Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. napadaj

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Jebem ti život gde je milicija da izubija ove degenerike, fakulteti da ih poizbacuju i neki zanatlija da ih maltretira dok ne propište majčino mleko.
  3. goofs

    Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone

    Opa, izgleda da Xabi ostaje u Leverkuzenu još jednu sezonu, šmekerski potez.
  4. Serena

    MACTEPC 1OOO

    A i Marijina kletva ga je omela
  5. Heyter

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Studenti, nego šta! Apsolventi smera huliganizam na odseku za destrukciju i kriminal, šef katedre Đuka molerBizon!
  6. Dnaralaske

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Oni kao znaju ko je bio Dinko Sakic i kao mnogo su uvredjeni i kao protestuju. Sve je ovde lazno osim zla.
  7. bradilko

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    niste stigli do toga. u decembru ste zavrsili sa evroligom. kao u onom vicu o subotarima kad im je neki dobri covek najzad otvorio vrata i rekao " izvolite" a ovaj mucenik cuti jer kako kaze " nikad nisam stigao dovde" evo jedna o stidu
  8. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Pa ne treba mi, cenim da se neko u klubu time bavio. Stvarno mislim da nam Ledej ne bi ništa doneo sinoć i da nije bilo šiljenja patke na njemu. Ovo ostalo stoji, slažem se. Smit jeste average igrač, ali mogao je da odigra 5-6 minuta i prevede loptu 5 puta, nemam pojma koja je priča s njim. Mislim, problem je mnogo dublji od sinoćnje Q4. Gledali smo bar deset puta Andjušića kako počinje poslednju četvrtinu zbog čega mi prosipamo 5-6 poena i pičkaramo ga ovde na forumu. Sad je Žoc odlučio da to ne radi pa smo meč ispustili prodatim loptama i laganim kontrama za Oly. Nekako smo verovatno svi očekivali da će igrači porasti za ovih 6 meseci, postati produktivniji i pouzdaniji, ali to se nije desilo, bar ne svima i ne u onoj meri koja je potrebna da imamo bolje rezultate.
  9. warp

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Onda sam ja nešto pogrešio. Pardoniram
  10. NevenMan

    Liberalizacija SPC

    Ne bi ljudi ovde imaju moral a pritom su uglavnom i obrazovani. ovaj dripac je em neobrazovana stoka em je u svom postu pokazao kakav je idiot. Zalud mu crkveni website na kom promovise svoju sektu i titula u crkvi
  11. warp

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ja nisam nikad igrao za KKP pa da.mi se zviždi od strane grobara
  12. Miki_belavista

    Pitanje za pravnika

    zanimljivo iskustvo. Da li su to neki poslovi koji se desavaju kod nas u Srbij?
  13. Mel

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Bukvalno sam o tome razmishljala dok sam gledala, kao hajde nek studiraju neshto, al u moje vreme su i na Singiju imali prosvecenije face...
  14. Jimmy Kowalski

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Pa kazi to njima, sto pises ovde?
  15. Midgeta

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  16. warp

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Navijačima Partizana koji su bili prisutni u hali, zviždali su Milutinovu, a sebe zovu gospodom
  17. Vasilij Zajcev

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Sasvim je u redu i da ga je probao, nekad igrači odigraju najbolje kad se najmanje očekuje, igrali su i u večerima kad su im umirali roditelji pa su nalazili neku ekstra motivaciju...igrali su i dolazeći u halu sa aerodroma. Čovek je realno član prve petorke, jedan od najstandarnijih igrača, namazan i čvrst, baš onakav kakav treba pred namazanu i čvrstu ekipu protiv koje igraš utakmicu sezone. Ne trebamo mi da se bavimo anticipacijom njegovog emotivnog i psihofizičkog stanja...prosto, skineš ga bar. Ili bar uvedeš Smita, koga si skinuo umesto njega, da proba da zaustavi Gosa, koji te dobija na oči svih u hali. Ili uvedeš Anđušu, koga si takođe skinuo isluži ti da greje klupu, da proba da odmeni malo Pantera i šutne neku trojku koja je stala. Sviranje kurcu, prijatelju moj, ono sinoć je Željkov poraz ko vrata. Šilji kurac na ovome, šilji na onome, pa kad mu padne ekipa krivi klupu...Sviranje i šiljenje.
  18. *edited by mod

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ili onaj iz Fenera što je imao utakmicu karijere.
  19. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    E inače juče onaj Mozes Wright postiže prvu evroligašku trojku u karijeri, baš protiv nas. Bukvalno odraz naše ovogodišnje sezone.
  20. Jimmy Kowalski

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Pa kome se onda obracas?
  21. goofs

    Euroleague (sve sezone)

    Dobar ispao Jabari, želudac mi je pojeo zbog fantazija dok je bio u Atlanti, ali aklimatizovao se odlično za Evropu. Mislim da mu je kasno da ponovo pokušava NBA, ali ovde može da igra još 4-5 godina sigurno.
  22. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ledej dve nedelje nije trenirao, u utorak je stigao u Beograd sa džetlegon i pretpostavljam emotivno rastrojen. Sasvim je u redu što nije igrao juče. ——- Mi smo u nekom oće-kaki-neće-kaki limbu. Kukamo kad igraju Andjušić i Jaramaz, a sad kukamo jer je kratka rotacija. Igrali smo dobro poluvreme protiv Reala i tri četvrtine protiv Olija, ni to ne bismo izgurali da su ovi slabiji dobijali više minuta, a s druge strane ovi jači sami ne mogu da izguraju taj tempo. Baš imamo malo igrača koji su pouzdani i mogu da igraju na obe strane terena, loša selekcija.
  23. ducca

    Premier League 2023-24

    Xabi navodno danas objavljuje da ostaje i dogodine u Leveru, što u principu znači da će sledećeg leta u Real. Prvi pik Livea sada postaje Ruben Amorim, De Zerbi br. 2.
  24. Borca

    Euroleague (sve sezone)

    Jabari Paker i Barselona navodno u pregovorima oko produzetka ugovora.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...