Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. reg

    NBA 23/24

    Odlično je počeo Sabonis utakmicu, duel sa Valančunisom obeležio početak tekme. On i Foks jedini raspoloženi u prvoj. Valančunis je promašio par zicera pola metra od koša. Kigan Marej 0-3 za sada, a Sabonis je napravio drugu ličnu nakon ulaza Marfija i otišao na klupu. Dobro se drže Pelsi bez Zajona, Marfi je trojkom smanjio na samo dva razlike.
  3. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Ova epizoda S+ sa Leom me podsetila koji je to mindfuck bio da se Nora (za koju smo u početku SVI tvrdili da je promašila show) dovukla do top 4, pored živih Lea, Sanje, Marine, pa čak i Anđele. Ali i to su čari Survirora. Ruku na srce, i kod crvenih u prvoj sezoni Nađa i Stevan objektivno nisu bili mnogo bolji, ali tu je jedino Vladimir značajno odskakao i više zasluživao mesto do onog Nađinog manevra, za ostale nikakva šteta. Zato je tadašnja finalna četvorka plavih bila tip-top, nije moglo bolje.
  4. Today
  5. Hele

    NBA 23/24

    Satrase ih. Luda ekipa skroz, da se nije Batler povredio, ne bi ih otpisivao ni protiv Bostona.
  6. Halvard

    Netflix produkcija

    Poslednja epizoda Baby Reindeer, ajooooooj. Sve je tako užasno potpuno sjebano, ali potpuno je organski i realno jer ne može ni biti drugačije nakon svega što se dodađalo na toliko nivoa. U svakom slučaju drago mi je što nije neka BS inspirational empowerment priča. Ne sećam se kad me je nešto ovako skucalo još od poslednje epizode Kalifata, mada naravno iz potpuno drugačijih razloga.
  7. reg

    NBA 23/24

    Čikago gubi 22 razlike pred početak poslednje četvrtine, uspeli su da dignu procenat šuta na čitavih 35%, gube lopte, puštaju otvorene šuteve. Nadam se da će Karuso da završi u nekom normalnom timu.
  8. Valkyrie

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Aleksa?! ispravio si se, ok.
  9. kud u maglu Simoviću

    Najvredniji igrač

    pa nije on sam na terenu, hipotetički tu još i dva superstara sa svojim egom i bubicama nekad je dovoljan jedan pa da cela stvar propadne
  10. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Nadam se da ce Bogi da zapali u neku ozbiljniju ekipu. Atlanti sledi verovatno neki pseudo rebuild. Mediji Janga vec sele u LAL.
  11. Blojler

    Netflix produkcija

    E hvala na preporuci, serija je odlicna. bas osvezavajuce, onako i smesno i bas tuzno i na momente apsurdno i strasno, glavni glumci odradili odlican posao - sad kolko citam to je po istinitoj prici glavnog lika i radjeno i u stvarnosti mu se desilo i stalking i ONO pre - tako da ne znam sta da mislim... zao mi coeka
  12. Blojler

    HOROR filmovi

    Gledo se Late night with the devil - sta znam, nije lose ali nije ni neki horor. Lepo je odradjena epoha, kamera fotografija, scenografija i gluma odlicna, nije kao predlozak odgore niti ima slicnosti nekih preteranih, slican vajb ali su sustinski razliciti filmovi. U svakom slucaju preporuka, David Dastmalchian je odlican u svemu, meni uvek izgleda kao manje bolestan mladji brat Paul Danoa, ali odlican glumac i u komediji i u ozbiljnim ulogama. Pogledajte film pa ocenite sami, nije lose 5.5/7
  13. Yesterday
  14. bradilko

    Al Jazeera Balkans

    tipican primer dps novinarstva. ova zvicer koja izvstava za al dzaziruje inace " novinarka" pobjede, lista pod konteolom mila djukanovica. https://balkans.aljazeera.net/videos/2024/4/19/radnici-cetinjske-kosute-traze-devet-zaostalih-plata
  15. Braća Strugacki

    Majstorski topik

    nemam pojma
  16. reg

    NBA 23/24

    Čikago šutira 26% (23% za tri). Gledam utakmicu i psujem Atlantu, nadam se da će ih razmontirati. MPJ, Jokic i Meloun nahvališe Lejkerse u svojim izjavama, čuvaju ljudi energiju za seriju.
  17. Micko8

    mladje kategorije

    Partizani nisu svesni kakav biser imaju u juniorskoj ekipi. A opet ce dovesti nekog amerikanca sledece sezone . Kod Vujosevica bi on vec imao ozbiljne minute.
  18. Micko8

    Najvredniji igrač

    Pa Jokic je igrac bez ega kada je sam teren u pitanju. Ne znam kako bi sa njim hemija mogla da propadne, kada sve moze na terenu. Pored njega bi i najbolji igraci bili jos bolji
  19. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Lebron nahvali Jokica samo tako
  20. dragance

    Tramp posle poraza

    Nema veze sa Trampovim sudjenjem, već je neki mentalno oboleli teoretičar zavere stigao iz Floride, podelio pamflete o kripto zaveri i svetskim pučem koji samo što nije.
  21. kud u maglu Simoviću

    Najvredniji igrač

    niko ne kaže da on ne može da se prilagodi drugom sistemu, već da postoji mogućnost da hemija ne proradi, ono tri lopte na parketu, ko je alfa u timu i još svašta nešto što može poći po zlu, a i takvi timovi su vremenski prilično limitirani, ukoliko ne bude trofeja u prvoj sezoni ne retko dođe do raspuštanja skvadre
  22. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    19-0 serija Heat-a!
  23. Micko8

    NBA 23/24

    Uskoro ce na klupu, pa ga nece biti tamo do pocetka trece cetvrtine.
  24. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Odlican Jovara na pocetku tekme. 5 poena bez promasaja.
  25. Time Crisis

    Pronađi me/Amber Alert

    To što tablodi ćute kao zaliveni, a inače nemaju nikakav problem da prenose svakakve laži i gadosti, naprotiv, jedva dočekaju, već dovoljno govori
  26. Micko8

    Najvredniji igrač

    Jokic bi se uklopio u bilo kakav sistem. Sa klasicnim plejmejkerom bi bio jaci kosgeter. To da on ne moze da se prilagodi nekom drugom sistemu ne pije vodu. Da pored sebe ima dva,tri igraca koja su u top 10 ili top 15 u ligi, ne bi Denver niko skinuo sa trona dugo vremena. To preskakanje iz jednog kontendera u drugi kao sto je to cinio Lebron kroz karijeru se zove precica do trofeja. Ja to licno nazivam kosarkaskom prostitucijom
  27. Micko8

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Nadam se Topicu pre Vase
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...