Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. vidim da je ovde to komotno napisati; chovic je gnjida najobicnija ali racunati da je on organizator atentata na djindjica na osnovu onih prilicno tankih izjava [na stranu zdrav razum], samo pokazuje koliko smo nepovratno sjebani kao drustvo. to su bas ozbiljne optuzbe ali nama srblju, je kao dobar dan da furamo taj narativ jer ne podnosimo nekoga. i onda smo odjednom i mi deo informer-problema.
  3. Pozdravljam inicijativu.Buduci da smo nas dosta ovde u statusu Spase Mehandzije,mozda bi i pola godine bilo dovoljno za ucestvovanje.
  4. A lepo je mogao da pazari kod šanera.
  5. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Koje govno treba da budeš da kradeš po prodavnicama a zarađuješ 2500 evra nedeljno.
  6. sta je par tona marihuane? nije to kokain, a i legalizovana je u mnogo zemalja. ko ga jebe, da nije krao ne bi bio u novostima danas
  7. Serena

    New Now eating!

    Upravo se krcka u rerni zahedno sa @Rasovom razlevusom. Napravila sam jednu malu tepsijicu za probu. Mislim da ce biti samo moja jer muski ne priznaju obrok bez mesa
  8. kud u maglu Simoviću

    Polovnjaci

    džaba
  9. Ras

    Polovnjaci

    Karavani su davno prevazišli kategoriju lubeničara i danas bih uvek pre odabrao karavan od bilo kog suv/krosovera.
  10. Sad su obe ekipe oslabljene. Nama Hanga, vama Boltauzer
  11. kud u maglu Simoviću

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    a možda ima veze sa rezolucijom o srebrenici
  12. sve na stranu, ali koje govno moraš biti da se useres čoveku u život i karijeru zbog jednog parfema da bi sta? eliminisao nekog zato što ti nije po volji? tek će sad suci da ih jebu ja već spremio kokice i lavore za reke pravednickih suza..
  13. smooth.Op

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Što bi ti rekao, nema demanti, nema neke odbrane. Znači sve je jasno.
  14. Sandradjer

    New Now eating!

    I ja imam pasulj za sutra, a deo i zamrznut . Ja cu u nedelju ribu, ne znam jos koju. Ajde od ponedeljka zvanicno pocinjemo. Izazov Musaka (to svi spremaju)
  15. ko zna? mozda je neki djetic koji radi na aerodromu prosledio bokanu taj snimak? ima i buducnost motiva da se ukloni boltauzera
  16. Trebali su da izađu dokazi krađe sa Kosova.
  17. sigurnost

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Zbunio ga natpis FREE SHOP!
  18. copkillah

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Što je snimak izašao tek sada? Šta je tvoja pretpostavka?
  19. mackenzie

    NBA 23/24

    Sad sam upao u depresiju ☹️
  20. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    ma dobro, tesko da je naivna, nije da me sad boli srce al vuce mi na sipku a dobar je flow...mada realno ja sam ga vise poremtio moralisanjem nego brat weedman
  21. garmonbozia

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Poprilično je jasan tok događaja: 1) Bolthauzer krade Monako u decembru 2) Bolthauzer krade parfem u decembru jer nije dovoljno pokrao Monako ili ga Ostoja izjebao za dnevnicu 3) Priznaje krivicu da ne bi išao u tvorza 4) 4 meseca kasnije, Čović izbacuje obaveštenje o bacanjometriji, čisto kao analizu, ni zbog čega drugog 5) Par sati kasnije leakuje se snimak sasvim slučajno, nepovezano sa saopštenjem
  22. Zli Gli

    NBA 23/24

    Radi isto sto i mnogi drugi, dok je lopta u vazduhu napravi vise koraka nego sto bi trebalo da je normalno i dozvoljeno, apsolutno je nebitno s koje strane mu je saka i pod koliko stepeni u odnosu na loptu. Dakle mislio sam vise na te sitne korake dok je lopta gore u vazduhu, nista spektakularno ali stalno to radi kao i mnogi drugi. Nebo i zemlja u pravilima, zato i taj nikad veci ofanzivni talenat. A ovo Jokicevo ne mogu ni da nadjem, valjda je toliko normalno da se i ne obraca paznja
  23. Dankan Ajdaho

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Gle čuda, Boltauzer uhvaćen da krade po aerodromu Kakvo iznenađenje
  24. Midgeta

    PPPictionary

    Pisaj po sirotiji
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...