Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Daaaa, kako je ispalio Luka, baš volim! Jbt, u S+ su opet Varja i Marko, evo sipaju po Urošu da je zbog "lovice" u Survivoru i da je biznismen, ali svejedno mu žele brz oporavak Usraću se!
  3. Weenie Pooh

    Premier League 2023-24

    Ja verujem i podržavam, ako Šipke Kuglof dolazi u paketu to je onda već ozbiljan dil. Nisam znao da Ćelava Prevara Mk 3.0 namerava i njega da dovede, to sve menja.
  4. Weenie Pooh

    Gender identity

    Naravno da ne pogađa svu decu, mada bih se kladio da je pojava mnogo češća među holivudskim zvezdama nego na nacionalnom ili globalnom nivou. Jednostavno, neki među nama imaju tu čast i odgovornost da budu trendseteri, a neki smo hoi poloi bednici. Ali nema potrebe da se upuštaš u čuvenu trofaznu odbranu kulturalnih fenomena, Ruxin je to već odradio na ovoj temi. 1) Ne dešava se to uopšte, desničari izmišljaju teorije zavere. 2) Dešava se ali ne toliko često, desničari bezveze dižu paniku. 3) Dešava se i dešavaće se još više, inshallah, desničari su nazadne budale.
  5. copkillah

    Premier League 2023-24

    Ja nešto ne verujem preterano u ovu priču.
  6. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Uroševe, naravno, ne znam šta mi bi. E, samo na konto tog "cepanja drva" ima jedno 18483 pošalica. Hvala bogu da je Luka odrukao Mateu da je i ona učestvovala u krađi™ (jbt, koliko se Bojan prosrao tu, ne verujem) pa se fokus malo pomerio na hejt prema njoj.
  7. ducca

    Premier League 2023-24

    Izgleda da je Amorimara znao nešto što mi nismo…
  8. Weenie Pooh

    Amerika, zemlja velika

    Ja ne mrzim ništa i nikoga, ja sam čovek koga pokreću ljubav, razumevanje, i blagoglagoljiva želja za opstankom ljudskog roda Demokrate su samo simptom ljudske bedastoće i simbol kolapsa ka kom nezadrživo kovitlamo. Kao takvi, od mene mogu da računaju samo na prezir. Nisu čak ni po tome posebni, isto osećam prema većem delu ljudske rase. Ali prezir je pasivno osećanje, za razliku od ljubavi i mržnje
  9. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Debili! To je sve počelo od VakiTop™ i You Know Who. Koze, i njih dve i produkcija koja je uopšte dozvolila bilo kakve spekulacije o Uroševoj seksualnosti. Kakva poruka se šalje na račun Voje - ako si straight nehomofobni muškarac a družiš se sa nekim ko je (možda) homoseksualac - naravno da ga trpaš u džungli dok "cepate drva", prosto je nemoguće da se bude prijatelj sa gej osobama. Gadi mi se sve to.
  10. Jimmy Kowalski

    FILMSKA MUZIKA

  11. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Odvratni posprdni komentari na račun Vojine i Ognjenove navodne romanse. Danijela se opet ispalila što je ubacila Katarininu "foru" u emisiju Inače ovo njeno konstantno pearl clutching postaje nepodnošljivo iritantno.
  12. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Ja ne idem na Tw uopšte, samo ne znam na šta misliš? Evo me na 7:6 za crvene. 7:7
  13. Ratamahatta

    Euroleague (sve sezone)

    Vildoza osim ona dva meseca kod nas permanentno nije ni za kurac
  14. Roger Sanchez

    Amerika, zemlja velika

    Ima li išta, bilo šta, šta mrziš više nego demokrate? EUkrajince možda?
  15. Today
  16. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Ovo je definitivno poslednji koncert posle kojeg možemo da kažemo RIP za kosu Kerija Kinga. Da je u to vreme poznavao Ostoju Mijailovića možda bi bilo spasa, ovako .... the end.
  17. Dankan Ajdaho

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Dokle Luka bude imao bilo kakvu ozbiljnu ulogu u timu, dakle bilo šta bitnije od eventualno nekog trećeg centra sa 5-10 minuta po meču, borićemo se za sjajno 14-17 mesto u EL.
  18. Facundo Orellana

    Premier League 2023-24

    Ovako izgleda rebuilding kada ga primeniš u evropskom sportu, a poslednje dve godine si već pokupio sve pikove, i izgledaš gore nego ikada.
  19. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Dosta će zavisiti nastavak serije od toga u kakvom stanju je Boldvin. Ako bude 100% fit mogu da izbace PAO bez po muke.
  20. A brate to je Tresko to samo produzis dalje.
  21. ragasto

    Brza hrana - meso

    A, zato...naivno sam mislio da je razlog veći lokal ili nešto slično. U svakom slučaju, večni rispekt za svakog malog privrednika koji se svađa sa mušterijama.
  22. *edited by mod

    Brza hrana - meso

    Zatvorili tu pa otvorili vrata pored samo drugo ime da se Vlasi ne dosete.
  23. ragasto

    Brza hrana - meso

    Sanitarna ili tržišna? Maglovito se sećam da su ih zatvarali nekoliko puta ali zbog neizdavanja računa. Pljesku pamtim kao solidnu, ali ništa više od toga.
  24. Venom

    Gender identity

    Iz tvoje tvrdnje zaključujem da to pogađa svu decu holivudskih zvezda, kao i da toga nema van Holivuda.
  25. Heaviside

    Euroleague (sve sezone)

    Meni se javlja scenario da jednostavno idu na F4
  26. Mindaugas Žukauskas

    Premier League 2023-24

    Mnogo smo jaki
  27. msv

    koncerti

    Konča Buika 11. 11. u Zagrebu
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...