Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Venom

    Tramp posle poraza

    Čeka nas kod kolima Tek sad mi je inače sinulo da ova knjiga nije slučajno o crvenima i plavima, mada Julia Donaldson je iz Engleske. Crvenci i Plavci se ne podnose.
  3. Ted

    Pronađi me/Amber Alert

    elem, iz ovoga o čemu do sada imamo saznanja, jedan veliki kiks policije može da se fiksira odmah i on je doveo do ovako masovne i dugotrajne istrage. ovde ne mislim na prebijanje privedenog, to nije kiks to je krminal, odnosno ubistvo i teška zloupotreba policijskih ovlašenja, ako je uzrok smrti zaista prebijanje. a po svemu sudeći jeste pošto Cvijić nije tabloidni novinar i iskreno sumnjam da bi onakvu vest pustio a da se nije uverio u istinitost lično ili dobio potvrdu od kredibilnog izvora. pri čemu onda padaju u tvrdnje o patalozima koji su na daljinskom upravljaču AV. kiks je u tome što dva osumnjičena nisu praćena, odnosno nisu praćena na vreme. pa u retrospektivi ispada da su imali nekoliko dana slobodno da sa telom urade šta god da su uradili. tu je moglo da bude umešano i neko drugo lice (ili više njih), za koga/koje se i ne zna, hipotetički telo je moglo da bude odvezeno i 100 ili 200 km od mesta izvršenja. da nije bilo ovog propusta oni, ili ne bi mogli da urade to što im se stavlja na teret da su sa telom uradili, ili bi bili uhvaćeni na delu. čime bi istraga faktički bila i završena. veoma bih voleo da neko iz policije odgovori na ovo pitanje, odnosno da pruži razumno objašnjenje. ja ne mogu da ga smislim, na osnovu onoga što znam. ako je tako bilo, onda je time dezavuisana kompletna istraga i rad svih ostalih na terenu, taman da je on bio savršen i da su sve ostalo uredili kako treba. za ovo bi odgovoran bio onaj koje operativno uravljao policijskom istragom. meni je ovo u početku izgledalo toliko neverovatno da sam odbijao da prihvatim da je moguće. međutim, kako vreme prolazi i kako nema nikakvog objašnjenja, ovo deluje kao jedino razumno objašnjenje. da je jedan krupan propust oterao čitavu istragu u ćorsokak.
  4. Djuro

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Da li neko zna/pretpostavlja za koliko igra Andjusic? koliko je verovatno da ce ostati?
  5. napadaj

    Driving advice to younger self

    Šta je vozio?
  6. Serena

    MACTEPC 1OOO

    Pocinje mec Rafa protiv levorukog dečkića Darvina. Mali pocinje asom svoj servis gem a potom jos jedan as!
  7. Roger Sanchez

    Avijacija bez granica...

  8. Milošica

    Prodavnice

    Ko zna šta je sve u pozadini.
  9. tacafaca

    NBA 23/24

    Eh, zašto?
  10. booyaka

    Prodavnice

    Spolja mi liči na Aman.
  11. Ras

    Prodavnice

    Mislim da je drugačiji koncept u odnosu na ova dva koja spominješ. Uostalom, saznaćemo uskoro. U ponedeljak sam od 6 tamo, znate već kako ide alva.
  12. Milošica

    NBA 23/24

    Znači i dalje samo Bradilko i ja ovde gotivimo Brona
  13. tacafaca

    NBA 23/24

    Samo da Lejkersi puknu na svom terenu. Gadnijeg od LeGovna ne postoji igrac trenutno u NBA. Upropastio je kosarku.
  14. Ted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    nije toliko bitan broj koliko kvalitet. pored toga igra u fazi odbrane je problem, ja tvrdim da bi isti ovi igrači mogli da igraju značajno bolje u fazi odbrane, kada bi to neko umeo da organizuje. mislim, ne neko , nego trener i stručni štab.....Duljaj je neki svoj maksimum dosegao, sada se opet nalazi u situaciji iz prethodnog proleća. nije identično ali je slično, pad igre i rezultata, videćemo gde će to da završi. videćemo već u nedelju, ako padnemo i protiv TSC disaće nam za vrat da ćemo biti konkurentni nećemo, da treba da se borimo moramo. ako izvučemo drugo mesto ove sezone to je apsolutni maksimum pod datim okolnostima u stvari, jesi li suguran da nemamo šanse.....po svemu sudeći, u AV Srbiji ništa ne valja osim fudbalskog prvenstva......tu je sve potaman, sportski i lege artis......ako se malo potrudimo možda nešto i napravimo u toj jedinoj preostaloj oazi slobode u, inače, autoritarnom društvu
  15. booyaka

    Prodavnice

    Ruski market? To je treći njihov lanac, posle Mere i Svetofora.
  16. Milošica

    Prodavnice

    Sarajevska najjača ulica u gradu.
  17. morgana

    Prodavnice

    kupi nam alvice i okaci na topik da ti zavidimo.
  18. Shaq

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    samo si prevideo da na 7-8k sezonaca dolazi ~2k profi™ navijaca, tako da ce cirke 2k sezonaca da izvisi..
  19. Ras

    Prodavnice

    Rekao sam vam gde je prodavnica, da ja ne moram ništa.
  20. morgana

    Prodavnice

    sta si kupio?
  21. fillex

    F1 2022-

    O bogo, to je već prava bomba. Joj, nek ode u AM, da napravi auto Nandu, Nando uzme treću titulu 2026. i mogu onda obojica u peMziju
  22. Today
  23. Jbg, nikom udovoljiti, mene sestra non stop proziva sto detetu obuvam carape na sandale.
  24. Midgeta

    PPPictionary

    Samo cepaj Meany
  25. Lagani gležanj/kratka pantalona je nešto najgore.
  26. Mel

    Amerika, zemlja velika

    Ljudska prava su na udaru svuda, a ne samo u klasichnim diktatorishen zemljama.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...