Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. radisa

    Liberalizacija SPC

    +1 Imali smo ovde sveštanika, ne znam da li se @Filozof manijak seća toga i da li je u to vreme pisao, ali ,nije se po oca ALefa najbolje završilo bivstvovanje ovde...
  3. Constantin

    Super liga - Zabava miliona

    Novi Pazar u pregovorima sa Stevanovićem da zameni Matića. Ako danas puknu od Čuke, turbo pregovori.
  4. makaronee

    Izlozbe

    Mate je zapravo Matta?
  5. 3opge

    Amerika, zemlja velika

    meanwhile in the US: Supreme Court abortion case brings 19th century chastity law to the forefront By Tierney Sneed, CNN 7 minute read Published 5:00 AM EDT, Fri March 29, 2024 Justices Samuel Alito and Clarence Thomas. Alex Wong/Getty Images
  6. booyaka

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Prekretnica sezone je kad je Robija odbio da Smailagu stavi na trojku.
  7. *edited by mod

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Ako je to dovoljno za dobro raspoloženje onda vam stvarno malo za sriću triba...
  8. Arthur Kirkland

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Jeste da su Oliju bas falili dominantan centar Milutinov i Petrusev ( kao skocna i duguljasta cetvorka ), ali ste ih razvalili u skoku, gde ste ove godine do skoro bili ako se ne varam najgora ekipa u EL. Smailagic je tu najveci underperformer, sraman je ove godine, plus ekipa dosta ispasta u skoku kada je na petici, a s druge strane na cetvorci je do sada uvek pruzao slabije partije ( onoliko koliko sam vas pratio ).
  9. warp

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Aplaudiranje Hrvatima podržavam, to sa naše strane neću doživeti nikad S druge strane jako mi ide na pjenis isticanje posebnosti u navijača KKP i trazenje nekakvog posebnog tretmana za svoj klub od bivših igrača, trenera preko sudija i protivničkih igrača....čitaj evropski Celticsi (po čemu ?)
  10. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Jeste, u dobrom raspoloženju dočekujemo finiš sezone.
  11. salerokada

    Hard n' heavy department

    Youtube algoritam me počastio i ja sada moram da delim dalje. Mongolski metal!
  12. Ras

    Izlozbe

    Ne znam o stvaralaštvu, ali preporučio bih za čitanje intervju sa Mate Đorđevićem Mate Đorđević: Slikarstvo nesanice (buro247.rs)
  13. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Jesu, Kaminski igra jako dobro u poslednje 2-3 nedelje, a Kaboklo se meni dosta svidja na 4ci, bolji i produktivniji je nego na petici, plus smo jaci u skoku. Fali Ledej u smislu da ova dvojica ne mogu da igraju 40 minuta, Smailaga je nepouzdan, juce se probalo sa Balsom pa nije bilo nimalo dobro. Ako bi tandemi Kaminski/Kaboklo i Ledej/Alen delili minute mislim da bi to bilo dosta dobro, no opet ostaju veliki problemi na spoljnim pozicijama.
  14. Arthur Kirkland

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Cak imam utisak da su Kaboklo i Kaminski malo zivnuli u odsustvu Ledeja. Na stranu sto vam je on prebitan igrac, ali eto to su neke neocekivane pozitivne strane, iako je nesumnjivo falio.
  15. *edited by mod

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    I jel vam sve to što god pomoglo?
  16. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Mi i dalje imamo pozitivan koš količnik što će reći niko se nije naigrao protiv nas. A ostali bez najskupljeg igrača prelaznog roka, sa osakaćenom bekovskom linijom... I opet smo tu barabar sa komšijama, čak smo bolji u međusobnom skoru.
  17. ubibobi

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Uhh tu je i ovaj što je skinuo mustafi ženu
  18. napadaj

    Pitanje za pravnika

    Pa da, svaki put ista priča sa takvim kancelarijama. Ostali Evroljani su normalni, a ovi kao da su na uplifting drogama po ceo dan. Verovatno i jesu.
  19. kud u maglu Simoviću

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    pa šta ako su mu zviždali jaka stvar e fali još i pitanje a zašto su aplaudirali hrvatima
  20. Filozof manijak

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Na mladima svet ostaje
  21. napadaj

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Jebem ti život gde je milicija da izubija ove degenerike, fakulteti da ih poizbacuju i neki zanatlija da ih primi kao šegrte i maltretira dok ne propište majčino mleko.
  22. goofs

    Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone

    Opa, izgleda da Xabi ostaje u Leverkuzenu još jednu sezonu, šmekerski potez.
  23. Serena

    MACTEPC 1OOO

    A i Marijina kletva ga je omela
  24. Heyter

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Studenti, nego šta! Apsolventi smera huliganizam na odseku za destrukciju i kriminal, šef katedre Đuka molerBizon!
  25. Dnaralaske

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Oni kao znaju ko je bio Dinko Sakic i kao mnogo su uvredjeni i kao protestuju. Sve je ovde lazno osim zla.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...