Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. morgana

    Letnje haljine

    mozda nadjes nesto u kolekciji, pogledaj na sajtu
  3. Roger Sanchez

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Ide odlično, hvala na pitanju!
  4. bejzbolka

    Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik

    Ovo je veći rizik nego da štoperski par bude Gobeljić-Srnić. Nedajeove reakcije su toliko nepredvidive da mu ne treba dozvoliti prilazak na 30 m od našeg gola.
  5. kud u maglu Simoviću

    Super liga - Zabava miliona

    1 dragiša
  6. dùda

    Letnje haljine

    e to, lan me interesuje, mada je saten malo svečaniji ipak
  7. dùda

    Letnje haljine

    hvala što se interesuješ ja otišla u planinu, haha, ovde nema ni hleba da se kupi, moram da ga mesim, da ne pričam o haljinama dolazim u BG uskoro, do sada nisam bila zadovoljna letnjom ponudom, tako da ću posle praznika da provedem koji dan obilazeći prodavnice, nadam se da će biti veći izbor letnjih stvari u međuvremenu su mi ambicije splasnule , možda je tako i bolje, na šta naletim da mi dobro stoji i da je udobno, pre svega, jer će biti vrućine a koje ja ne podnosiim, to ću ida kupim
  8. Shaq

    Izrael, Palestina i arapske zemlje

    u kun junisu iz 2 masovne grobnice iskopano preko 200 tela, ocekuje se tri puta veci broj na kraju..
  9. morgana

    Letnje haljine

    kakvih par lipotica ima massimo i inace dosta lana u kolekcijama i kod njih i kod zare
  10. Fudbal 1/1 (1.79 izlazna kvota). MLB 0/4. NHL 2/3 (1.92 i 1.74 kvote), uz kombo tiket (3+ kvota) i tiket po trecinama (3+ kvota). Fudbal se uklopio neocekivano lako, mada su i igre bile ziheraske. MLB nije mogao losije, od 9 parova samo 2 uhvacena, te je bilo skoro nemoguce uklopiti nesto. NHL zanimljiv i efikasan, fin start doigravanja. U NBA sektoru nista i dalje; od obicnih pluseva nema leba definitivno, eventualno ucinak igraca. Metiljav bilans i dalje, no za mesec-dva ce ostati samo bejzbol za igur, te nema razloga za nerviranje. Minimalni ulozi. Fudbal Arsenal-Chelsea 3+ Leicester-Southampton 2+ Cheltenham-Peterborough 2+ Estudiantes de La Plata-Gremio 1+ Caracas-Rosario Central 1+ Atletico Mineiro MG-Penarol tim1 1+ Liverpool Montevideo-San Lorenzo 1+ Colo Colo-Alianza Lima 1+ Junior-LDU Quito 1+ Union La Calera-Cruzeiro 1+ Sportivo Trinidense-Nacional Potosi 2+ Deportivo Garcilaso-Cuiaba 1+ Argentinos Juniors-Crinthians 1+ Alianza Valledupar-U. Catolica del Ecuador 1+ Kvote 2.10, 1.68 i 1.61. Nocni deo je dosta zanimljiviji od dnevnog, mada bar imamo derbi iz PL. MLB NY Yankees-Oakland tim1 6+ (Stroman-Blackburn) Atlanta-Miami tim1 6+ (Fried-Rogers) Washington-LA Dodgers tim2 6+ (Corbin-Paxton) Texas-Seattle tim1 4+ (Dunning-Gilbert) LA Angels-Baltimore >7.5 (Canning-Grayson Rodriguez) Colorado-San Diego tim2 6+ (Feltner-King) Tampa-Detroit tim1 4+ (Pepiot-Maeda) Chicago Cubs-Houston >9.5 (Wicks-France) Minnesota-Chicago White Sox tim1 5+ (Lopez-Fedde) Kansas-Toronto >7.5 (Wacha-Gausman) Kvote 4.84, 2.87, 2.89, 2.77 i 3.17. Slicno kao i juce. Ja uvek imam odredjen plan po serijama i od toga ne odstupam. Cleveland-Boston i Cincinnati-Philadelphia, su preskoceni zbog ocekivano loseg vremena. Prateci tiket, LA Dodgers 2, Tampa 1, NY Yankees 1, Atlanta 1, Minnesota 1, Toronto 5I H2(+0.5), Texas 5I H1(+1.5), San Diego 5I H2(+0.5), Baltimore 5I H2(+0.5). Kvota 33.35. NHL Florida-Tampa 7+ (OT&SO) NY Rangers-Washington 4+ Vancouver-Nashville 5+ (OT&SO) Winnipeg-Colorado 6+ Panarin 1+ poen Barkov 1+ poen MacKinnon 1+ poen Kvote 2.26, 2.48 i 1.99. Malo obicni golovi, malo igraci; ne ide lose do sada. Siri NHL tiket, Florida 2+ prva trecina, Colorado 2+ prva trecina. Kvota 3.16. Hokej Esbjerg-Sonderjyske 5+ (OT&SO) Storhamar-Valerenga 5+ (OT&SO) Nitra-Spisska Nova Ves 5+ (OT&SO) Kvota 2.08. Blizi se kraj sezone po ligama (vecinom se igraju finala), pa da propratimo malo i to. NBA Lillard 28+ poena Doncic 32+ poena Tatum 24+ poena Durant 25+ poena Siakam 24+ poena Harden 18+ poena Kvote 2.98 i 3.22. Stalno prezubim i ubacim neki par za dan kasnije, sto inace ne radim nikada. Od juce cekam Edwardsa 26+ poena za 7+ kvotu. Siri NBA tiket, Dallas >223.5, Milwaukee >219.5, Minnesota >209.5. Kvota 8.66.
  11. foto

