS pobedom u ponedeljak.
  19. harper

KK Crvena Zvezda 2018/19

Covic je u odgovoru na jadno saopstenje Buducnosti bukvalno najavio haos u ponedeljak.
  20. Rumpelstiltskin

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

Miloe stavio ostavku
  21. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Koja razilika između sveta danas i onog juče.
  22. omiljeni

NFL 2018

A zasto Haskins pada na boardovima? Nije padao dok je bio combine ili pro day, a pada sada kad sedi kotkuce ili eventalno radi private workouts. Nema mi to logike. Sad su se setili da je bio starter samo 1 sezonu? Pa i Murray je. Ili sto nije bio in shape? Pa i Murray se utovio ko prase da bi mogao da vagne preko 200 na combine. A kad pocne sezona igrace sa 190 Te price mi deluju kao popunjavanje vremena do drafta. White i Bush su bas mnogo slicni igraci. Obojica su undersized ali fenomenalne atlete, lete po terenu i obojici su najvece mane to sto su precesto out of position i sto ih je lako upecati na misdirection i fake. Obojica urade i po 3 pogresna koraka, ali uspeju da se izvuku jer su zveri i stignu da obore coveka posle 5 yarda, ali na pro nivou to je 25 yarda ili homerun. To sto njima fali nije bas stvar koja se lako nauci. Dosta njih to nikad ne nauci i onaj ko ce ih draftovati u top10 sigurno ima mnogo poverenja u svoj coaching. White je dosao na LSU da bude runningback ali su ga odmah prebacili na LB pa jos uvek uci poziciju, ali videcemo kako ce to ici. npr Jack je na UCLA isto igrao kao RB i imao je utakmice sa 3-4 TD, pa je presao da igra iskljucivo na LB, draftovali ga Jagsi u drugoj ali kad gledas njega vidis da on na playaction uvek uradi samo 1 korak napred i odmah prepozna sta se igra i dropuje u cover. To se malo teze nauci i koliko je pitanje discipline toliko je i instinkta. Kuechly o tome ne razmislja, on to prosto prepoznaje istog trenutka i reaguje. To mora mnooogo da se vezba ali ko to nema u sebi nece nikad nauciti da bude na istom nivou sa ljudima koji su elitni igraci. Ne mozes nauciti ni brzinu, ali svako ce izabrati Kuechlya i njegovu 4.60 brzinu sa odlicnim instinktima nego Whitea ili Busha iako su oni 4.40 Tako da ja mislim da ce verovatno i White i Bush bar dobar deo rookie sezone da riljaju kao Sam na early downs i igrace kao Mike tek na 3rd down. Ako ne bude islo sve po planu onda ce to da se oduzi, a ne verujem da bilo ko zeli draftovati sama u prvoj. Nema savrsenih draft prospecata ali kad hoces da draftujes mike LB u top 5 onda ocekujes i da ce imati odlican, sto se kaze, mental processing. Zato mi je logicnije da Tampa proba da uradi trade down i onda uzme nekog od njih dvojice. Plus sto bi Tampi veci prioritet trebao biti CB. Na LB imaju Davida, Beckwitha i potpisali su Bucannona i Mintera koji su bili starteri kod Bowlesa u Zoni Na CB su mnogo tanji.
  23. kipo

Premier League 2018-19

Njukasl osigurava opstanak
  1. Load more activity
  • Create New...