Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Cane Vukic Prebranac

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Иначе, гледам сад неке исјечке, начин на који је Мариника наступила тамо је био сјајан. Могли би многи Сергеји да науче како се критикује медиј или новинар.
  3. Skyhighatrist

Đilas Tajkun™

Srbija meksička sapunica...
  4. Mercuzzio

Beograd

svaka čast što imate živaca... meni posle onoga kad Tića kaže da je otišao zbog oronulih fasada već bilo loše.
  5. arheolog1981

NBA 2018/19

Bukvalno dođoh to da napišem Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  6. arheolog1981

Igre

Koliko je zahtevna? Batalio sam PC gaming, samo sam na konzoli al vidim da neće skoro ako uopšte pa da sklopim nešto Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  7. Nije ovde nista pipavo i apsolutno je sve jasno - Sergej Trifunovic je po jubilarni stoti put ispao debil. Novinari i novinarke se kritikuju u okvirima njihove profesije i profesionalnog morala, ako debil nije sposoban da je raskrinka kao losu i neobjektivnu novinarku onda mu je bolje da cuti nego da se blamira kao poslednji ulicar. Komentarisanje necijeg morala tako sto ces tog nekog nazvati kurvom, jebo te. Pa, za to se u petom razredu osnovne dobijaju zauske i podsmeh. Uostalom, nevezano za Oliveru Jovicevic, odakle Sergeju ideja da neka zena koja je u slobodno vreme prostitutka ne moze da bude vrhunska novinarka, naucnica, umetnica, filozof, politicarka ili bilo sta drugo? Kakve to veze ima jedno s drugim? Mislim, znam kakve veze je on iskonstruisao u svojoj naduvanoj glavi ali kakve logicke veze ima? Eto, cak i u toliko bizarnu argumentaciju da idemo, da preskocimo jedno hiljadu stvari koje bi pristojnom coveku pale na pamet kao nacin da se popisha po ovakvom tvitu.
  8. nezvanova

Uopsteni saveti

i ja sam po strukturi anksiozna, a akutne i teske napade anksioznosti imala sam kada mi je sin bio bas mali, a ja razvedena, bez alimentacije (nisam je ni trazila, moj prvi suprug je oboleo od sizofrenije) 93-94, hiperinflacija, ja bez posla i tako... sve se skupilo pa sam imala teske napade panike, koje sam morala nekako i da prikrivam, da sina ne bih i svojim stanjem traumatizovala... sve u svemu, bas je bilo gadno ali sam odmah otisla u bg, u dragisu misovic, isla oko godinu dana dva puta nedeljno na terapiju pshoanalitickog usmerenja i pila rivotril sa kojeg sam se dosla lako ali postupno ''skinula''. i danas uvek kada imam probleme u zivotu reagujem anksiozno, ali srecom nikada nije tako kao u ono vreme. i brzo prodje. da mi se to sve danas desilo, verovatno ne bih isla na psihoanalizu, ali sigurno bih isla na neku psiholosku terapiju, a i lekove bih koristila. neko vreme nakon smrti mog drugog muza, koristila sam antidepresiv, mada to sto sam ja prozivljavala je bila zalost a ne depresija, a i anksioznost i depresija nekada imaju slicne simptome, a neki su im i zajednicki. no jedan lekic mi je malo pomogao, a vidim da ga koriste gotovo svi koji pate od depresije i idu na terapije (flunisan, vrsta serotonina, nesto slicno prozaku) iako ga nikako ne preporucujem bez konsultacija sa psihijatrom. meni je pomogao, jedino sto sam nakon prestanka koriscenja ovog leka, od kojeg sam odlicno spavala, smrsala (u mom slucaju je to ispalo dobro tj taman koliko sam htela a nikad nisam uspela da skinem nakon sto sam prestala da pusim) i osecala se podosta ravno ali ne i bezosecajno, pocela uzasno puno da sanjam, ili da pamtim snove. no, nekako sam se i sa tim izborila
  9. Fakundo Sava

Slučaj Gorana Jevtića

Zato nas čuvajte i pazite kao Gondža nejač u bekstejdžu
  10. arheolog1981

Igre

Može i na tastaturi al bez ozbiljnog džojstika nije to to Ultra je realistično, možeš staviti da od nule pokrećeš avion ako umeš. Dakle, kontrolna tabla je do najsitnijih detalja urađena pa možeš na svako dugme i prekidač kliknuti. Taksiranje, komunikacija sa kontrolnim tornjem, ma sve kao da si pilot. A možeš i da uskočiš u avion midair i vozi Vozi se koliko je realno vreme za tu destinaciju... izaberi LA-London pa ćeš da se sit navoziš. Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
  11. kud u maglu Simoviću

Beograd

loži ex dečka zubara da se vrati iz švice vaćari ga na plitke emocije i naprednjačka građevinska dostignuća
  12. Fakundo Sava

Kupovina racunara i komponenti

Možda sačekaš kraj novembra i black friday, nema tu neka sniženja Ali ko zna, ja se nadam za neki ssd ako bude povoljnije od srbomađara
  13. vememah

Đilas Tajkun™

U prevodu: sad, nakon skoro 2 godine od objavljivanja prvih tekstova o Đilasovom nasilničkom ponašanju u žutoj štampi tvrdim da smo i ja i moja majka i moj otac u afektu lagali policiju pošto je Draganče bacio neku kintu da zatrpa problem. (sa gornjeg linka) republika.rs/vesti/tema-dana/34674/ekskluzivno-svedocenje-djilasove-bivse-zene-tukao-oca-mene-trudnu-mucio
  14. goofs

Igre

Dajte jos malo infoa o tom flight-simulatoru, kako se igra (na kompu), koliko je realisticno i jel ti letovi stvarno traju po 9 sati ili kako/sta? Jel se igra na tastaturi?
  15. James Marshall

KLS 2014/2015.

Zar se on ne bavi nekakvim uzgajanjem pasa po Belgiji ili tako nešto?
  16. Calavera

Igre

ne koristim ga licno pa ne bih znao, ali probaj bleak sword ili sayonara wild hearts.
  17. Time Crisis

Slučaj Gorana Jevtića

U bre, osoba mlađa od 40 na forumu, čuo sam da postoje, ali sam mislio da je legenda.
  18. Leia

Slučaj Gorana Jevtića

Kako da prepoznam kad sam 1993.godiste....
  19. Tpojka

Strukovni Humor

20. Mercuzzio

Beograd

Kukavni Tića... mlad i neukusan a ova iskusni stranački kadar...
  21. pariah

HOROR filmovi

Valja li ovo išta, da skidam ako je pristojan? https://www.imdb.com/title/tt3387520/
  22. maharaja

Igre

Šta još preporučuješ sa apple arcade osim golfa?
  23. Lord Stef

KLS 2014/2015.

Cekaj bre otkud sad Rasko kad je objavio povlacenje pre par meseci?
  24. Today
  25. maharaja

rts

Marinki svaka čast na strpljenju i staloženosti. A i na koncentraciji.
  26. Frank Pembleton

Beograd

Tića je imao drugačiji film na umu... ... Shiit has hit the fan...
  27. harper

KK Crvena Zvezda 2019/20

Ko je taj Prisutna Publika koji je bio na utakmici i kako je uticao na poraz Zvezde?
  1. Load more activity
  • Create New...