Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Milošica

    NBA 23/24

    Regularan šut za Džamala.
  3. Amos

    NBA 23/24

    Ovo je rezultat jer nema Anta na utakmici. Dobijaju ako se ne pojavi u drugom poluvremenu.
  4. Mil@n

    NBA 23/24

    Čak ni Gordon ne pomišlja na šut kad dobije loptu bukvalno ispod koša. Toliko su im uterali strah do sada odbranom.
  5. reg

    NBA 23/24

    MPJ je dobio treću ličnu, verovatno će dobiti šansu. Dobro igra odbranu Braun na Edvardsu.
  6. Amos

    NBA 23/24

    Al' da Payton Watson ne može minut da odigra u ovakvoj utakmici, jako loš znak za dalje.
  7. reg

    NBA 23/24

    "Sjajna odbrana Rida", prevod: ukrao loptu posle kontinuiranog hand checkinga.
  8. napadaj

    NBA 23/24

    Joj kad upadnu u ovaj mod
  9. Mil@n

    NBA 23/24

    Koliko je Jokara loš Rim prorektor to je zaista užasno. Kako ko krene na koš, ovaj ga bukvalno samo pogledom isprati. Veliki je to hendikep u odbrani kada bekovi znajuda ako, probiju prvu liniju, nema tu ko više da im zasmeta. Trebao bi to više da čita i barem telom da izađe i barem malo zasmeta (Sjajno je to odradio Braun na Ridu sad, taman zasmetao da ovaj promaši zicer iako je imao, prednost). Inače, šta kažu eksperti, Marej na klupu? Ima on svoje momente kada je užasan ali isto tako i momente kada sam dobija. Bez dobrog Mareja teško će do pobede, za sada je odličan, samo malo više samo kontrole.
  10. Amos

    NBA 23/24

    Imao ih je par, malo se čuva faulova ali i dalje izgleda jako loše kad tako izmlohavi. Zato je u bloku odneo dva puta Minesoćanje, Ant se još drži za rame.
  11. napadaj

    NBA 23/24

    Marej deluje dosta bolje fizički
  12. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Jamal resio da se osveti za ono ponizavanje koje su mu priredili minesocani u prve dve. Forsira dosta, ali mu i prolazi. Povratio je samopouzdanje. Nikola je i dalje u modu da razigrava ekipu i ne zeli da bude primarni skorer.
  13. reg

    NBA 23/24

    Opet je imao onaj njegov momenat u odbrani kada brani ulaz, mislim Andersona, tako što stoji nepokretno sa rukama uz telo, ali sve u svemu nije loše, što reče Mil@n sviraj kraj.
  14. banecare1

    NBA 23/24

    u jbt
  15. reg

    NBA 23/24

    Mislim da je zbog bacanja stvari na teren u prošloj tekmi.
  16. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Dobise po prvi put 1. cetvrtinu u ovom PO. Ok, stabilizovali su igru, lice na nesto. I dalje se Jokic cuva u odbrani, mora tu uneti vise truda.
  17. Amos

    NBA 23/24

    Debeli i dalje traži Gordona umesto da šutira.
  18. banecare1

    NBA 23/24

    zasto zvizde dzamalu?
  19. reg

    NBA 23/24

    https://methstreams.com/nba-streams/pacers/4/
  20. Mil@n

    NBA 23/24

    https://official.nbabite.com/home2
  21. Pantelija jr

    NBA 23/24

    dajte neki strim, ne fercera mi RD...
  22. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Ono (ne)sviranje u Denveru je outlier. Ne verujem da ce se ponoviti, pusteno je kao da 80tih bad boysi igraju protiv mladjanog Jordana.
  23. Today
  24. reg

    NBA 23/24

    Kakvi kriterijumi, da se ovo što se sviralo KCPu sviralo u Denveru Minesota bi bila u bonusu posle pet minuta.
  25. Valkyrie

    PPPictionary

    Killing them softly je film. Mislim da sam ga baš ja baš tebi zadavala za crtanje.
  26. Mil@n

    NBA 23/24

    Vodimo, sviraj kraj!
  27. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Vreme je za trenutak istine. Ajmo Debeli, nek ti je srecan Toni Braders
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...