Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. napadaj

    Polovnjaci

    Ma znam, zezam se malo. Takvo nam je tržište da VW najbolje ide, ali nije mi to dovoljan razlog da ga kupim.
  3. Frank Pembleton

    Prodavnice

    A po čemu je specifičan taj Mix Markt i Zašto nas intetesuje?
  4. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Gledala i ja, neko bi morao otići do Zagreba i reći dećkima da ta frizura nije okej Lazar zabavniji 20 x od Davida, očekivano. Danjau ironično ispolivao svoje pleme, kad ga je smaračica pitala šta će i kako će sad plavi, ko će im fatat ribu. Kaže "ma šta, oni su izbacili najslabiju kariku, sad su oni najjači, osvajaće sve nagrade, šta će njima tamo neki ribar" Hehe. He. Nešto se nadam da je plakanje crvenih u najavi navlakuša, da nije Uroš na avionu. Mada, ako stvarno nije okej, bolje da se vrati da se leči nego da se tamo maltretira.
  5. April

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Za sledeću sezonu crno bela šahovnica Smit-Goran Filipović-Luka Božić-Tomislav Ivišić
  6. smooth.Op

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ibaka i Bolmaro umesto Frenka i PJ. Bolmaro bi rasteretio Pantera mnogih dužnosti na prenosu i začetku napada. I čini mi se mnogo komplementarniji sa KP od PJ-a. Statistike su im skoro identične. Analizirao sam baš pre neki dan sezonu Pantera u EL u odnosu na prošlu. Jedan indeksni poen manje, malo više od poena po meču manje. Dosta lošiji procenat za tri poena, ali dosta više uzetih šuteva po meču. Poduplao je izgubljene lopte. Ova dva igrača bi mu omogućila mnogo bolju sezonu.
  7. Jesper23

    NBA 23/24

    Kako drugačije da objasni back to back metlanje?
  8. warp

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Zašto si lagao za statistiku ? Odnosno preneo si laž ovog "novinara" bolesnika iz CG
  9. ToniAdams

    Gender identity

    Jel ovde mogu da se izjasnim kao lezbijka?
  10. Jesper23

    Polovnjaci

    Iz Bosne sam i vozim FauVe, logično. Samo nisam preduzetnik, kolege smo. Glavni razlog za kupovinu iz te grupacije su pouzdanost i lako za prodati. Prilikom prodaje c4 sam dva puta imao želju da kupcima odšrafim glavu, a i sa DPFom sam imao tonu problema.
  11. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    umesto koga bi igrao bolmaro? posto lik nije u fazi karijere kada mu je svejedno koliko ce minuta provesti na terenu a ja nesto ne mogu da zamislim da ima slicnu minutazu i ulogu kod vas.
  12. Venom

    Gender identity

    Bolje je bilo ranije kad ih ništa nisu pitali.
  13. Ras

    Automobili na elektricni pogon

    Izgleda da je Hyundai sa Ioniq 5N napravio prvi EV zaista upotrebljiv na stazi: The Hyundai Ioniq 5 N Is The Best Performance EV Ever. Will People Buy it? (msn.com)
  14. 23/04/2024 1️⃣ ⭐⭐⭐ 2️⃣ ⭐⭐⭐ 4️⃣ ☠ 8️⃣ ⭐⭐ https://www.hangman.rs/dechko/ 🟩🟩🟨⬛⬛ 🟩🟩🟩🟩🟩 Brzinek 305, 13/180 s https://kveez.com/hr/brzinek/
  15. zmanic

    Psi

    Tu nemam dileme . Uveo bi i za ljude dobrovoljno uspavljivanje.
  16. smooth.Op

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    * Naknadna pamet. Bajern je ove sezone potpisao dva igrača koja je kkp trebalo da dovede i sa kojima bi imao skroz drugačiju sezonu. Ibaka i Bolmaro.
  17. Sandradjer

    Dorucak

    Mire se upuco juce, kasno je
  18. x500

    Dorucak

    Motivisan @Shan Jan Zelene spargle sa pilecom sunkom i jajima @mire - juce je bio obican dan
  19. Today
  20. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    previše je dinamičan beograd za plejof seriju
  21. uini

    NBA 23/24

    “We should be (up) 2-0, so we’re good,” Embiid told reporters. “We should be winning this series.” Then, Embiid got awfully bold. “We’re going to win this,” he said. “We know what we’ve got to fix. We did a better job today, so we’re going to fix it. But we’re the better team and we’re going to keep fighting.”
  22. uini

    NBA 23/24

    nezadovoljstvo tinja i u gradu bracke ljubavi Sixers to file grievance over officiating of first two games vs. Knicks: ‘That’s fucking unacceptable’
  23. Tresko

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Partizan je igrački i timski ispred vučićevog kluba. Samo, pošto je naredjeno od strane vučića da njegov klub mora da osvoji sve trofeje, i da niko to ne sme da ugrozi, onda se čini sve da tako i bude, uključujući sudije, fss, i druge timove koji protiv Partizana uvek igraju na život i smrt, a protiv vučićevog kluba igraju sa pola tima, i plus se sklanjaju, ili prave neke situacije da može da se svira penal, kako bi izgubili. Jer ko se drzne pa odigra nerešeno, ili možda pobedi, ima ekspresno posledice. I onda dolaze ovde razni da seru i djubre ali samo "objektivno".
  24. uini

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ..već vidim kako na dovođenje ibake, čovke reaguje akvizicijom mela anthonyja; na pripremnoj tekmi se ispostavi da je melo u penziji i da je došao da upozna svog provajdera duvan-čvaraka. kao second-best scenario, učlane ga u sns, vučić preimenuje autoput miloša velikog u mela velikog, melo dovodi jr smitha da zameni anu brnabić kako u skupštini, tako i u privatnom životu, gde jr konvertuje aninu ženu u pravoslavlje. nakon olimpijskog ciklusa, republika srbija postaje jr melolandija, ulazimo u evropsku uniju i u finale euroleague, gde se melo i jr skidaju nenadano za zvezdu i uzimaju trofej sa 7 vezanih trica
  25. MeanM@

    NBA 23/24

    Oriće se Vučiću pederu LA-em! Vostani Ameriko!
  26. Jesper23

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ima onaj video kad je na treningu dao gol na praznu mrežu, gađao lijevu stranu gola a lopta mu se od pete odbila u desnu stranu. To je jedna klada, drvo neopjevano. Ne znam samo kako smo zamislili da taj čovjek pravi razliku na višem nivou gdje realizacija mora biti besprekorna? On ne može da napravi razliku u domaćici, samo se nadam da nećemo narednu sezonu sa njim kao starterom. No, isto tako se svi nadamo da će nesposobna bulumenta dovesti krštene bekove, ali svake godine traži se trinaesta mladost vremešnog Rodića. Što se mene tiče mogu pokušati i sa formacijom bez klasičnog špica, sa Kataijem kao lažnom devetkom.
  27. zorglub

    NBA 23/24

    Lebron prozvao sudije, napustio konferenciju. Neko će da strada u LAu.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...