Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. ntwadumela

    NBA 23/24

    Nema izgleda ništa od zdravog Lenarda, što menja situaciju u korist Dalasa. Vrlo teško Klipersi da uzmu seriju bez 100% Kavaija. Sedi čovek na klupi dok ih Dalas razvaljuje...
  3. Milošica

    NBA 23/24

    Biju Luku prilično, mada to njega prilično i motiviše. Ne bi trebalo da ga ljute. Kakav tempo, baš pršti.
  4. Fakundo Sava

    NBA 23/24

    Dame je sveže razveden ,bio je sa ribom deset godina u vezi ,imaju nekoliko dece i kada se konačno venčali razveli se posle par meseci
  5. Mil@n

    NBA 23/24

    Mislim da Lilard ima neke privatne probleme, i mislim da je negde kukao kako je sam u gradu, bez porodice i prijatelja u fazonu hala kući i sl, rekao bih da je u nekoj depri. Da li je precenjen, naravno da nije.
  6. ntwadumela

    NBA 23/24

    Već duže vreme razmišljam o tome da li je Lilard u stvari debelo precenjen kao igrač - mnogi su ga smatrali "superstarom" što bi značilo makar TOP 10 NBA. Sve više mi se čini da jeste precenjen, jer je u Portlandu imao svu slobodu, apsolutno nikakve obaveze u odbrani i tako je pumpao statse. Sada u Milvokiju pokazuje da, iako je u klaču i dalje dobar, ipak generalno i nema preveliki doprinos kada je u pitanju ekipa koja puca na titulu. Barem mi je to hot take trenutno, vrlo moguće da me demantuje u ostatku serije. Sada gledamo možda najjaču seriju prve runde, i dalje nemam pojma ko će proći dalje, ali ako Lenard bude u dobrom stanju, naginjem Klipersima, iako su Mevsi favoriti. Edit - da su mi Klipersi primarni tim za koji navijam, ubio bih se zbog Vestbrukovih gluposti. Jeste da je pun energije, ali brate, u stanju je da u jednom napadu dvaput izgubi loptu, baca stalno neke pasove kao da oči nema, itd. Užasno frustrirajuće.
  7. Mil@n

    NBA 23/24

    https://official.nbabite.com/ Jel ovaj sajt prso? Dajte neki što šljaka... Edit: radi nego gotova tekma.
  8. Today
  9. cedo

    NBA 23/24

    ma sve, ali koliko je indijana imala napada zaredom u ot, pet/sest
  10. tacafaca

    NBA 23/24

    Odlican!
  11. tacafaca

    Premier League 2023-24

    Ajd da vidimo i ovo cudo
  12. Have_Fun

    NBA 23/24

    Uuuuuu ipak Haliburton odgovara Mozda i za kraj u ovom OT
  13. Have_Fun

    NBA 23/24

    Hahahaha pa opet! Ovaj put o tablu Lud
  14. Milošica

    Survivor za sva vremena

    A tačno mi je bilo teško da gledam Mateino lice kad je Bojanka čitao njeno ime. Uvek sam gledao u telefon dok je ne sklone iz kadra.
  15. Have_Fun

    NBA 23/24

    Jbt sta pogodi lik
  16. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    ali tajming, Ognjen stidljivo da natukne kako eto, menja se malo situacija na bolje, ima nade za njega trt-mrt.. kad ono šamar! Na prošlom je dobila samo 1, od Nikole, i popizdela je ko furija. Nisam primetila to. K r i n dž Potpuno je izgubljen slučaj. Ovo oko ženidbe produkcija pegla što su ga napravili na geja pa kao, da pokažu da su se samo šalili hehe.
  17. 3opge

    Netflix produkcija

    baby reindeer je samopromocija jednog zestokog psihopate i degenerika
  18. Milošica

    NBA 23/24

    Don Lućijano zakiva s izborom muzike.
  19. Milošica

    Fallout 2024

    Zato što nisi Gul.
  20. Braća Strugacki

    Netflix produkcija

    odvratan je baby, ne kažem da je loš, ali je odvratan
  21. Yesterday
  22. Braća Strugacki

    New Now eating!

    večerao sam pre 3 sata tako da nije bukvalno now eating 2 rotkvice, jedan crveni luk veličine rotkvice, 3 Čeri paradajza veličine rotkvice, ovo č mi je povećao autokorekt i par desetina grama sira ne znam ni sam zašto sam večerao, valjda forme radi, prošle nedelje sam bio na putu i samo sam doručkovao, ništa mi nije falilo
  23. Ja sam skoro banovan, dakle imam 11 meseci da se spremim i prijavim, taman toliko negde treba da se skontaju ova... Pravila.
  24. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    I onda zatraže izuzeće.
  25. btw sad sam pročitao uvodni post i seo sam za panj, pod'itno vas treba smeniti, za vaše dobro
  26. ragasto

    Hard n' heavy department

    Mislim da je čist mazohizam, nema drugog objašnjenja I na VHSu sam uvek morao da je pogledam, sad se još bolje vidi kako su je zdrljali. @BlackGeorge
  27. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Joojj što me podseti na ovo. Riot of Violence na 20 km/h
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...