Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Carolostadien

    Pronađi me/Amber Alert

    Po meni je otmica gotovo nemoguća zaista, to bi stvarno bilo suludo. A ovo što je tebi prva opcija je nešto što se ja od početka uvjeravam jer mi je sve ostalo još groznije. Ali to ipak uključuje odgovornost majke do neke razine, jer to je moguće samo ako je njena odsutnost bila puno duža. Tako malo dijete na takvom terenu ne može u minuti (s tim da je prvo bilo "okrenula se da da vode" pa je onda bilo da je "otišla u kuću po vode" - ali ni to ne bi trajalo dulje od minute) nestat da je nema negdje na vidiku. Sad jedino da je rupa u krugu 50 metara oko kuće a da to uz svu ovu potragu nisu vidjeli a to je jako teško moguće.
  3. Milošica

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Da, jeste glupost. Sad vidim nastavak posta, opet te je uhvatilo ono tvoje. Ne stoji ti.
  4. goofs

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Malo da se zagrejemo pred utakmicu KK Partizan All Foreign Players Ever (Expect Ex-Yu) 78% - neka imena su leptejbo da se setiš. I nema Alexa Marića, nemojte gubiti vreme.
  5. kud u maglu Simoviću

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    ako je već toliko zapeo da trenuta baš partizan, ja bi mu tražio 1.5 mil al pošto su on i ostoja zemlja i verujem da su se našli na kilotm para
  6. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Ona koja stoji na Robijinom ugovoru. Kažeš da je 10 za 4 godine glupost ili te nisam razumeo?
  7. kud u maglu Simoviću

    PPPictionary

    postojano
  8. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Kolika je cifra? Ja bih mu dao 2.5 miliona, svakako vredi više od pantera (jel sam preneo da je plaćeniji od james-a?) koji ima cirka toliko.
  9. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Kako stojimo
  10. sigurnost

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    opet mnogo. mator čovek, a toliko alav. pa neče u grob poneti!
  11. Peter Fan

    NBA 23/24

    glede trojki, do dovodi so zanimljivih adaptacija, kao npr ovaj tip koji je usao u zizu javnosti™ tokom ovogodisnjeg NCAA turnira: It’s no surprise to anyone who has watched Oakland this season that all 20 of Gohlke’s shots against Kentucky came from behind the arc. All but eight of the 6-foot-3 guard’s 335 field goal attempts during the regular season were also 3-pointers. Gohlke has hit 37% of those attempts from behind the arc. Meet March Madness' first star, Jack Gohlke, who thrives shooting only 3-pointers - Yahoo Sports
  12. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Normalno da istraga uvek ide i u pravcu roditelja, ali to opet ništa ne znači. Kao ni to što je odvela decu u prirodu, apsolutno ništa čudno. Ako već nagadjamo, meni je prva opcija da je dete negde upalo, propalo i da im to i pored svega promiče. Otmica mi nekako nije verovatna, a ne želim da sumnjam na roditelje i pored svih hintova…
  13. Eleniko

    Pronađi me/Amber Alert

    Neko je mnogo gledao True Detective... U nekom trenutku sam pomislio da neko /vlast, institucije/ pokušava da hepiendom promoviše Amber Alert u Srbiji ali je u međuvremenu ovo postalo previše čudno i ne miriše na dobar ishod... Sad se bukvalno čeka neočekivana sila..
  14. BlackGeorge

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Mogli su ova dva debila da pomere na SK4 a Žalgiris - Milano da prebace na SK1. Iovako nemaju šta pametno da kažu već dva sata seru golu vodu.
  15. Eleniko

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Radio S slušaju samo šabosi, ne znam šta tražite tamo.
  16. Hele

    To, mačko!

    Srki je najbolje resenje.
  17. Svemir Zeka

    Pronađi me/Amber Alert

    I meni isto. I to samo na osnovu postupaka policije (razdvajanje roditelja), obustava potrage po šumi, kopanje po okućnici.
  18. Babu Bhatt

    Pronađi me/Amber Alert

    @Filozof manijak Potpisujem, iako se takodjer nadam da griješim. Koliko god (neko je ranije pisao) nije nimalo bitno što u tu kucu nije niko dolazio godinama, opet se postavlja pitanje zašto je baš sad odlučila dovesti djecu do te raspadnute stracare (barem prema vidjenom)?! Curica ima godinu i 10 mjeseci, dakle niti dvije pune godine, nije mogla tek tako odmaknuti i nestati, previše je sve mutno.
  19. Inflacija brte, okreni se oko sebe. Pice su dogurale do 2000 rsd.
  20. Time Crisis

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Apsolutno nebitno. Hrabri su kad treba opkoliti novinare, a da je u pitanju neko mudo™ bili bi manji od makovog zrna, ne bi im ni palo na pamet. To je sve što otprilike treba znati o njima
  21. Eleniko

    Euroleague (sve sezone)

    Ne vidim kako će KKCZ da igra EL sledeće godine. Na stranu smisao tog zahvata ali KKP po svemu mora da igra EL i tu cigosima ne bi pomoglo ni osvajanje Aba lige koje se ionako neće desiti. Neće biti divlje karte, pogotovo ako se Čo ne bude ponašao a ne deluje. Na stranu što mislim da bi za klub bilo blagotvorno da se malo resetuje na svoju pravu dimenziju. A to nije EL.
  22. Filozof manijak

    Pronađi me/Amber Alert

    Jedno je tražiti čoveka koji se krije, a drugo nestalo dvogodišnje dete. Grešim dušu, no ovo meni sve više liči na inscenirani nestanak. Užas
  23. kud u maglu Simoviću

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    čeka advokaticutm ili doru, zavisi od škole mišljenja
  24. Mel

    Pronađi me/Amber Alert

    Mesto jeste remote, ali isto tako je u nekoj Svajcarskoj nedodjiji nestalo dete od 2-3 godine pre par godina. Baba i deda se pakovali da se vrate kuci, mali bio po dvorishtu, u jednom trenutku nestao, krenulo trazenje, pa poicija, mislim da se nikad nije saznalo nishta o detetu... edit: prosle godine u nekom selu sa 10 kuca, dete videle komsije na putu kako seta samo ali se nisu alarmirale, i to je bilo poslednje vidjenje. Strasno.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...