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    fekalija. zaista im se treba pokloniti.
  12. Weenie Pooh

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Ne znam ni ko ti je ta Prerna Jagadeesh, što bih je spalio Kako ide u fantazmagoričnom "Push Biden Left" svetu, sve po planu? E lepo, baš mi je drago, socijalizam ante portas.
  13. Jesper23

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Čeferin zagrijavao kuglice da nas pogura protiv konobara i amatera, pa je onda kao bonus zagrijao Nordsjelandovu kuglicu i to je u suštini bio "topli zec" za komšiluk. Koliki je taj naš platni spisak, sad smo još i statističare nabacili na njega. Nije ni čudo da se dugovi gomilaju!
  14. johan nagel

    NBA 23/24

    Кад су ономад исто против Лејкерса нешто као добацивали Џеку Николсону, еј замисли. Мада мислим да је овај Бибоп доста гори од Рокстедија, углавном он прави срања.
  15. Shaq

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    ne verujem, dolazi da igra iz ljubavi kao i robija, koji jos nije potpisao ugovor ni za ovaj prvi mandat od 3 godine koji mu uskoro istice..
  16. ducca

    NBA 23/24

    Po reakciji žene deluje da je možda ovaj lik nešto provocirao, ali svakako ova dvojica su pavijani samo takvi. Za ovakve stvari tamo pada i zatvor, neće se završiti na ovome. Btw jel lik na kraju kad okrene ledja pada?
  17. Midgeta

    Letnje haljine

    @dùda kako ide, ima li nade?
  18. Jesper23

    Polovnjaci

    Punac bas razmislja da uzme Kaskai 2016-o godinste, 1.6. Znači da ga odgovaram ako su toliko loši
  19. vorda

    Razno

  20. goofs

    Hard n' heavy department

    Ima dva fina albuma Blejza Bejlija, svideće mu se to
  21. Djuro

    NBA 23/24

    mala Ognjena gleda striku i nista ne razume :(
  22. Ne znam koliko je to realno, mislim da je kvalitetna produkcija tu najmanji problem, distribucija i pre svega copyright je totalni haos (ako se ne varam, niti jedna sportska igrica danas nema sve timove i sve igrače, ni FIFA, ni PES, ni FM, pa shodno tome i sa sličicama je komplikovano). Panini i dalje ima neke jbno dobre albume, Premier liga je tiptop, Calcio album je odličan, za mene je apsolutni rebus zašto su UEFA/FIFA album takav krš već godinama. NBA im je isto krš.
  23. copkillah

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Sve što mu nudi Bajern, mi mu nudimo x2,5 - proverena informacija.
  24. John Coltrane

    Serie A 2023/2024

    Ide 5 kad je Roma obezbedila bodove.
  25. morgana

    Frizure

    u rezimu stednje sam, pa sam gledala da sampon (redken ili semi di lino alfaparf) zamijenim povoljnijim i uzela sam novi elseve sa glikolnom kiselinom. totalno je ok, zadovoljna sam - doduse u ostatku tretmana imam olaplex i redken tesku artiljeriju ali svejedno. sad, da li ce kroz par pranja da isusuje, ostaje da vidim. 790 din 200 ml (snizen sa 1000 - racunam da je uvijek negdje snizen) nije bas tipicna cijena za elseve ali je dobra. btw dok se nisam blajhala mogla sam roze elseve sampon i zuti balzam i vrh, dok sad, eh...
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...