Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Greek Freak

    Euroleague (sve sezone)

    Niko od igraca i trenera ne sme da gleda u Doru Panteli dok daju HT izjave
  3. uini

    NBA 23/24

    videcemo; ja se ne slazem, tj mislim da mogu da prodju buckse, jer je og anunoby idealan za djanu a deuce za lillyja medjutim, You Merely Adopted the Grind. Tom Thibodeau Was Born in It. Success was never guaranteed for Thibs. But now the hard-nosed Knicks coach has his team in their best position in decades—and he got them there by staying true to himself. By Lex Pryor Apr 22, 2024, 5:40am PDT https://www.theringer.com/nba/2024/4/22/24136796/tom-thibodeau-nba-playoffs-first-round-knicks-sixers-game-2-profile-preview
  4. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Magenta Sport links rules! Ima da naučim nemački perfekt.
  5. lazni

    Polovnjaci

    Ja sam vozio qashqai 2013, automatik, 2.0 dizel,prešao sa njim 310.000 km, nikakvih problema sa motorom. Da postoji mlađe godište sa tim motorom opet bih ga uzeo
  6. utilitarist

    Igre

    Preporuka Halls of Torment za one koji hoće malo da odmore mozak ili oslušnu podkast dok nešto igraju. Igra je kao Vampire Survivors, znači budženje karaktera uz obilate doze endofrina jer leveli samo lete, tim da traži malo veštine u izbegavanju neprijatelja. Meni je baš zabavna, u nekim trenucima je perfektno igračko iskustvo jer hvataš sebe da baš uživaš, ali nije bez mana, dosta je kriptična, pa nije načisto šta koji skill radi i koji skill ide uz kakvog lika. U čemu ni gugl nije od pomoći
  7. Weenie Pooh

    Amerika, zemlja velika

    Hvala Bogu da su tu demokrate, da junački odbrane ustavom zagarantovano pravo žena da... putuju u susedne države radi abortusa Prečagu ne da su spustili na zemlju, nego su je zakopali dva metra ispod iste.
  8. Weenie Pooh

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Ti to vidi sa Hilldawg, ona je podelila taj inspirativni grafik. Naslov se ne poklapa sa podacima, doduše, kaže "Trampova pobeda dodala bi 4 milijarde tona emisija gasa", a jasno se vidi da bi Trampara u stvari dodao 5 milijardi. (Bajden bi dodao 4 milijarde, a meta je 3 milijarde.) Ja bih dodao samo da se ne govori zaista o smanjenju emisije gasova staklene bašte, već o usporenju stope rasta emisije tih gasova. Ta stopa rasta opada u sve tri varijante, ali količina gasova u atmosferi neumitno raste u sve tri varijante. Kome je za sreću dovoljno da hrli u propast za nijansu sporije, aferim.
  9. dobro, sasvim je sigurno da ce vise stoke da prdi ako trump pobedi
  10. Anduril

    Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

    Nije vazno da li je u pitanju Vucic, Putin, Tramp, ili neka druga fasisticka bagra - relativizacija radi posao, kako se da videti. Cilj nije da se ljudi preokrenu nego da se demoralizuju i slude relativizacijom. I odlicno funkcionise za dobar deo populacije.
  11. Zli Gli

    NBA 23/24

    Pa ozbiljno znaci npr. da prodju drugu rundu sto protiv Baksa nije izvodljivo, o Bostonu tek da ne pricamo. Trenutno imaju dobru atmosferu u i oko tima i publiku i tek solidan roster, fali tu svega za iskorak dalje ali recimo da su bar navukli dosta nas neutralnih posmatraca da navijamo za njih, i to je nesto.
  12. mire

