Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Escalade

Game of Thrones

uh Legerta, ove got ribe jednostavno nemaju sanse
  3. radisa

Android

Sad bi kontra udarac bio da svi Kinezi ukinu Google...
  4. Budja

Game of Thrones

? Sa kim se svadjas. Falio mi ironicni smajli na kraju posta. To je ideja pisaca, i naravno da je to deus ex machina kad ne znas sta ces sa likom. Zasto je Bran kralj? Tako je zapisano. Sta ima da pitas dalje.
  5. Weenie Pooh

Game of Thrones

Ma da, nema jeftinije fore u fikciji od te o proroku koji unapred sve zna ali eto, nije sposoban išta da promeni. Kasandra kod Homera nije bila protagonista, FFS, bila je sporedan tragičan lik. Predestinacija nije nikakav narrative device, a autoru koji to ne kapira ne treba dati ni slikovnicu o nacrtanoj ovci da piše.
  6. Anonymous

Android

Sumnjam da kineska vlada neće odgovoriti na ovo. Gugl bi mogao izgubiti pozicije u Kini i šire u Aziji. Teško da Tramp može naterati Indijce da kupuju ajfone, tamo su kineski brendovi najjači.
  7. arheolog1981

Game of Thrones

...He has the power to heal He has the gift of the second sight He is the chosen one So it shall be written So it shall be done Štob rekao pesnik Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  8. Anduril

Game of Thrones

Pa i nije. Prve sezone kao i knjige su imale potencijal. Recimo, Deneris - mogli su da rese problem nekom Gollum sizofrenijom ili nocnim morama usled svega sto je prezivela gde ona zaista postepeno odlepi, pa u napadu ludila na kraju przi i mora biti ubijena. Poruka: rat (+genetska predispozicija) i od najboljih moze da napravi poludela cudovista. Ovako je pak ispala puko zlo sto realno nije bila 7.5 sezona, a to je prosto skolski primer loseg pisanja. Gluma i efekti su na visokom nivou pa je jos veca steta izgubljene price. Anyway, kad ce nastavak? Da se ne zadrzavamo vise ovim smecem i hejtovanjem.
  9. Budja

Game of Thrones

Ne, ne, Bran je sve ZNAO. On je PREDODREDJEN.
  10. mozzer

Game of Thrones

Revolucija jede svoju decu, tako je nazalost uvek bilo. Glupave zavist i pohlepa i jos neke preglupe osobine (nacionalizam i sl.) kod ljudi prevladavaju. Ljudska vrsta, ucelo, je preglupa da shvati da moze normalno i lepo da se zivi i voli i odlicno zivi - jer svakako svi moramo da umremo. Ostalo je da vidimo da li ce do kraja da upropaste ovu divnu planetu ili ce taj mali procentic pametnih ljudi koji svuda postoji sa tehnologijom uspeti da zaustavi srljanje u propast... A ovo "staticni pacov bez imalo inicijative" - skoro sam citao tekst o corporate firmama i analizu zasto bas ovakvi uspevaju u takvim sistemima... uostalom pogledati politiku i politicare, pa Srbija je najjaci primer za to...
  11. Budja

Game of Thrones

I oni i Sivi Crv rekli, ok, jebi ga. Zajebali su nas, to je zivot, idemo dalje.
  12. Azdaja

KK Partizan 18/19

Kažu postojala klauzula, nadam se da će biti barem vredno pokrivanja troškova i malo da prespe
  13. krkipfc

FK PARTIZAN 2018/19

https://retropartizan.blogspot.com/2019/05/sasa-ilic-decenije-u-partizanu-foto.html Foto osvrt na karijeru!
  14. Cash

Tenis 2019

Odpiramo temo
  15. InvisibleLight

Obuća

Oko 100$ Zadnji put kad sam narucivala stan smith bronzane iz eu za 75$nista mi nisu naplatili carinu
  16. arheolog1981

Game of Thrones

Pali Lanisteri a Tirion efektivno prvi čovek kraljevstva ispred Bran the Broken Kao posle Slobe da je predsednik Vojislav dr Koštunica a predsednik vlade Dačić. Bolje bi bilo da su se zadržali na ideji da je Tirion izdao Deneris kao što je frikodoctor pisao pre 10 meseci. Taman bi dalo smisla svim Tirionovim lošim savetima. I to da se sazna nakon što Džon ubije Deneris preko Brena na Tirionovom suđenju. Još više tragično za Džona i taman da se kaže eto Bren je nešto uradio, iskoristio je svoje moći... Ne sumnjam u frikija, ima insajd informacije, sve je do ove sezone pogodio... snimili su taj kraj al su procenili da je Tirion veoma popularan kod publike. Zato sve i izgleda ovako usiljeno jer su menjali kraj, potpisujem Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  17. Budja

Game of Thrones

18. wayfaring stranger

Ring Ring festival

@ Ras - kada pročitam tvoje recenzije "dobro proračunatih" koncerata, pa orgulje... dobijate li bičeve za samokažnjavanje na tim koncertima?
  19. beta kentauri

pogodi nešto o sledećem

ne, na odmoru sam. sledeći se boji grmljavine.
  20. Tsai

Ronald Garos 2019

Samo izbeci thiema i delpa, pozeljno da obojica budu u nadalom delu kostura
  21. Tsai

Tenis 2019

Dolan duck
  22. Frank Pembleton

Android

Aha, budući znači... Ali jbte, trampara steže obruč... ...shiit has hit the fan...
  23. Kreuz

Kafa

DM Bio espresso (250 gr za regularnih 420 / akcijskih 360 dinara) + 3-cup Bialetti je meni dugo bio sasvim zadovoljavajuća opcija, iako pretpostavljam da je to Capriolo™ za proper™ zrno™. Sada mi rezultat nije skroz po meri, čini mi se da je kafa presitna a mislim da se i vremenom iskvarila. Završava mi posao tho, još u kombinaciji sa Delhaiseovim Double Chocolate kukijem, uf... Iz nemačke Alnature sam zadovoljan kombinacijom Mount Hagen Papua Neuguinea + francuska presa. Definitivno se prebacujem na presu. U Kafeteriji su imali pojma o French Press granulaciji (krupnije mlevena), tako da planiram da isprobam nešto iz njihove ponude. Šta je najmanje kiselo tu, India, Brazil Black Diamond?
  24. Jeremija

Game of Thrones

Kraj baš takav kakav serija i auditorijum i zaslužuju. Ne bih ja tu ništa dirao...
  25. Weenie Pooh

Game of Thrones

26. theanswer

Game of Thrones

želimjakodakontriramiakoznamdanisamupravu.com
  1. Load more activity
  • Create New...