Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jumanji

Novak Djokovic

Pa on uvek tako pred W, ako ne igra Kvins [emoji54] Cak je cesto u Marbelji pred W, na sljaci ili na betonu, a igrace onu egzibiciju Boodles, na travi, dakle nije nesto sto ne radi inace. Prosle godine mu je bio bas neophodan turnir pred treci GS, ove ocigledno ne. Dakle stanje je redovno.
  3. Today
  4. porucnik vasic

2019 Copa América

Слабо.
  5. porucnik vasic

Premier League 2019-20

Јашта Кеита није био повређен док Марез јесте.
  6. stoka

Novak Djokovic

Šta, bre, radi ovaj Nole?! Sezona na travi je počela, Vimbldon je takoreći na pragu, a on se priprema na terenima Tipsarević akademije, a svi znamo da je tamo betonska podloga ...
  7. stoka

rts

Nema tu leba dok ne angažuju Ritu Oru da čita vesti. I, naravno, samo nju da prikazuju, a iza nje da idu slajdovi sa vučićem kako otvara fabrike ...
  8. stoka

N1, CNN medj srbljem

Tihomir Ladišić je ipak najjači. Još dok su bili zajednički jutarnji programi sva tri studija, gostovao Šerbedžija u bg studiju da izreklamira neki svoj novi "projekat" kada je Tića iz zg studija, ni pet ni šest, tražio od njega da se decidirano izjasni da li je početkom devedesetih na Hrvatsku izvršena agresija ili ne. Rade poludeo, hteo da napusti studio ... Hahaha, e to su bila vremena ...
  9. Calavera

NBA 2018/19

ja sam s cetiri meseca jos kakio u pelene, a ova mala vec bezi sekjuritiju po festivalima nego, pelinka ne samo sto je zaboravio da proveri da li je ad voljan da se odrekne svog trade bonusa, nego nije ni insistirao da pelicansi cekaju do 30. jula da ozvanice trejd i tako im ostave dovoljno prostora na capu za treci max ugovor. ako je verovati ramoni, upravo pokusava da utanaci te sitne detalje. kakav potpuni amater
  10. ToniAdams

Omiljene serije

El ima gejova u seriji? Ne gledam ako nema.
  11. Čovek ceo radni vek snima trešine, osim pomenutog pokojnika, ne vidim kako će sad snimiti pristojan film. Što je ovo na sns temi?
  12. Skyhighatrist

Omiljene serije

Tuskegee Airmen, tek par stotina ih je letelo, a bombarderskih posada je bilo baš malo. Anyway, osim što je zanimljiva crtica, ovo zapravo potcrtava činjenicu o segregaciji. Ne bi ih ni učili da lete, da nije bilo političkog pritiska.
  13. Fino su ga klepili, me likes it. Moguće je da je stvarno nešto zeznuo...s tim što bi u tom redu veličina to moralo da bude baš krupno.
  14. gospa buba

Beograd

mislish u laznoj akciji zaprashivanja komaraca a ni ovaj monsun nece biti od velike pomoci tom njegovom poduhvatu. da se ja pitam bila bih gradonachelnica samo u savrsheno uredjenom sistemu. ovo ziv chovek ne moze da podnese, svakog meseca stogodishnji dogadjaji realno, najbolje da se ne zna gde si
  15. mraki

Beograd

Eh sad, puno pitaš, zadnji put vidjen u akciji zaprašivanja komaraca
  16. mraki

Obuća

Eno znak Adidasa na jeziku. Garant su to one što Kanye dizajnira
  17. Preneli ovi, valjda smem da ostavim link...
  18. Anonymous

Obuća

Meni super izgledaju, deset puta bolje od onih ružnih Najki sa prethodne strane. Čiji je to proizvod?
  19. gospa buba

Beograd

a lazni gradonacelnik, jel i on ni traga ni glasa
  20. Weenie Pooh

Omiljene serije

Ti sad kao oni što su se žalili da u GOT nema dovoljno crnaca Segregacija je sredinom prošlog veka bila u punom jeku. US vojska je crnce odvajala u posebne odrede, hranila ih u posebnim kantinama... Crni vojnici su mogli da fizikališu ili voze kamione, ali čisto sumnjam da ih je bilo ko učio da budu piloti bombarderi ili da paradno marširaju.
  21. Giggsy

2019 Copa América

Scaloni izmesao veceras malo. Kun i Di Maria na klupi, igra Lautaro Mozda uspe
  22. 3opge

Lični kadar

23. Ajant23

Omiljene serije

Da... Rig 45 Predvidliva varijacija 10 malih crnaca. Gledljiva je, iako nedovoljno razigrana. Kao i u mnogim drugim evropskim produkcijama, vidi se da se prilično muče, mada se gleda sa toplom naklonošću sa kojom se prelazi preko nedostataka. Praktikovanje eksplicitnog seksa bi im moglo malo pomoći da savladaju psihološke i ideološke barijere i da se možda pomalo razigraju...
  24. Yesterday
  25. gervasius twinkleminkleson

Fudbal - žene

Nevjerovatno, stvarno. Kao da su gledali kako da troluju gledaoce. Šteta stvarno za skotlanđanke, mada mi jeste drago i da Argentina napravi rezultat, al šteta da se zbog ovakvih stvari i gluposti gube bodovi. Plus, prekid je trajao tipa 3 minuta, mislim da ni blizu toliko nije produžena utakmica
  26. ObiW

Beograd

Jel realno da je to, taj advokat, u stvari moša? Infostan zna ovo što ti kažeš, pošalje pismo od nepostojećeg advokata sa nepostojećim telefonom, i računa da će ljudi pre da plate nego da proveravaju?
  1. Load more activity
  • Create New...