    Survivor za sva vremena

    ja se nadam da jeste, juhu
  13. Ajant23

    Poslednji film koji ste gledali Part II

    Priscilla (2023) Prvi put kada Prisila i Elvis ulaze u kazino, pratimo ih u prolongiranom kadru, onda rez na ono što vide: neku ženu u nekakvom crvenom pernatom kostimu sa ogromnim crvenim šeširom. Onda shvatiš da u tom istom kadru vidiš i Prisilu i Elvisa sa leđa kako su je prošli i jasno ti je da to nije bio stvarno njihov pogled. Svi oblici podrazumevanog zadovoljstva su sklonjeni iz filma: uživanje u slavi i novcu, lepi trenuci ležerne svakodnevnice, seks tokom veze, šoping je sveden na tu valjda jednu scenu u kojoj ona zapravo pozira ostalima. Poziraju oboje u tom prostoru između zadovoljstva, tim ostacima od sreće, nekakvoj vrsti moralnog, valjda uslova da postoje, da se o njoj snimi film jednog dana.
  14. Weenie Pooh

    Gender identity

    Ništa nije strašno, sve je za ljude. Čudno je samo da preteen deca holivudskih zvezdica naprasno spontano zaključuju da su transrodne ili nebinarne osobe. (Ovo drugo su sva tri mala sina Megan Fox, npr.) Kao da se prate neki božemeprosti trendovi, umesto da se radi o internim, ličnim, i nadasve retkim pojavama.
  15. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Malo je i nenormalno da Uroša unesu na rukama u ujedinjenje i da nastavi da živi tamo bez da se takmiči. Samo je weird shit da lekari nedeljama smatraju da će to rame "da prođe" i kao, sačekajmo. Edit: ako su Lukica i Nikolica izašli iz kampa u potrazi za smećeom, biće kažnjeni isto kao Bojan, Marko i David prošle godine. Ne smeju da napuštaju perimetar, još ako su išli po noći - zaslužena kazna.
  16. kud u maglu Simoviću

    Super liga - Zabava miliona

    čudi me da im je toliko trebalo da nađu povoljnog sudiju
  17. *edited by mod

    Euroleague (sve sezone)

    Pršti na sve strane.
  18. Where is Jessica Hyde

    NBA 23/24

  19. garmonbozia

    Euroleague (sve sezone)

    Vrhunska utakmica PAO - Makabi.
  20. Halvard

    Gender identity

    Pa dobro, nije ga Šarliz odvela na operaciju promene pola nego mu je obukla haljinicu. Ako se to ispostavi kao faza i dete ponovo poželi da izjašnjava™, oblači i ponaša kao dečak, valjda će mu biti omogućeno, ne kapiram šta je sad tu tako strašno.
  21. BWA

    Polovnjaci

    Uljna pumpa! Ne znam kako, ali fabrički je problem sa kurcevom uljnom pumpom koja bi trebalo da nadzivi auto. Pada pritisak ulja i motor pa pa.
  22. Ted

    Super liga - Zabava miliona

    ma nije, odlično je sudija odradio posao.....evo kaže komisija fss jedino nemamo pouzdano saznanje šta mu je tačno bio posao.....možda ga je zaista odlično odradio
  23. x500

    Polovnjaci

    Pusti ih da kupe, pa neka ih sami otkriju
  24. Ras

    To, mačko!

    Očekivano, RG, W i OI su glavni ciljevi o kojima je Novak sinoć govorio.
  25. Midgeta

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Dođi na pikčaneri dole
  26. Ted

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    bilo bi zanimljivo videti kakav je ovo upravni odbor i ko je tu bio, s obzirom da ostavka predsednika povlači i raspuštanje upravnog odbora "У случају престанка мандата Председнику Клуба пре рока на који је изабран, мандат престаје свим члановима Управног одбора с даном прве седнице Скупштине на којој се бира нови председник у складу са овим Статутом." ta prva sednica mora da bude najkasnije 30 dana od dana podnošenja ostavke. od tada je proteklo jedno sedam meseci. toliko o legitimitetu ovih što se sastaju i odlučuju ili frajeri misle da mogu nikada da ne sazovu sednicu i da upravljaju beskonačno dugo
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...