Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. VoodooDerina

    Tramp posle poraza

    Zbog promene "etničke strukture" 🙂
  3. spaceploitator

    NBA 23/24

    prelijepo receno braun sa jos jednim pseudo-remek-delom od 33-8-1-1-1 i dobrim procentima ali minusom od 22 za 37 minuta najbezvredniji poeni u ligi bas im je tesko verovati u clutchu, sinoc samo 90.9ortg poslednjih pet minuta na svom terenu? dje je kvačilo u tom vozilu ? evo recimo denver u drugoj protiv lejkersa - koju su generalno odigrali osrednje - je imao 200 ORTG, znači davali likovi dva poena u proseku po posedu poslednjih pet minuta (!!)
  4. Vidi ga "sačekajte četvrtu", bahaćenje: Da li su morali Oskara da uznemiravaju u Njujorku.
  5. Venom

    NBA 23/24

    Uradio je Lebron. Mada poštujem kako u svakoj situaciji nađeš način da nekog porediš s Jokićem. Sledeća faza je kad vidiš kako hvataju lopova na pijaci "svaka čast kako su ga stigli, mlitavom Jokiću to nikad ne bi uspelo".
  6. Mel

    pogodi nešto o sledećem

    Ne, bili su pre neku nedelju. Sad zamishljam kako im uzvracam posetu, shto je less amusing. Sledeci postuje podjednako 1. maj i Vaskrs.
  7. Lancia

    NBA 23/24

    Gle opet grbavi Majami prca svemoguceg Bostona
  8. Zli Gli

    NBA 23/24

    https://www.instagram.com/p/C5YxNKlLkn_/?igsh=MWh4ZTEyYWF3OTBmcw== Zanima me bas kako bi se Lenard kotirao all time ako nekim cudom odu jako do samog kraja a on bude MVP finala opet, tri titule i tri FMVP nagrade sa tri razlicita tima, cenim da to niko nikad nije uradio. Svakako je i ovako iznad Jokica (mada ne i buduci GOAT kao Jokara) ali sa trecom bi otisao bas bas visoko. I Janis sa eventualnom titulom nadjebava Jokica mada ni on ne moze biti GOAT jer nije graciozan, previse siluje.
  9. bags

    Stanje u zdravstvu(TM)

    I meni je bilo cudno ali ako krenemo od toga da je u startu svako resenje 3 puta skuplje kao sto je ovaj frend rekao. Znaci vec smo na 800.000 €. E sad zbog raznih pravila o privatnosti ne mozes korisiti nista public tipa Teams, Hangouts i sl. Ali uzmimo bar 8 eur mesecno po korisniku to je skoro 300.000E. Onda racunaj prosecno bar 2 zaposlena da odrzavaju taj sistem tu si vec na 500.000. Tako da ovih 2.5 i ne izgleda toliko mnogo kao na prvi pogled. Ja sam imao samo mali susret sa Asset Managamentom na proslom poslu i to je bio 7. krug pakla. Glavni problem je sto moras imati sistem koji ti omogucava fantasticnu taksometriju (dinamicne strukture) svega sto posedujes a mora biti relativno jednostavno da radis inventure, pa onda da imas solidan ui za brz unos, pa reporting, pa predictive analytics, pa sve to povezano sa tvojim user identity sistemom ( da bi znao koje odgovaran za koji deo tog asseta). Znaci svasta nesto a mi nismo imali ni blizinu kompleksan landscape kao bolnica. Ajd da uzmemo u ovom slucaj pola od 2 mil. To je godisnje jedan tim od 8 ljudi (PO, 4 developera, 1 QA, 1 BA, 1 Devops). Iz ugla firme koja to implementira je savrsen projekat jer pare sigurno stizu a tarifa je bogovska. Problem je sto takve poslove u Austriji dobijaju 2,3 fime i onda imas kao u gradjevini podizvodjace. Inace ovo kad se uzima trecina i polovina znaci da je ostatak otisao na pregoravaranje da se dobije posao i sl. aktivnosti plus management overhead od ovih manjih firmi.
  10. Mel

    Stanje u IT sektoru

    Ja nisam mislila da je mnogo bolja, tj nachula sam da nije, ali ochekivala bih da je makar marginalno bolja nego u AT/DE a ne josh i niza.
  11. Engineer

    Twitter v2.0 - powered by Elon

    Haha https://theshovel.com.au/2024/04/23/elon-musk-dead-at-52-misinformation-laws/
  12. 25/04/2024 1️⃣ ⭐⭐⭐ 2️⃣ ⭐⭐⭐ 4️⃣ ⭐⭐ 8️⃣ ☠ https://www.hangman.rs/dechko/
  13. Heaviside

    Stanje u IT sektoru

    da, čuo sam i ja te priče. nema odlaska dok šef ne krene, a on ne bi ni bio šef da kreće u normalno vreme to za radno vreme, odmor i bolovanje me nije iznenadilo toliko, ali mislio sam da je lova mnogo bolja
  14. Mel

    Stanje u IT sektoru

    To standardno radno vreme nema sanse da je u okviru tog rejndza, pa makar i duzeg nego EU, nego je jos duze. Tamo je neka fora da sedis u kancu i nesto radis/pravis se da radis jer si crkao jos u 4, ali kuci ne ides...
  15. Mel

    Beograd

    Rimski vodovod i kamen se nije pomerio 2000 godina, a Vesiceve kockice skakucu na svaka dva meseca.
  16. Filozof manijak

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    3x
  17. sigurnost

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Ti si garant rekvizit iz spota Dare Bubamare. Sad tuguj sa drugarima. Suze koje prikupite možete donirati majstor Miletu da rastvara lepak.
  18. Filozof manijak

    Igre

    Malkaviani se biraju prilikom drugog ili nekog narednog walkthrough-a. Nije preporučljivo da se biraju kad se igra prvi put prelazi
  19. Mel

    Tramp posle poraza

    Zasto Teksas?
  20. ZokiAsov

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    To je garant dragancetov burazer... ili svastika
  21. Filozof manijak

    fk prtz 2023/do oslobođenja

  22. sigurnost

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Tante za kukuriku.
  23. Lancia

    Španija i Katalonija

    Spanska sapunica - Pedro Sanchez dao sebi rok od para dana da razmisli da li ce ostati na mestu premijera zbog hajke na njegovu suprugu zbog korupcije i zloupotrebe polozaja. Umesto da se poziva na nezavisno sudstvo, nista novo - krije se iza upozorenja da desnica kuca na vrata. Najgori populizam na delu.
  24. Filozof manijak

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Kolega sigurnost nikad ne razočara svojim upišima
  25. goofs

    NBA 23/24

    Teramo dalje, Naz Reid dobio 6MotY sa 352 glasačka poena, Malik Monk drugi sa 342, ostali daleko ispod. Rasel Vestbruk 2p, BogiBog 1p
  26. ducca

    NBA 23/24

    Miško edit
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...